Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Fay_ είπε:

      Η πρώτη εμβρυομεταφορα! Σ ευχαριστώ πολυ! 

      Κορίτσι έκανες χοριακη ? 

      πρίν από 25 λεπτά , Angot είπε:

      της ειπα ότι ακριβώς ειπα και σε σας! τι να πω , ότι να ναι!  

      Τι να πω αφού το γράφει Κ μέσα στην σελίδα του gov . Μπορεί να ήταν καινούρια Κ να μην ήξερε 

Γρηγορακη χρονια σου πολλα (maeleni)


Recommended Posts

Ξανθούλη άγγελε να τα εκαστοστήσεις και να χαρίζεις πάντα χαμόγελα στους γύρω σου και κυρίως να είσαι εσύ ευτυχισμένος!

Διάβασα το μήνυμά σου Ελενάκι στο αγοράκι σου και πραγματικά συγκινήθηκα απίστευτα! Είχα ξεχάσει ότι ήταν πρόωρο το αγοράκι σου, αν θέλεις γράψε μας την ιστορία της γέννησής του φαντάζομαι θα είναι πολύ συγκινητική!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ξανθούλη άγγελε να τα εκαστοστήσεις και να χαρίζεις πάντα χαμόγελα στους γύρω σου και κυρίως να είσαι εσύ ευτυχισμένος!

Διάβασα το μήνυμά σου Ελενάκι στο αγοράκι σου και πραγματικά συγκινήθηκα απίστευτα! Είχα ξεχάσει ότι ήταν πρόωρο το αγοράκι σου, αν θέλεις γράψε μας την ιστορία της γέννησής του φαντάζομαι θα είναι πολύ συγκινητική!

Μαρινάκι πέρασαν αυτά τώρα.

Είναι κάτι που προσπαθούμε να ξεχάσουμε μήπως και αποφασίσουμε για 2ο!

Αν και όταν βρεθούμε από κοντά πολύ ευχαρίστως να τα πούμε :)

Koufetaki μου σ' ευχαριστώ πάρα πολύ κοπέλα μου. Κι εσύ να χαίρεσαι τα 3 παιδάκια σου και γιατί όχι και στο 4ο ;) μικρή είσαι ακόμα χιχιχι!


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Γκογκη χρονια σου πολλα!!

να σαι παντα γερος και ευτυχισμενος..

να χαριζεις γυρω σου το ομορφο χαμογελο σου..

ελενη μου να τον χαιρεστε!

Πουλάκι μου σ' ευχαριστώ πάρα πολύ. Κι εσύ να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και γρήγορα σπιτάκι σου καλό μου!


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελενάκι, χρόνια σας πολλά πολλά!!!

Να τον χαίρεστε και να τον καμαρώσετε άντρακλα 2 μέτρα!!

Να είναι πάντα γερός, χαρούμενος και ευτυχισμένος!! :)

Σ' ευχαριστώ πολύ συνονόματη. Να χαίρεσαι κι εσύ την οικογένεια!


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Αγοράκι μου καλό να είσαι πάντα γερός και δυνατός κι έτσι αντράκι δυναμικό όπως είσαι και τώρα κι ας μας ταλαιπωρείς.

Να μάθεις να αγαπάς τους ανθρώπους και να σέβεσαι κάθε τι που έχει ζωή.

Να μην χαραμίσεις τη ζωή σου για τίποτα, γιατί έδωσες μια μικρή μάχη γι' αυτήν.

Καλό μου είσαι ότι καλύτερο μου έχει συμβεί!

Δεν μπορώ να φανταστώ τη ζωή μου χωρίς εσένα.

Αγαπούλα μου, Γκογκή μου, σε λατρεύω♥♥♥♥♥♥♥ και του χρόνου μάτια μου και κάθε χρόνο και καλύτερα.

Χωρίς άλλα σχόλια μωρό μου σ' αγαπάω πολύ!!!!!!!!

Τι όμορφα και συγκινητικά λόγια απο μία μάνα προς το μονακριβο γίο της. Πραγματικά συγκινήθηκα. Ελενάκι μου να χαίρεσαι το ζουζούνι σου να είναι πάντα γερός και ζωηρούλης για να σας τρέχει (με την καλή εννοια). Αν και δεν σε έχω γνωρίσει απο κοντα (και ελπιζω να γίνει σύντομα) είσαι τόσο γλυκός άνθρωπος που πιστεύω ότι ο γρηγοράκης σου είναι πολυ τυχερός που σε έχει μανούλα. Να χαιρεστε ο ένας τον άλλον ναι είστε και εσεις πάντα κκαλά και γεροί για να είναι και το παιδί σας.

ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=QMf04ubvEhY&hl=el_GR&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=QMf04ubvEhY&hl=el_GR&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>



Με μία μικρή καθυστέρηση τα Χρόνια μας Πολλά στον γλυκύτατο Γρηγόρη.
Χρόνια Πολλά με υγεία αγάπη ευτυχία!!!

maeleni να τον καμαρώσετε όπως ο ιδιος θα επιθυμήσει και θα ονειρευτεί!!!
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...