Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2015


Ειρήνη

Recommended Posts

Αγαπημένα ξωτικά, ήρθε η ώρα! :P

Μπορεί ο καιρός να μην βοηθάει {και καλύτερα γιατί που λεφτά για πετρέλαιο!} αλλά ΝΑΙ, ήρθε η ώρα!

Η ώρα ν ανοίξουμε τις καρδιές μας στη γλυκιά θαλπωρή, στην οργάνωση, στην ηρεμία, στη μαγεία, των λατρεμένων μας Χριστουγέννων!

Θα ήθελα φέτος, το θέμα μας, να πάρει την παλιά του μορφή... αυτή, που δεν ανεβάζαμε απλώς εικόνες {που φυσικά όλοι λατρεύουμε} αλλά την μορφή που μιλάμε για όσα επιθυμούμε να ζήσουμε, που ανταλάσσουμε μαγικές στιγμές, συνταγές, οικογενειακές συνήθειες, γλυκά συναισθήματα.

Είμαι εδώ, ελπίζω να είστε και εσείς και ας ξεκινήσουμε με ανοιχτή καρδιά... προσωπικά χρειάζομαι όση μαγεία μπορώ να πάρω, μιας που περνάω μία από τις δυσκολότερες περιόδους της ζωής μου, οπότε "βουτιά" στην μαγεία των λατρεμένων Χριστουγέννων!

Σας περιμένω όλους! :P

i_love_christmas_button-p145016380507945453ughd_400_zpsxzgvtabs.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 426
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ανοιξε??????????????Ανοιξε??????????????????????Να μπω με το δεξι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μιας που είσαι και το πρώτο ξωτικό, ναι!!! Με το δεξί!!!!! :tongue::tongue:

Καλώς το!

Καλά μαγικά ταξίδια, να έχουμε!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένα ξωτικά, ήρθε η ώρα! :P

Είμαι εδώ, ελπίζω να είστε και εσείς και ας ξεκινήσουμε με ανοιχτή καρδιά... προσωπικά χρειάζομαι όση μαγεία μπορώ να πάρω, μιας που περνάω μία από τις δυσκολότερες περιόδους της ζωής μου, οπότε "βουτιά" στην μαγεία των λατρεμένων Χριστουγέννων!

Σας περιμένω όλους! :P

]

Κοριτσακι μου γλυκο,και εγω περναω μεγαλο ζορι αυτη την εποχη....Αυτο που ευχομαι λοιπον γι'αυτες τις γιορτες ειναι να περασουμε πολυ-πολυ ηρεμα,ζεστα,χουχουλιαρικα,οικογενειακα και γεματοι,μα γεματοι ομως,υγεια!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια κι από μένα!!!

Να μπω κι εγώ στην παρέα σας;;; Με το δεξί λοιπόν!!

Εγω θα σας αλλάξω λίγο διάθεση και ίσως σας θυμησω τις καλές μέρες μιας και εγώ περναω την καλύτερη φάση της ζωής μου με το μωρό μου!!!

Λοιπόν ότι και να ναι ας πάει στην άκρη γιατί τα καλύτερα έρχονται!!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακι μου γλυκο,και εγω περναω μεγαλο ζορι αυτη την εποχη....Αυτο που ευχομαι λοιπον γι'αυτες τις γιορτες ειναι να περασουμε πολυ-πολυ ηρεμα,ζεστα,χουχουλιαρικα,οικογενειακα και γεματοι,μα γεματοι ομως,υγεια!!!!!!!!!!!!

Ελπίζω να ξεπεραστεί σύντομα και να νιωσεις πιο καλά και πιο ήρεμη από ποτέ... :?

Εικόνα, όπως περιέγραψες....Ηρεμα, ζεστά και με κάποιες πρώτες ιδέες :P

mas_zpswivuqkji.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια κι από μένα!!!

Να μπω κι εγώ στην παρέα σας;;; Με το δεξί λοιπόν!!

Εγω θα σας αλλάξω λίγο διάθεση και ίσως σας θυμησω τις καλές μέρες μιας και εγώ περναω την καλύτερη φάση της ζωής μου με το μωρό μου!!!

Λοιπόν ότι και να ναι ας πάει στην άκρη γιατί τα καλύτερα έρχονται!!!!

Καλώς ήρθες κορίτσι μου!

Σου εύχομαι, από την καρδια μου, να νιώθεις πάντα έτσι! Γερή και καλότυχη! :D

ε δεν σας πιστεύω...βρε πριν κ από την 28η???αυτό θα πει ξωτικά:D:D:D:D

αντε με το καλό λοιπόν, να περάσουμε όμορφα και να μαστε καλά!!!

Ερσάκι μου γλυκό, φέτος δεν θα κάνουμε φιογκο-πάρτυ, οπότε.. βουρ!!!

Καλώς σε βρήκα!!!!!! :-P:razz:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστώ πολυ!!!!

Ευχομαι και σε σας ότι ποθειτε!!!

Από που είστε;; Εγω μένω θεσσαλονικη!!!

Αθήνα, κορίτσι μου.

Παρούσα με τρέλα!!!

Δεν μπορώ η γυναίκα να εκφραστώ αυτή την ώρα αλλά τα πόδια μου χορεύουν κάτω από το γραφείο και ακούω WHAM!!!

Εσένα, ειδικά, σε θέλω κοντά μου.. που με πόρωσες με το πρωινο σου μήνυμα, με το τέλειο τραγούδι που μου έστειλες! Πολύ κοντά μου, όμως! ;););)

Καλώς ήρθες, ξωτικό μου!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καινούριο θέμα βλέπω αχ και μελαγχόλισα πέρσι τέτοια εποχή περίμενα την κοράκλα μου και έκανα τον γάμο μου... Αν και δεν είμαι σε σούπερ φάση θα γίνω και θα φτιάξω φέτος ένα σπίτι σαν το χωριό του Άη Βασίλη για την μικρούλα μου τα πρώτα της Χριστούγεννα μαζί μας :rolleyes:


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Εεεε,δεν το πιστεύω!!!! Άνοιξε το θεματακι????Καλοριζικο,καλοταξιδο,να μας γεμίσει ζωντάνια!

Ειρήνη μου,όλα να σου ρθουν ρόδινα!Η Παναγίτσα να σας βοηθήσει να ξεπερασετε ό,τι εμπόδιο αντιμετωπίζετε!

Εεεε....και να μην χάνεσαι! Μπορεί να μην συμμετεχω στην υπεροχή παρέα σας(αν και το προσπάθησα άπειρες φορές),αλλά που καιι που σας διαβάζω και ομολογώ πως ή απουσία σου ήταν αισθητή!Καλώς ήρθες και πάλι!


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καινούριο θέμα βλέπω αχ και μελαγχόλισα πέρσι τέτοια εποχή περίμενα την κοράκλα μου και έκανα τον γάμο μου... Αν και δεν είμαι σε σούπερ φάση θα γίνω και θα φτιάξω φέτος ένα σπίτι σαν το χωριό του Άη Βασίλη για την μικρούλα μου τα πρώτα της Χριστούγεννα μαζί μας :rolleyes:

Σου εύχομαι να περάσεις υπέροχα Χριστούγεννα, μέσα από την καρδιά μου!

Καλώς σε βρήκαμε! :D

Εεεε,δεν το πιστεύω!!!! Άνοιξε το θεματακι????Καλοριζικο,καλοταξιδο,να μας γεμίσει ζωντάνια!

Ειρήνη μου,όλα να σου ρθουν ρόδινα!Η Παναγίτσα να σας βοηθήσει να ξεπερασετε ό,τι εμπόδιο αντιμετωπίζετε!

Εεεε....και να μην χάνεσαι! Μπορεί να μην συμμετεχω στην υπεροχή παρέα σας(αν και το προσπάθησα άπειρες φορές),αλλά που καιι που σας διαβάζω και ομολογώ πως ή απουσία σου ήταν αισθητή!Καλώς ήρθες και πάλι!

Καλώς το κορίτσι μου!

Πολύ χαίρομαι που ξαναβρισκόμαστε!

Σ' ευχαριστώ για τις ευχές σου και.. μακάρι!

Ελπίζω να το διασκεδάσουμε, όπως πάντα, και φέτος!

Υ.Γ. Σ ευχαριστώ για τα ζεστά σου λόγια... :P . Πολύ!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια άντε να γίνουμε πολλές!!!

Αντιγονη το σκέφτηκα κι εγώ για σένα ότι θα ναι τα πρωτ σας χριστούγεννα και σε λίγο θα κλείσετε και έναν υπέροχο χρόνο!!!

Ευχομαι αυτά τα χριστούγεννα να είναι τα καλύτερα όλων μας!!!!

Κορίτσια γνωρίζεστε κι από αλλο θέμα ε;;

Μήπως από το θέμα με τα μαγειρέματα;


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...