Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα κορίτσια,

      Επειδή στις προηγούμενες εμβρυομεταφορες έκανα μόνο εξέταση χοριακης,αυτή τη φορά σκέφτομαι να κάνω και  κάποιο τεστ από το φαρμακείο.Ποιο προτείνετε? Λέγατε κάτι για κάποια early,αλλά δε θυμάμαι λεπτομέρειες. Να πω ότι βάλαμε βλαστοκυστες πέντε ημερών χθες και μου είπε ο γιατρός να κάνω χοριακη την άλλη Παρασκευή 

χρονια πολλα sardelaki!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

στα πρωτα "αντα" λοιπον ε???

κολλητη μου μεγαλωσες!!!

χρονια σου πολλα να σε χαιρομαστε ολοι οσοι σε αγαπαμε και εσυ να χαιρεσαι ολους οσους αγαπας.

να πανε ολα αψογα στα σχεδια σου και οταν με το καλο το αποφασισετε με τον γλυκο σου τον αντρουλη,να μεγαλωσετε την ομορφη σαρδελοοικογενεια σας.

πολλα πολλα φιλια,

βικυ & φωτεινουλα


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

στα πρωτα "αντα" λοιπον ε???

κολλητη μου μεγαλωσες!!!

χρονια σου πολλα να σε χαιρομαστε ολοι οσοι σε αγαπαμε και εσυ να χαιρεσαι ολους οσους αγαπας.

να πανε ολα αψογα στα σχεδια σου και οταν με το καλο το αποφασισετε με τον γλυκο σου τον αντρουλη,να μεγαλωσετε την ομορφη σαρδελοοικογενεια σας.

πολλα πολλα φιλια,

βικυ & φωτεινουλα

αγαπούλα μου σε ευχαριστώ...να είσαι κι εσύ γερή κι ευτυχισμένη πάντοτε με την οικογένειά σου και να πιούμε πολλούς πολλούς καφέδες ακόμη! :mrgreen:


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

σαρδελινα μου γλυκια ..better late than ever.. συγγνωμη που αργησα να σε ευχηθω:):)

να τα εκατοστισεις κουκλα μου, να σε χαιρεται η οικογενεια και φιλοι σου ..δηλαδη και εμεις:) οτι επιθυμεις να το αποκτησεις κοριτσι μου

2429420lmkt4zhzgw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...