Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Μαρτιος 2011


mariadi

Recommended Posts

αρε ρε συ, εξαλλη με εκαναν, δεν την ανανεωνω που να χτυπιουνται!!!! υποτιθεται τις εγραψε κ δικος τους γιατρος, συμβεβλημενος κ δεν εγραψε αιτιολογια κυησης, αλλα καταβολη κ απωλεια βαρους κ καποιες εξετασεις, οπως ερυθρα κ τοξοπλασμα κ καποιες αλλες που παραπεμπουν σε εγκυμοσυνη, δεν μου τις εγραψε για να μην φανει λενε!!!! κ η βιοιατρικη μου ειπε οτι απαντησε η ασφαλιστικη οτι η ηλικια μου με το πακετο των εξετασεων παραπεμπουν σε εγκυμοσυνη κ απορριπτεται!!!:twisted::twisted::twisted::twisted: εχω θυμωσει πολυυυυυ μαζι τους!!!

κ οχι τιποτα αλλο, επρεπε πρωι πρωι να ψαχνω να βρω μικροβιολογικο που θα μου τις κανει μεσω ΤΕΒΕ κ θα δεχθει να μου δωσει τις απαντησεις πριν του παω το χαρτι του ταμειου!!!


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 9,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσακι ποιον γιατρο εχεις κ σε ποιο μαιευτηριο;


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χειλαρης - ΙΑΣΩ! Η μοναδικη αποτι ειδα που γενναω ιασω....

ενταξει, δεν εχει σημασια.... θα εχεις παρεα την σκεψη μας οταν ερθει εκεινη η ωρα!!

απο αθηνα εισαι, ε;


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι, αθηνα, νοτια προαστια!


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

π.φαληρο μενουμε εμεις!

σχετικα κοντα, εγω δουλευω αργυρουπολη, οπου ειναι κ το πατρικο μου κ μενω ανω γλυφαδα!! μας βλεπω για καμια συναντηση στο παρκο στην οστρια ή τον φλοισβο! ειναι τοοοοσο ομορφα εκει!!!


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

σχετικα κοντα, εγω δουλευω αργυρουπολη, οπου ειναι κ το πατρικο μου κ μενω ανω γλυφαδα!! μας βλεπω για καμια συναντηση στο παρκο στην οστρια ή τον φλοισβο! ειναι τοοοοσο ομορφα εκει!!!

κι εμενα το πατρικο μου ειναι στην αργυρουπολη! Αφηνω και το Χαρουλη καθε μερα εκει! Στο φλοισβο πηγαινουμε πολυ συχνα με τα ποδια!


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites

κι εμενα το πατρικο μου ειναι στην αργυρουπολη! Αφηνω και το Χαρουλη καθε μερα εκει! Στο φλοισβο πηγαινουμε πολυ συχνα με τα ποδια!

λες να βγουμε συμμαθητριες;;!!:lol::lol::lol:


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3ο γυμνασιο, 1ο λυκειο. το '83 ειμαι! εσυ;


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

3ο γυμνασιο, 2ο λυκειο! ειμαι του 82! Πολυ κοντα ειμαστε! Βασικα αν θυμασαι τη σημαιοφορο στο 3ο γυμνασιο ΕΓΩ ειμαι!

οκ, σιγουρα γνωριζομαστε εστω κ φατσικα!! μαλλον ησουν μια ταξη μεγαλυτερη απο εμενα! εχεις fb;; μονο ετσι θα γινει η φατσοταυτοποιηση!!!:lol::lol::lol::lol:


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

οκ, σιγουρα γνωριζομαστε εστω κ φατσικα!! μαλλον ησουν μια ταξη μεγαλυτερη απο εμενα! εχεις fb;; μονο ετσι θα γινει η φατσοταυτοποιηση!!!:lol::lol::lol::lol:

εχω απλως δεν μπορω να μπω απο τη δουλεια!


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...