Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μαρτιος 2011


mariadi

Recommended Posts

σου στελνω πμ


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 9,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια

πώς είστε σήμερα?

Τίμές είναι αυτές που ακούω για τις εξετάσεις?

εγω τις έκανα στο ΛΗΤΩ με 200,00 (εντάξει λόγω έκπτωσης γιατρού) αλλά και πάλι απέχει πολύ απο αυτά που γράφετε..............

Σήμερα περιμένω και τα αποτελέσματα και είμαι μες στο άγχος................θα με πάρει τηλ απο ωρα σε ώρα ο γιατρός να με ενημερώσει.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια

πώς είστε σήμερα?

Τίμές είναι αυτές που ακούω για τις εξετάσεις?

εγω τις έκανα στο ΛΗΤΩ με 200,00 (εντάξει λόγω έκπτωσης γιατρού) αλλά και πάλι απέχει πολύ απο αυτά που γράφετε..............

Σήμερα περιμένω και τα αποτελέσματα και είμαι μες στο άγχος................θα με πάρει τηλ απο ωρα σε ώρα ο γιατρός να με ενημερώσει.

καλα αποτελεσματα κοριτσακι!!! καλα κ εμενα αν μου ελεγαν 200 ευρω δεν θα ετρεχα δεξια αριστερα να ψαχνω μικροβιολογικο πρωι πρωι!!


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρια που δουλευεις;;


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8ωρο;; τωρα με τη νεα εγκυμοσυνη τους εχεις ενημερωσει;


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

8ωρο;; τωρα με τη νεα εγκυμοσυνη τους εχεις ενημερωσει;

7ωρο ειναι το κανονικο μου δεν εχω πει τιποτα ακομα θα φροκαρουν γιατι τον απριλιο γυρισα απο αδεια μητροτητας πως θα τους πω οτι θα φυγω παλι....:( φοβαμαι μη φανει και η κοιλια


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites

7ωρο ειναι το κανονικο μου δεν εχω πει τιποτα ακομα θα φροκαρουν γιατι τον απριλιο γυρισα απο αδεια μητροτητας πως θα τους πω οτι θα φυγω παλι....:( φοβαμαι μη φανει και η κοιλια

αχ βρε κοριτσακι μου, υπομονη... οντως θα ειναι δυσκολο για εκεινους, απλα ισως καποια στιγμη να χρηζεις διευκολυνσεως οποτε κ να ειναι πιο ευκολο...

αληθεια, το φουσκωμα ποτε ξεκιναει;; ποτε αρχιζει να φαινεται η εγκυμοσυνη;


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ βρε κοριτσακι μου, υπομονη... οντως θα ειναι δυσκολο για εκεινους, απλα ισως καποια στιγμη να χρηζεις διευκολυνσεως οποτε κ να ειναι πιο ευκολο...

αληθεια, το φουσκωμα ποτε ξεκιναει;; ποτε αρχιζει να φαινεται η εγκυμοσυνη;

Κοιτα στην πρωτη εγκυμοσυνη αργεις να φουσκωσεις ουσιαστικα θα πεταξεις "κοιλιτσα" στον 5ο. Στη δευτερη ομως αμεσως πρηζεσαι φαντασου οτι την προηγουμενη Δευτερα που ηταν η 1η μερα καθυστερισης με κοιταει μια γραμματεας και πιανει την κοιλια μου "τι εχουμε εδω?" :shock::shock::shock: κουφαθηκα! "δεν ξερω" της λεω καταπια τη γλωσσα μου!


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαχαχα :lol::lol::lol:!!! αντε βρε, απο τοσο νωρις;;!!!!! ενδιαφερον!!!


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι κορίτσια και όμως στην δεύτερη φαίνεται σχεδόν αμέσως!!αφήστε τα εμένα τουλάχιστον είμαι και τροφαντούλα αλλά φαίνεται ξεκινάει από χαμηλά η κοιλίτσα μου!μπαμ κάνει αφού εχτές στο σούπερ ένας κύριος μου έδωσε την σειρά του!!!χιχι έχουμε και τα τυχερά μας!!!

πάντως καλά για τις εξετάσεις ζητάνε τρελά ποσά!μόνο για την κυστική ίνωση η βιοιατρική ζήτησε 200 τόσα!θα πάω για γενική αίματος και ούρων εκεί που μου κοστίζουν 10 € και τα επείγομαι και τις υπόλοιπες όπου με στείλει το ίκα!τι τον πληρώνω αυτόν τον ικα κάθε μήνα?


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες!!!!

Παιδιά δεν την παλευώ με τις ανακατωσούρες! Τουλάχιστον να τα έβγαζα να ξελάφρωνα κάπως....απαπαππα και ειμαι στο γραφείο και πρέπει να κάνω οτι δεν τρέχει τίποτα γιατί κι εγώ τον Απρίλη γύρισα στη δουλειά και τώρα θα φρικάρουν αν ξαναπώ για εγκυμοσύνη. Κοντός ψαλμός βέβαια αλλά όσο μπορώ θα το αναβάλλω.

Ρε κορίτσια εσείς που έχετε ήδη ένα νινί πως αισθάνεστε για τη δεύτερη εγκυμοσύνη γιατί εγώ να πω την αλήθεια΄είμαι΄λίγο παγωμένη, νιώθω σα να προδίδω το μικρό μου, οτι δε θα μπορώ να τον ευχαριστηθώ όπως θα ήθελα, οτι θα πρέπει να μοιράσω την αγάπη μου, δεν ξέρω, πάντως δεν έχω τον ίδιο ενθουσιασμό όπως την πρώτη φορά....Τουλάχιστον όχι ακόμα. Ισως να φταίει οτι είναι και πολύ σύντομο, το σώμα μου δεν έχει επανέλθει πλήρως, σκέφτομαι πως θα ξαναπαχύνω, δε θα μπορώ να ανασάνω, θα έχω καούρες, δε θα μπορώ να στρίψω στο κρεβάτι τστσττστσ όλα δύσκολα μου φαίνονται.....


jxLNp3.png

76TIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες!!!!

Παιδιά δεν την παλευώ με τις ανακατωσούρες! Τουλάχιστον να τα έβγαζα να ξελάφρωνα κάπως....απαπαππα και ειμαι στο γραφείο και πρέπει να κάνω οτι δεν τρέχει τίποτα γιατί κι εγώ τον Απρίλη γύρισα στη δουλειά και τώρα θα φρικάρουν αν ξαναπώ για εγκυμοσύνη. Κοντός ψαλμός βέβαια αλλά όσο μπορώ θα το αναβάλλω.

Ρε κορίτσια εσείς που έχετε ήδη ένα νινί πως αισθάνεστε για τη δεύτερη εγκυμοσύνη γιατί εγώ να πω την αλήθεια΄είμαι΄λίγο παγωμένη, νιώθω σα να προδίδω το μικρό μου, οτι δε θα μπορώ να τον ευχαριστηθώ όπως θα ήθελα, οτι θα πρέπει να μοιράσω την αγάπη μου, δεν ξέρω, πάντως δεν έχω τον ίδιο ενθουσιασμό όπως την πρώτη φορά....Τουλάχιστον όχι ακόμα. Ισως να φταίει οτι είναι και πολύ σύντομο, το σώμα μου δεν έχει επανέλθει πλήρως, σκέφτομαι πως θα ξαναπαχύνω, δε θα μπορώ να ανασάνω, θα έχω καούρες, δε θα μπορώ να στρίψω στο κρεβάτι τστσττστσ όλα δύσκολα μου φαίνονται.....

τςτςτςτςτς ποπο γκρινιααααααα!:) πλακα κανω!Μαλλον νιωθεις ετσι γιατι ειναι νωρις κι εγω σκεφτομαι πως θα τα καταφερω με 2 παιδια αλλα να σας πω τι φοβαμαι πιο πολυ ΤΗ ΓΕΝΝΑ!!!!!!!!!!! Το σκεφτομαι απο τωρα! Ειχα πολυ δυσκολη γεννα τη θυμαμαι σαν χθες με ολες τις λεπτομερειες και φρικαρω!


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...