Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μαρτιος 2011


mariadi

Recommended Posts

αχχχ κορίτσια δηλαδή μόνο εγώ είμαι η ανάποδη? προς το παρόν μου αρεσει παρόλες τις ναυτίες κτλ γιατί δεν είμαι στο κρεββάτι όπως στην πρώτη!ακόμα μπορώ και κάνω πράγματα και έτσι δεν νιώθω άσχημα προς την κόρη μου όσο για τη γέννα μου άρεσε τόσο πολύ που ανυπομονώ!εντάξει θα πονέσω αλλά δεν το αλλάζω με τίποτα!και γέννησα με πρόκληση χωρίς ούτε ένα παυσίπονο!τίποτα ούτε ντεπόν και πριν και κατα τη διάρκεια και μετά!την κατάλαβα τη γέννα ολόκληρη και τελικά μου άρεσε πολύ!

το μόνο που με αγχώνει είναι το μετά!γιατί μέχρι τη γέννα και το νοσοκομείο τα ξέρω!μετά τι γίνεται με δυο παιδιά?πως τα κουμαντάρεις?και αν η μεγάλη θέλει κάτι ή πάει να πέσει και εγώ θηλάζω ή αλλάζω το μωρό τι γίνεται?γιατί τα παιδία μας μπορεί να λέμε η μεγάλη αλλά θα είναι 2 χρονών μωρό ακόμα!θα μας έχουν ανάγκη?πόσα κομμάτια θα γίνουμε? αλλά το μότο μου λεει όπως όλες οι υπόλοιπες έτσι και εγώ θα τα καταφέρω!(ελπίζω τουλάχιστον!!!)


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 9,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν εισαι η μονη ειμαι κι εγω πολυ ενθουσιασμενη! Η εγκυμοσυνη μου ηταν πολυ ευχαριστη ελπιζω και η τωρινη το ιδιο! Δεν εχω δει ακομα το φασολακι μου οποτε εχω αρκετη αγωνια αν ειναι ολα καλα. Απλως μπορω να σου πω οτι σκεφτομαι πολυ τη γεννα γιατι την περασα και ξερω τωρα οτι θα υποφερω πολυ παλι. Το πως θα ειναι με 2 παιδια επειδη δεν μπορω να το φανταστω ποσο δυσκολο θα ειναι δεν με τρομαζει τοσο απλως με προβληματιζει....

η γεννα ομως..... αφου ελεγα απο τωρα στον αντρα μου μηπως να κανω καισαρικη και φρικαρε!!!!


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites

αχ κ εγω ειμαι πολυυυυυυ ενθουσιασμενη!!! το θελουμε παααρα πολυ αυτο το μωρο κ μας ηρθε λιγο απροσμενα, δυο μηνες πριν την εξωσωματικη!!

ειναι τοσο δυσκολη η γεννα;;


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ κ εγω ειμαι πολυυυυυυ ενθουσιασμενη!!! το θελουμε παααρα πολυ αυτο το μωρο κ μας ηρθε λιγο απροσμενα, δυο μηνες πριν την εξωσωματικη!!

ειναι τοσο δυσκολη η γεννα;;

μπραβο που τα καταφερατε χωρις εξωσωματικη! Κοιτα εγω ημουν απο τις δυσκολες περιπτωσεις δεν αντιπροσωπευω το μεσο ορο νομιζω!


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites

αχ βρε Μαρακι, ελπιζω τωρα να ειναι καλυτερα τα πραγματα..


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα κορίτσια!τι κάνετε?

mariadi μην την φοβάσαι τη γέννα τουλάχιστον για μένα ήταν πολύ όμορφη εμπειρία ότι πονάει πονάει αν δεν κάνεις επισκληρίδιο δεν θα σου πω ψέματα αλλά όσο αντέχεις εκεί που λες δεν αντέχω βγαίνει και με το που βγεί δεν πονάς καθόλου ειλικρινά και είναι τόσο δυνατά τα συναισθήματα που σου δημιουργούνται που αξίζει τον κόπο να τα ζήσεις χωρίς άγχος για τον πόνο!εγώ με χαμόγελο μπήκα σα το παιδί της κολγκειτ βγήκα!ανυπομονώ!


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια τί κάνετε?

Και γω να σου πω μια φοβία με η γέννα την έχω αν και θα γεννήσω με καισαρική αλλά μάλλον δεν με βλέπω για επισκληρίδιο είμαι πολύ φοβιτσιάρα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια τί κάνετε?

Και γω να σου πω μια φοβία με η γέννα την έχω αν και θα γεννήσω με καισαρική αλλά μάλλον δεν με βλέπω για επισκληρίδιο είμαι πολύ φοβιτσιάρα.

γιατι με καισαρικη? Η επισκληρηδιος ειναι σωτηρια! Παντως φαντασου οτι εκανα 3 δοσεις και παλι ειδα το Χριστο φανταρο!


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Γιατί και το πρώτο με καισαρική το έκανα λόγω μυωπίας οπότε και τώρα για καισαρική πάω.........

έκανα όλική νάρκωση στο πρώτο και μάλιστα παρακαλούσα να με ναρκώσουν γιατί τα χρειάστηκα...................

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γιατί και το πρώτο με καισαρική το έκανα λόγω μυωπίας οπότε και τώρα για καισαρική πάω.........

έκανα όλική νάρκωση στο πρώτο και μάλιστα παρακαλούσα να με ναρκώσουν γιατί τα χρειάστηκα...................

φοβοσουν το χειρουργειο εννοεις?


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites

ναι πάρα πολύ...........ειδικά με το που μου βάλανε αυτό το πράσινο πανί μπροστά μου μόνο που δεν λιποθύμησα..............

ναι καταλαβα...ε ενταξει δεν εχεις να φοβασαι κατι θα ξανακανεις ναρκωση και δεν θα παρεις χαμπαρι....εμεις τι να πουμε....


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites

όντως απορώ πως αντέχουν μερικές..................

όμως μόλις πάρεις το αγγελούδι σου αγκαλιά όλα ξεχνιούνται δια μαγείας.

ναι εκει παιχτηκε σε μενα μ@...κια γιατι το κρατησα για ενα λεπτο και μετα μπηκε θερμοκοιτιδα και το ξανακρατησα 11ημερων! Οι χειροτερες 11 μερες της ζωης μου!


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...