Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μανούλες Ιουλίου 2016


Fine

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 368
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσια ειμαι η Δημητρα 25 χρονων και ειμαι εγκυος πεντε εβδομαδων κ πεντε ημερων με δικους μου υπολογισμους βεβαια . Την τεταρτη θα παω πρωτη φορα στον γυναικολογο για επιβεβαιωση της εγκυμοσυνης. Ελπιζω ολα να πανε καλα . Ευχομαι και σε εσας τα καλυτερα και να κρατήσουμε ολες στην αγκαλια μας τα μωρακια νας συντομα !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!Την Παρασκευή είχα θετικό τεστ,μετά από 5 μέρες καθυστέρησης.Την Τετάρτη έχω ραντεβού με το γιατρό μου για επιβεβαίωση και εύχομαι να πάνε όλα καλά!Έχω ήδη ένα ζουζουνάκι σχεδόν 2 ετών. :-) Με το καλό τα νινάκια !!!


jqZCp3.png

kC34p3.png

065Kp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια! Με το καλό σε όλες μας!

Εγω εχω 3 βδ καθυστέρηση.

Εχει κανει καμια κοπέλα υπέρηχο;

Με 3 εβδομάδες καθυστέρηση δεν έχεις κάνει υπέρηχο;;;;;Ούτε τον πρώτο της επιβεβαίωσης;Το πρώτο σου νινί είναι;


jqZCp3.png

kC34p3.png

065Kp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ουτε κ εγω εχω κανει υπερηχο αυριο εχω ραντεβου θα μαι συμφωνα με την φυσιολογικη μετρηση εξι εβδομαδων και δυο ημερων . Εχω παρα πολυ καλο αγχος γτ δεν νιωθω εγκυος ξερω ειναι γελοιο αυτο που λεω αλλα σκεφτομαι πολλα . Στην αρχη το στηθος μου ειχε πρηστει κ ηταν πολυ βαρυ και τωρα το νιωθω απλα βαρυ επισης πονουσα σαν να μου ρχετε περιοδος αλλα εχει δύο μερες δεν ποναω καθολου δεν ξερω εχω τρομερο αγχος

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα και απο μενα! Ειμαι σχεδον 23 χρονων εχω ενα αγορακι ενος ετους και χθεε εκανα τεστ και μου βγηκε θετικο. Μακαρι να πανε ολα καλα και να εχουμε τελειομηνες εγκυμωσυνες ολες!


ZHdmp2.png

OBNYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Με 3 εβδομάδες καθυστέρηση δεν έχεις κάνει υπέρηχο;;;;;Ούτε τον πρώτο της επιβεβαίωσης;Το πρώτο σου νινί είναι;

Οχι. Εκανα χοριακες. Ο γιατρος ειπε να παω περιπου στις 7 βδομαδες. Εχω αλλο ενα αγορακι 4ων ετων.

Κοριτσια ουτε κ εγω εχω κανει υπερηχο αυριο εχω ραντεβου θα μαι συμφωνα με την φυσιολογικη μετρηση εξι εβδομαδων και δυο ημερων . Εχω παρα πολυ καλο αγχος γτ δεν νιωθω εγκυος ξερω ειναι γελοιο αυτο που λεω αλλα σκεφτομαι πολλα . Στην αρχη το στηθος μου ειχε πρηστει κ ηταν πολυ βαρυ και τωρα το νιωθω απλα βαρυ επισης πονουσα σαν να μου ρχετε περιοδος αλλα εχει δύο μερες δεν ποναω καθολου δεν ξερω εχω τρομερο αγχος

Με το καλο! Να μας πεις τα νεα σου!

Καλημερα και απο μενα! Ειμαι σχεδον 23 χρονων εχω ενα αγορακι ενος ετους και χθεε εκανα τεστ και μου βγηκε θετικο. Μακαρι να πανε ολα καλα και να εχουμε τελειομηνες εγκυμωσυνες ολες!

Μπραβο! Ποσο μικρη στα (ευχαριστα) βασανα;;; :-)


cUJUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Trap μάλλον ο γιατρός σου σου έκλεισε ραντεβού για να ακούσεις σίγουρα καρδούλα.Εγώ έχω ραντεβού αύριο το πρωί αλλά δε νομίζω να ακούσουμε κάτι :? Εύχομαι τουλάχιστον κατα τα άλλα να είμαστε καλά!


jqZCp3.png

kC34p3.png

065Kp2.png

Link to comment
Share on other sites

trap μου μονα τους ερχονται τα ευχαριστα βασανα τι να τα κανω!! Οι χοριακη ειναι η πιοβσιγουρη που εκανες. Εγω που εκανα τεστ 2 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο μου βγηκε αρνητικο.


ZHdmp2.png

OBNYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...