Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουλίου 2016


Fine

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 368
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα!! Η μπέμπα μας είναι 2.800 με ΠΗΤ 09/07, συνεχίζει να είναι σε ισχιακή προβολή ίσως με χαλαρές περιτυλίξεις λώρου που δεν της επιτρέπουν να γυρίσει από ότι μας εξήγησε ο γιατρός (δεδομένου πως έχω ήδη γεννήσει φυσιολογικά τον 16 μηνών γιο μου και εκείνος είναι φανατικός τους φυσιολογικού ξέρω πως όταν αναφέρει ενδεχόμενο καισαρικής είναι επειδή πραγματικά δε θα υπάρχει άλλη επιλογή). Τώρα ραντεβού κάθε εβδομάδα για να την παρακολουθούμε και σε αντίστροφη μέτρηση :) Με αγχώνει το project καισαρική μιας και μου είναι εντελώς άγνωστο- η ανάρρωση με αγχώνει δλδ.Αλήθεια έχουμε καμία μανούλα με σχετική εμπειρία;

Κοντεύουμε κορίτσια!!!!!!


tt1b1872.aspx
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια! Η μπεμπουλα 2800 περίπου μας είπε. Όλα καλά προχωράνε αν Κ έχω κάτι τσιμπηματα κάτω ίσως Κ μια μικρή διαστολή, αλλά δεν ανησυχώ Κ στο γιο μου τα είχα Κ έκλεισα το μήνα μου. Την άλλη Παρασκευή πάλι γιατρό να με δει κολπικα. Μου είπε να μην κουραστω καθόλου αυτή την εβδομάδα χοχοχο! Πως να γίνει αυτό με το 2.5 χρόνο μέσα στο σπίτι;;;


jqZCp3.png

kC34p3.png

065Kp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και εμένα.. 2630 ή μπεμπα μας στις 36 εβδ. π.ροσοχη μια εβδομάδα ακόμα

Σε μία εβδομάδα nst και μετά βλέπουμε.. πητ 17/7 αλλά με βλ.για νωρίτερα..

Εσείς καλά; Πως είστε;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Καλησπέρα!Πως είσαστε;Εχουμε κανενα νινακι στην παρέα;Εγω πήγα σήμερα γιατρο.Η μπουμπου γυρω στα 3450.Ακουμπάει τον τράχηλο ο οποίος μαλάκωσε αλλά διαστολή μηδεν.Οπότε περιμενουμε...περπαταμε,ανεβαινουμε σκάλες , κανουμε δουλειές μπας κ σκάσει μύτη μόνη της.Δε θέλω με τίποτα να μπω πάλι με πρόκληση αλλά εδώ στο δημόσιο σε αφήνουν 40+3 και μετα προκαλούν τον τοκετό.Θέλω τόσο πολύ να έρθει μονο του αυτό το μωρό...Στο γιο μου έκανα πρόκληση στις 39+5 και δεν έζησα τίποτα....Μακάρι να ξεκινησει μόνη της η μπεμπούλα...Κατα τα άλλα όλα είναι έτοιμα και την περιμένουν!


jqZCp3.png

kC34p3.png

065Kp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!Έχουμε ένα νινάκι στην παρέα, την κορούλα μου που γεννηθηκε μια εβδομάδα πριν, 01/07, 3400, 49 ποντους :))

Γεννησα με καισαρικη τελικα, παρα τον φυσιολογικο τοκετο στο πρωτο μου παιδακι, λογω ισχιακης προβολης με περιτυλιξεις λωρου.

Τελος καλο, ολα καλα ομως!!Ειμαστε σπιτι, θηλαζει σε αραια και μεγαλα γευματα οποτε κοιμαμαι κιολας!!

Με το καλο τα μπεμπακια σας!!!!


tt1b1872.aspx
Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα... cookie mother, να σας ζήσει το μωρακι σας..να είναι γερο και καλότυχο..

Άντε και στα δικά μας οι υπόλοιπες

Εμάς ακόμα είναι ψηλά και μάλλον με πρόκληση με βλ.αν και δεν θέλω

Φιλία σε ολες

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...