Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Ιουλίου 2016


Fine

Recommended Posts

Καλως σας βρηκα..προσπαθουσαμε 3 χρονια,καναμε 4 σπερματενχυσεις αφου οι εξετασεις μας ηταν καλες(ανεξηγητη υπογονιμοτητα ) και για καλη μας τυχη με την πρωτη προσπαθεια εξωσωματικης τα καταφεραμε...εχθες περιμενα περιοδο και εκανα χοριακη με τιμη 247..αυριο θελουνε να δυπλασιαστει...

Τι ωραια που φτασατε σε υπερηχους και καρδουλες....τελεια!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 368
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ποσο όμορφα νεα!!!!

Μπράβο και στη mariannita!Δεν αργει πολύ ο υπέρηχος της καρδουλας! Ναι εγω αλήθεια αισθανθηκα.πολυ όμορφα αν κ το δεύτερο μωρο μου. Ηθελα να μην κλεισει ο υπερηχος αλλά μονο 5 λεπτα κ ουτε το χάρηκα. ...χιχιχιχι.ναι βασικα ειδαμε καρδούλα. Ο υπερηχος μας δεν εχει ηχο αλλα οπως κ την άλλη φορά ειδαμε να παλετε ενα αστερακι Παναγια μου!

Δημητρα90 το trofocard ειναι μαγνήσιο. Ανευ κάποιου ιδιαιτερου λογου.παντα μου το δινει ο γιατρός. Επισηςκαι εγω εχω αφανταστη υνηλια υποτονια...

Chrissaki μηπως εννοεις αυχενικη;


cUJUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Chrisaki μάλλον αυχενική διαφάνεια κανόνισες ε; Β επιπέδου είναι γύρω στον 5ο μήνα. Εγώ παίρνω 2 fillicine /μέρα.Έπαιρνα εδώ και 2 μήνες ένα την ημέρα μιας και είχαμε σκοπό για προσπάθεια τον προηγούμενο μήνα. Θέλω τόοοοοοσο πολύ να ακούσουμε την καρδούλα του και να πάνε όλα καλά!!!!!!!!!!!Επίσης έχω και μια γλυκιά επιθυμία να είναι κοριτσάκι αυτή τη φορά.Έχουμε πιθανότητες μιας και η τελευταία μας επαφή ήταν 2 μέρες πριν την ωορρηξία. Οι πρωτάρες ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ το όσο μπορείτε!!!!Εγώ την πρώτη φορά τους είχα όλους στα πόδια μου!Αυτή τη φορά,θα δείξει μιας και δεν το έχουμε ανακοινώσει ακόμη πουθενά.Είπαμε να ακούσουμε καρδούλα και μετά να πούμε στους δικούς μας τα ευχάριστα.


jqZCp3.png

kC34p3.png

065Kp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια ξέρετε τίποτα για κόστη μαιευτηρίων και για επιδοματα;;;

Εγώ είμαι από Βέροια.το πρώτο νινί το γεννησα στη μοναδική κλινική που υπάρχει εδώ και μαζί με το γιατρό πλήρωσα περίπου 3.000 ευρώ :? Τα πλήρωσαν οι γονείς μου .Αυτή τη φορά θα καταλήξω μάλλον στο νοσοκομείο γιατί λεφτά δεν υπάρχουν και δε θέλω πάλι να χρεωθούν οι δικοί μου. Θα με παρακολουθεί ο γιατρός μου και το νοσοκομείο. Για επιδόματα δεν έχω ιδέα, νομίζω πως δικαιούνται οι εργαζόμενες μανούλες.Εγώ δεν δούλεψα καθόλου τα τελευταία 2 χρόνια, και τα προηγούμενα που δούλευα ήμουν χωρίς ένσημα, οπότε.....


jqZCp3.png

kC34p3.png

065Kp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πωπωωωω πως εφτασα β επιπεδου εγω ποιος ξερει χαχαχαχχα ναι αυχενικη διαφανεια εννοουσα φυσικα!!! Εγω γεννησα σε δημοσιο και δεν ξερω για τιμες αλλα και τσαμπα να ηταν εγω παλι στο Μακαρειο θα πηγαινα!!


ZHdmp2.png

OBNYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πριν εγραψα σχολαστικα και εχω να προσθεσω μερικα πραγματα :)

maribell το εχω διαβασει κ εγω αυτο με την ωορρηξιια και το φυλο λες να αληθευει? Θα ηθελα κι εγω ενα κοριτσακι ομως νομιζω οτι δεν με συμφερει αυτη η θεωρια!

Εγω απο συμπτωματα εχω επισής υπνηλια αλλα που υπνος?

trap απο τωρα μαγνησιο? Συνηθως το δινουν για κραμπες και συσπασεις ειναι λιγο κουλο ετσι δεν ειναι?


ZHdmp2.png

OBNYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν σας προλαβαινω κοριτσια εγω παλι δεν προλαβα ν παρω τ χαπια το φολικο οξυ κ επρεπε ν τ παραγγειλω κ τωρα θα ρθουν την δευτερα πειραζει που δεν θα τα παρω για δυο μέρες ? Νομιζα θα τα βρω που να φανταστω

Link to comment
Share on other sites

Επίσης κορίτσια επαθα ένα σοκ προχθές που πήγα φαρμακείο...Ενώ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη δεν πλήρωσα τίποτα από φάρμακα τώρα με έβαλε να πληρώσω συμμετοχή για φυλλικό και ασβέστιο, ενώ στη συνταγή του γιατρού έγραφε συμμετοχή 0%.Και η ίδια η φαρμακοποιός είπε πως είναι η πρώτη φορά που της βγάζει το σύστημα έγκυος να πληρώσει τα συμπληρώματά της.Τεσπά θα το ψάξω λίγο και θα δώ.

Ο μόνος λόγος που ήθελα την κλινική ήταν για να έχω το γιατρό μου.με παρακολουθεί εδω και 11 χρόνια, οπότε του είχα απόλυτη εμπιστοσύνη και ένιωθα ασφαλής μαζί του.Τώρα πως να του πω ότι δε θα γεννήσω σ' αυτόν;;;Νομίζω ότι δε θα μου δίνει την πρέπουσα σημασία στις επισκέψεις αν το γνωρίζει. :(


jqZCp3.png

kC34p3.png

065Kp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και εγω που ειμαι στο εξωτερικό τα χαπια μου τα πληρωνω κ κοστιζουν τα τριαντα 23 ευρω κ εγω δεν το περιμενα εκτος κ αν ο γιατρος μου εκανε λαθος η ξεχασε να μου δωσει συνταγη τι να πω ?

Link to comment
Share on other sites

Kalhspera Fine . Tha ithela na mas poune oi gia deuterh fora manoules ti tha xreiastoume apo rouxismo gia ta ninakia mas otan me to kalo erthei ekeinh h wra na kseroume vre paidi mou na kanoume mia lista kai na mhn kanoume askopa agores pou den tha xrhsimeusoun h tha nai apla perites

Link to comment
Share on other sites

Τι λετε βρε κοριτσια πληρωνετε το φολλικο? Εγω ειμαι Κυπρο και το περνω 1ευρω τα 30 μεσα απο το φαρμακειο του νοσοκομειου. Τωρα για πειτε βρε γιατι σας γραφουν ασβεστια και μαγνησια κανατε εξετασεις και βρεθηκε ελλειψη? Το δευτερο πραγμα που γραφουν ειναι συνηθως ο σιδηρος.


ZHdmp2.png

OBNYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δημητρα μου μαζι γραφαμε!!! Ειναι πολυ νωρις βρε αγαπη για ρουχακια απο τωρα!! Εμας μας εδωσαν πολλα οι συγγενεις. Ενα σου λεω να μην παρεις πολλα μικρα γιατι εμενα ο μικρος που ειναι 12μ φοραει ρουχα για 2+ χρονων!!


ZHdmp2.png

OBNYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξερω Χρυσα μου οτι ειναι νωρίς απλα μ αρέσει απο νωρις να οργανωθω να γραψω την λιστα μου και στον πεμπτο εκτο να τα αγορασω γτ θελει κ χρονο δεν γινονται σε μια μερα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...