Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ έπαιρνα τρία χάπια coq10 των 200 άρα 600 ημερησίως … μου τα εοχε συστήσει η εξωσωματικός .. τα έπαιρνα πολύ καιρό ακόμα κ την περίοδο των ενέσεων μέχρι την ωοληψια .. μετά την ωοληψια τα σταμάτησα .

      Εμένα έβλεπε 8 καταφέραμε να φτάσουμε στα 13 και πήραμε τελικά 14 αλλά τα 10 προχώρησαν τώρα ποσά θα μείνουν δεν ξέρω θα μάθω  σύντομα ..σου εύχομαι πολύ καλή  επιτυχία ! 

      Μην σκέφτεσαι την υπερδιέγερση … εγώ να δεις πως ήμουν … μια κοιλιά τριών μηνών … άστο … στο κέντρο στην αναμονή της ωοληψιας όλες ήταν οκ εγώ σαν μπόγος … μετά συνήλθα λίγο αλλά κ πάλι έχω πρήξιμο …. Όλα καλα Θα πάνε . Κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός αλλά παρτο χαλαρά …0

      Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!! Και σε σένα εύχομαι άριστες κ  πολλές βλαστοκυστες κ σύντομα να επανέλθεις! Χρειάζεται ψυχραιμία η αλήθεια και πρώτα θετική σκέψη.. να σκεφτόμαστε τον στόχο γιατί το μυαλό μας κανει παντα τα χειροτερα σενάρια στο καθε σύμπτωμα! Ολα καλα θα πάνε οπως λες! Και εγώ μάλλον για Σάββατο το βλέπω για την ωοληψία... Θα δείξει!!! Με το καλο και η εμβρυομεταφορά σου!!

Αποστειρωτής Avec (από Jumbo)


Recommended Posts

Καλή σας μέρα,

μήπως ξέρει κάποια μανούλα να μου πει αν έχει αυτό τον αποστειρωτή πόσο νεράκι πρέπει να βάλω μέσα για να αποστειρώσει και περίπου πόση ώρα κάνει;

Μου τον έδωσαν αλλά δυστυχώς έχουν χαθεί οι οδηγίες χρήσης, δεν έχω ιδέα πως να τον χρησιμοποιήσω και παρότι έψαξα στο internet δεν βρήκα κάποιο manual.

Σας ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Oι αποστειρωτές που έχω δει έχουν στη βάση τους εσωτερικά ένα κυκλικο κομμάτι σαν εσοχή στον πάτο. Γεμίζεις αυτό με νερό, τοποθετείς από πάνω την πλαστική βάση με τα μπιμπερό και τα υπόλοιπα και απλώς το θέτεις σε λειτουργία. Mothercare-chicco έτσι λειτουργούν που έχουν περάσει από τα χέρια μου

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση tsioubal!

Είχα κι εγώ στο παρελθόν, στην κόρη μου, το 2006 της ΝUK αλλά έχουν περάσει τόσα χρόνια που ειλικρινά δεν θυμάμαι τίποτα κι αυτός μου φαίνεται κάπως διαφορετικός. Αν βάλω τόσο λίγο νεράκι που μου λες, τελειώνει η διαδικασία αποστείρωσης πολύ γρήγορα και μου φαίνεται κάπως παράξενο να αποστειρώνει σε τόσο λίγη ώρα. Αυτός που είχα στο παρελθόν έκανε τουλάχιστον ένα μισάωρο, μπορεί και παραπάνω...

Link to comment
Share on other sites

επειδη κοίταξα το κουτί από ίντερνετ, γράφει επάνω πως αποστειρώνει σε 10 λεπτά. Καλή συνέχεια, θα το βρεις! Εν ανάγκη πήγαινε ξανά τζάμπο άνοιξε έναν και διάβασε τι γράφουν οι οδηγίες!

Link to comment
Share on other sites

Ομολογώ ότι το σκέφτηκα να το κάνω αλλά τα κουτιά είναι σφραγισμένα κι έχουν και ταινία. Ντράπηκα μη μου κάνουν παρατήρηση και εδώ που τα λέμε δεν θα έχουν και άδικο.

Μήπως κατά τύχη καμία μανούλα είχε ή έχει τον συγκεκριμένο αποστειρωτή να μας πει;

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...

Προφανώς μετα απο τόσο καιρό σίγουρα θα εχεις μάθει την λειτουργία του , απλά να σου επιβεβαιώσω οτι η ακριβής δοςολογια νερού είναι 80 ml και ναι όντως αποστειρωνει σε 10 λεπτά.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...