Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

μανουλες αυγουστου 2016


Aggeliki30

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 400
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσια εμενα ειναι το δευτερο παιδακι μου.το πρωτο ειναι τωρα 17 μηνων κ ειμαι ηδη 6 εβδομαδες.αν κ πητ εχω αυγουστο η γεννα θα ειναι με καισαρικη τελος ιουλιου...σημερα ακουσαμε κ καρδουλα ολα καλα μεχρι τωρα.απο συμπτωματα το στομαχι μου ειναι χαλια αναγουλες ολη μερα σχεδον..ξεκινησαν νωρις νωρις απο την 20η μερα του κυκλου μου..ελπιζω να περασουν γρηγορα..και συχνοουρια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια καλησπερα!!η χαρα μου δεν λεγεται!!σημερα εκαβα τον πρωτο υπερηχο.εχω ΠΗΤ 24/8 και ο σακος ειναι σε καλο σημειο μεσα στη μητρα.εσεις κανατε υπερηχο?


73UF.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα . Χθες εμαθα πως περιμενω το δευτερο μου μωρο!! Ξεκινησα να κανω πλακα στον ανδρα μου ,επεδι 22 /12/13 με ενα τεστ ειχαμε μαθει πως περιμενουμε το προτο μας παιδακι,ε και θετος 22/12/15 εκανα ενα τεστ και του εδωσα λεγοντας πως ειναι θετικο (ιδεα δεν εχει ποσες γραμες πρεπει να εχει :) ) και πετυχε ιδια ημερομηνια ακριβως! Εκανα την πλακιτσα μου, γελασαμε, πιρα το τεστ στα χερια για να πεταξω ...και απορο πως κρατήθηκα ορφια-ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΔΕΥΤΕΡΙ ΓΡΑΜΜΙ ...δεν περιμενα καν το περιοδο ακομα.,αλλες 7 μερες ειχα μπροστα μου.Σημερα εκανα χοριακι και ΤΑΡΑΑΑΜ ειναι θετικο 37 :).Με το καλο ολες μας κοριτσια,εχουμε δρομο ακομα,αλλα εινα το πιο γλυκο ταξιδι!

Link to comment
Share on other sites

Καλά Χριστούγεννα κορίτσια!!Τελειόμηνες εγκυμοσύνες εύχομαι σε όλες και το 2016 να κρατήσουμε τα μωράκια μας!και με μέτρο το φαγητό,εγω χθες εφαγα πολύ,έσκασα...μετά έιχα πρήξιμο...καούρες ..αναγούλες..εχουμε κ πολλά γιορτινά τραπέζια μπροστά μας..πρεπει να συγκρατηθούμε.Πολλές ευχές σε όλες!


73UF.png
Link to comment
Share on other sites

Καλα Χριστουγγενα σε όλα τα κορίτσια!!Ευχομαι τελειομηνες εγκυμοσύνες σε ολες!

Αν όλα πανε καλα θα είμαι και εγω μανουλα Αυγουστου. Την Δευτερα θα κανω τον πρωτο υπερηχο!!


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καναμε τον πρωτο μας υπερηχο και όλα πανε καλα προς το παρων. Ειδαμε αμνιακο και λεκιθικο σακο και θα ξαναπαω σε 10-15 μερες για να ακούσουμε καρδουλα. Συμπτώματα εχω πολύ ηπια σε σχεση με την πρωτη μου εγκυμοσυνη.


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια είναι dimitrapap πως και εγω ανησηχουσα αλλα με καθησυχασε ο γιατρος. Στην κορη μου με πονουσε συνεχεια η κοιλια μου τωρα εκτος από ζαλαδες, υπνηλία και μειωμενη ορεξη δεν εχω τιποτα. Αφου ξεχναω ότι είμαι εγκυος.


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...