Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

ΨΑΧΝΩ ΔΥΑΡΙ ΣΤΟΝ ΒΟΛΟ


Recommended Posts

Καλησπέρα. Χρόνια πολλά κ Καλή χρονιά σε όλους!

Λόγω μετάθεσης ψάχνουμε δυάρι στον Βόλο επιπλωμένο ή ημιεπιπλωμένο. Θα θέλαμε να είναι σχετικά καινούριο. Ανάλογα την τοποθεσία, την κατάστασή του, τα έπιπλά του, το αν έχει ή όχι κοινόχρηστα ή τζάκι είμαστε διατεθειμένοι να δώσουμε μέχρι 280 ευρώ.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Καλησπέρα. Χρόνια πολλά κ Καλή χρονιά σε όλους!

Λόγω μετάθεσης ψάχνουμε δυάρι στον Βόλο επιπλωμένο ή ημιεπιπλωμένο. Θα θέλαμε να είναι σχετικά καινούριο. Ανάλογα την τοποθεσία, την κατάστασή του, τα έπιπλά του, το αν έχει ή όχι κοινόχρηστα ή τζάκι είμαστε διατεθειμένοι να δώσουμε μέχρι 280 ευρώ.

Ευχαριστώ.

Ριξε μια ματια εδω να παρεις μια εικονα....

http://www.spitogatos.gr/gr/search/results/residential/rent/r182/m3799m/rooms_nd-1?ref=refinedSearchSR

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ευχαριστώ.

Εννοείται ότι τα έχουμε κοιτάξει αλλά τα περισσότερα είναι μέσω μεσιτικού κ έχουν επιβάρυνση του ενοικιαστή, κάποια έχουν νοικιαστεί κ κάποια που είναι και παλιά έχουν κάτι τιμές κ σου λένε κιόλας δεν επιτρέπονται καπνιστές. Εγώ μόνο για κατοικίδια ήξερα. Και εντάξει εγώ προσωπικά δεν καπνίζω αλλά δεν μπορώ να το απαγορεύω σε όποιον έρχεται γιατί δεν θα πατάει κανείς.

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασε και μια εφημερίδα,πχ τις Θεσσαλικές αγγελίες (εχεί πολλές αγγελίες) και ξεκίνα με τις αγγελίες ιδιωτών.Τουλάχιστον να γλυτώσεις τα έξοδα του μεσιτικού γραφείου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 5 months later...

Ισχυει κ παλι. Ιδανικα ψαχνουμε ανω των 50 τμ, κατασκευη απο το 2000 κ μετα εκτος κ εαν εχει γινει ανακαινιση οποτε αν κ παλιοτερο ειναι σε καλη κατασταση. Θελουμε να υπαρχουν καποια επιπλα κ ηλεκτρικες συσκευες.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...