Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Υποκοριστικό του Αντωνια


Recommended Posts

Καλησπέρα μανουλες μου... Θέλω την βοήθεια σας..

Χρειάζομαι ένα υποκοριστικό του όνοματος της Ζούζουνα μου..

Αντωνία Δέσποινα μπορούμε να βγάλουμε κάτι???

Ή αλλιώς μόνο του Αντωνία..

Σκεφτηκα το Άννια....


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα μανουλες μου... Θέλω την βοήθεια σας..

Χρειάζομαι ένα υποκοριστικό του όνοματος της Ζούζουνα μου..

Αντωνία Δέσποινα μπορούμε να βγάλουμε κάτι???

Ή αλλιώς μόνο του Αντωνία..

Σκεφτηκα το Άννια....

Καλησπερα.να τη χαιρεσαι τη ζουζουνα σου.το αννια μου φαινεται ασχετο.κ μου θυμιζει το αννα.απο αντωνια κ δεσποινα δ μου αρεσει ο συνδυασμος.μονο αντωνινα μου ηρθε αλλα απο το δεσποινα εχει μονο το να.προτιμω το αντωνια απο τα υποκοριστικα αντυ,τονια,τανια.υπαρχουν κ τα ξενικα αντωνελλα κ αντουανετ(α).εγω δ τρελαινομαι.ελπιζω να μη με παρεξηγεις,γουστα ειναι αυτα.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσια!! georgia-kak δεν μου έρχεται στο μυαλό κάτι Αντωνία + Δέσποινα, δύσκολος συνδιασμός! βρε κορίτσια έχω και γω ένα τέτοιο θέμα με όνομα,που δεν μπορώ να τα συνδυάσω, είναι Δήμητρα+ Ιωάννα καμία ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσια!! georgia-kak δεν μου έρχεται στο μυαλό κάτι Αντωνία + Δέσποινα, δύσκολος συνδιασμός! βρε κορίτσια έχω και γω ένα τέτοιο θέμα με όνομα,που δεν μπορώ να τα συνδυάσω, είναι Δήμητρα+ Ιωάννα καμία ιδέα?

Το μόνο που κολλάει είναι το Ντιάνα ή Διάνα...:D


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσια!! georgia-kak δεν μου έρχεται στο μυαλό κάτι Αντωνία + Δέσποινα, δύσκολος συνδιασμός! βρε κορίτσια έχω και γω ένα τέτοιο θέμα με όνομα,που δεν μπορώ να τα συνδυάσω, είναι Δήμητρα+ Ιωάννα καμία ιδέα?

Καλησπερα.το διανα που λεει η αλλη κοπελα ειναι ταιριαστο αλλα ειναι αλλο ονομα.το ξενο αρτεμις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
Καλησπέρα μανουλες μου... Θέλω την βοήθεια σας..

Χρειάζομαι ένα υποκοριστικό του όνοματος της Ζούζουνα μου..

Αντωνία Δέσποινα μπορούμε να βγάλουμε κάτι???

Ή αλλιώς μόνο του Αντωνία..

Σκεφτηκα το Άννια....

NINA???


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 4 months later...

Καλησπέρα! έχω να σου προτείνω το όνομα μιας καλής μου φίλης, το Άννια ! Μόνο αυτό μου άρεσε, καθώς το Νίνα, Ανέτα, Ανίτα κλπ είναι συνηθισμένα . Αν θέλεις κάτι πιο ιδιαίτερο, το Αννίνα ίσως δεν έχει ξανακουστεί. Για ακόμα πιο εξτρίμ επιλογή, ίσως το Ντόνα, Ντώνα . Ελπίζω να βοήθησα! Να τη χαίρεστε! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...