Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καλσόν βαμβακερό σε λογική τιμή - έρευνα αγοράς


belleblue

Recommended Posts

σε εμπορικό κέντρο της περιοχής μου που έχει

και frattina, allouette, lapin , prenatal , hm, έκανα μια πολύ γρήγορη βόλτα ψάχνοντας για καλσόν βαμβακερό αν είναι δυνατόν με σχεδιάκια

(να κανουμε ευτυχισμένη την κόρη μας αφού το ζήτησε!:D)

γενικά ψάχνω να είναι 100% βαμβακερά τα ρούχα της εάν της τα αγοράζω κ τα περισσότερα που είναι δανεικά απο ξαδέρφη μας, επιλέγω τα 100% βαμβακερά.

(οτιδηποτε συνθετικό δεν θέλω να ακουμπαει απευθείας στο δερμα της , θεωρώ ότι εφόσον από το δέρμα μας περνάνε φάρμακα βλέπε κρεμες , επιθεματα κλπ, περνάνε και οι κακές ουσίες των συνθετικών υλών των συνθετικών υφασμάτων)...

όλα τα μαγαζιά πλήν ενός μόνο, είχαν καλσόν με 70% μόνο βαμβακερό,

και επισης λιγα είχαν σχέδια .

τα μόνα που είχαν βαμβακερά, ήταν ξένα (της falke) με τιμή 12-17 ευρώ το ΕΝΑ καλσόν. (..ελεος)

βρήκα λοιπόν σε προσφορά, στα prenatal

τα δύο καλσον τα έχουν 5,90 ευρώ,

και ήταν και 80% βαμβακερά σε αντίθεση με τα άλλα που είναι 70% μόνο.

έχουν καρδούλες στην γάμπα, κ ειναι ενα γκρι με μπεζ καρδουλες, κ ενα ροζ με γκρι καρδουες

γενικά είμαι εκνευρισμένη που δεν υπάρχει καθόλου προιόν πχ 100% βαμβακερό καλσόν με ελαστική πλέξη . Τουλάχιστον βρήκα με 80% σε εντελώς λογική τιμή.

παρακαλώ αν ξέρετε κατι αλλο συμπληρώστε το !


 η γλυκουλα μου είναι ήδη 10 ετών!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τα ιδια σκέφτομαι κι εγω...φαντάσου οι πάνες ( μιας χρήσης) μου χουν γινει εφιάλτης..δεν εχω πάρει καλσόν γτ εχω αγοράκι ( αν ντυθεί τσολιάς το συζητάμε χαχαχα!) αλλα πήρα κατι φανελάκια απο το lord.gr που ειναι ελληνικής ραφής με ελληνικό βαμβάκι. Τα φανελάκια ηταν 100%..τωρα αν θες στειλτους ενα μειλ να δεις αν τα καλσόν ειναι..

Link to comment
Share on other sites

α δεν το ξερα το σιτε αυτο θα παω να το δω. !! και ψαχνω και φανελάκια 100% βαμβακερα για ολη τη σαιζον. εντωμεταξύ σε αλλες μάρκες έχουν ή

πολυχρωμα όχι βαμβακερα, μείγματα,

ή μόνο κατασπρα βαμβακερά.

τι τους χαλαγε να εχει το 100% βαμβακερο ενα χρωμα ενα απλό σχεδιάκι unisex...!

όσο για τις πανες, ειναι αναγκαίο κακό.

εγω ειχα δυνατοτητα και για υφασματινες , και βλεποντας τον όγκο που προκαλούν κατω απο τη λεκανη, θεωρησα οτι αποκλειεται να ειναι καλο να κοιμαται το μωρό με όλο αυτό το πράγμα απο κατω του, μα δεν εινια πια σε εντελώς οριζόντια θεση, ασε που σιγουρα η λεκανη θα παιρνει αλλη θεση. το μωρο κοιμαται συνεχεια οπότε θα ειναι συνεχεια σαν να εχει μαξιλαρι κατω απο τη λεκανη? ειπα οχι.

οι πανες ειναι και μικρη επιφανεια, δεν ειναι οπως το ρούχο που ειναι σε όλο το σωμα. παντελονι, μακρυμανικο , κορμάκια κλπ ειδικα τωρα το χειμωνα. καποια αναγκαια κακα, τι να τα κανουμε...


 η γλυκουλα μου είναι ήδη 10 ετών!

Link to comment
Share on other sites

καλα δε σε πιστευω εισαι θεά!. το σιτε που ειπες ειναι φανταστικο και εχει οντως φανελακια και με λιγο σχεδιακι και μερικά τιραντε, όλα 100% βαμβακερα!

το μονο που δεν ειχα δει ηταν το καταστημα της μινερβα,

αλλα αυτο που βλεπω εδω

http://www.lord.gr/en/underweart-shirt-girls/546-children-camisole-stripes-print-in-the-center-cotton.html#/size-4yrs_old/color-ecrou

ειναι πολυ καλη τιμη! μαλλον θα παραγγείλω σίγουρα. ποιο λακκο εχει η φαβα?!!! για πες!


 η γλυκουλα μου είναι ήδη 10 ετών!

Link to comment
Share on other sites

Με προβληματισες τωρα για τις υφασμάτινες πάνες...Χμ..

Κοιτα..εμείς τα χουμε φορέσει μια δυο φορές τα φανελάκια κ μια χαρά...τωρα το βρήκα κι εγω..πήρα με μια φίλη μου μαζί για δοκιμή και δεν είχαμε και έξοδα αποστολής..πάνω απο 40 ευρώ δεν εχει..θα τα τσεκάρω και τα μινερβακια Χεχεχε..

Αν βρω κ τπτ άλλο θα γράψω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...