Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσια, αν και μανουλα Νοεμβρίου ηρθα στο καφε σας, ερχομαι απο το καφε μανουλες Απριλίου 2015 και εχω εναν αγοραρο 11μηνων υις προάλλες εμαθα την εγκυμοσύνη μου και χαίρομαι πολυ, ΠΗΤ εχω αρχες Νοεμβρίου. Γιατρο δεν εχω παει ακομα γυρω στην 6-7 εβδομάδα θα παμε για να ακούσουμε καρδια οπως καταλαβαινετε πολες οι μερες και η ανυπομονησία μεγαλη


Qbn9p3.png

8cXxp2.png

Link to comment
Share on other sites

annoula_ με το καλό να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κι εσύ κοντά κοντά τα παιδάκια σου θα τα έχεις θα μεγαλώνουν μαζί εγώ είμαι από τις μαμάδες Ιανουαρίου του '15


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΑΝΝΟΥΛΑ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ.ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΤΣΙ?ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΣΕΣ ΠΑΝΕ ΓΙΑΤΡΟ.ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΓΕΝΝΗΤΙΚΟ Κ ΘΑ ΠΑΩ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑ.ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ?ΕΓΩ ΑΘΗΝΑ Κ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΕΛΕΝΑ.ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΙΑΣΩ.


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Κορίτσια να ρωτήσω εσείς έχετε 2 ή 3 υ/δ σπίτια σας εγώ δυστυχώς έχω 2 και σκέφτομαι που θα χωρέσουμε μας βλέπω να μετακομίζουμε όταν μεγαλώσει λίγο το μωρό :?

Εμεις εχουμε 2ο παιδικο.το παιδικο ειναι μικρο και για τα 2 παιδια;


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμεις εχουμε 2ο παιδικο.το παιδικο ειναι μικρο και για τα 2 παιδια;

Θέλω να έχουν ξεχωριστά δωμάτια αν και αυτο ειναι αρκετά μακρινή σκέψη σίγουρα θα χρειαστούμε μεγαλύτερο σπίτι :?


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να έχουν ξεχωριστά δωμάτια αν και αυτο ειναι αρκετά μακρινή σκέψη σίγουρα θα χρειαστούμε μεγαλύτερο σπίτι :?

Θα δειτε τι σπιτια βρισκετε και θα κρινετε!το 2ο παιδικο ειναι λιγο μικρο αλλα θα βολευτουμε ευτυχως!


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Θα δειτε τι σπιτια βρισκετε και θα κρινετε!το 2ο παιδικο ειναι λιγο μικρο αλλα θα βολευτουμε ευτυχως!

Κι εσύ από Αθήνα είσαι ;; Έχεις σκεφτεί που θα γεννήσεις ;;;


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...