Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Cafe Ιανουάριος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 113
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κορίτσια καλημέρα εμένα ο μικρούλης μου γεννήθηκε στις 11/1/2008.

Τώρα που κοντεύουν δύο χρόνια απ' τη γέννηση του μου φαίνεται ότι ο χρόνος τρέχει και αυτός μεγαλώνει τόσο γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν κορίτσια κοιμούνται??Το αιώνιο πρόβλημα μας έιναι αυτό αλλίως και μιλάμε κανονικά και προσπαθούμε να βγάλουμε την πάνα , την πιπίλα την έχουμε μονο το βράδυ στην κούνια και μονοι μας τρώμε αλλά δεν κοιμόμαστε και αυτό μας σκοτώνει αφάνταστα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμείς με το ύπνο τα πάμε καλά δηλαδή το μεσημέρι θα κοιμηθούμε τρεις ώρες 2 με 5 και το βράδυ στις δέκα μέχρι τις έξι που θα φωνάξει για γάλα και θα ξανακοιμηθεί μέχρι τις 8. εμάς το πρόβλημα μας είναι ότι ενώ το βράδυ κοιμάται μόνος του στην κούνια και θέλει απλώς να κάθομαι δίπλα του σε μια καρέκλα μέχρι να κοιμηθεί το μεσημέρι έχουμε την κακιά συνήθεια να θέλει να κοιμάται στην αγκαλιά μου. μου χει φύγει η μέση είναι και 13 κιλά. έχω κάνει άπειρες προσπαθειες να το κόψουμε αυτό το συνήθειο και ενώ 2-3 φορές τα καταφέραμε ξανά πάλι τα ίδια. δεν ξέρω τι άλλω να κάνω..

Επεξεργάστηκαν by maraki32
Link to comment
Share on other sites

Καλα στο θεμα του υπνου εχω κανει διατριβη!Εδω και ενα μηνα ομως κοιμαται το βραδυ απ τις 10 ως τπ πρωι εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων...εχω περασει τα πανδεινα με τον υπνο της...καποια στιγμη νομιζα οτι θα καταρρευσω!Οσο για το φαγητο,τι να πω???Εχουμε οργωσει ολες τις θαλασσες της περιοχης και ξερουμε ολες τις γατες και τους σκυλους της περιφερειας με τα μικρα τους ονοματα!!!!Μεγαλη ταλαιπωρια.Ειναι περιπου 11 κιλα.

Συνεννοουμαστε ομως κανονικοτατα και μιλαει νομιζω παρα πολυ για την ηλικια της.

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλημέρα. και εμείς με το φαι είχαμε πρόβλημα στην αρχή δεν του άρεσε τίποτα έκλεινε και το στόμα και τέλος. Απ' το καλοκαίρι στις διακοπές όμως επειδή τρώγαμε όλοι μαζί και καθόταν στο καρεκλάκι του έτρωγε καλύτερα ίσως επειδή έβλεπε εμάς. από τότε πάντως έχουμε μεγάλη βελτίωση στο φαι. δοκιμάζουμε τουλάχιστον απ' όλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλα στο θεμα του υπνου εχω κανει διατριβη!Εδω και ενα μηνα ομως κοιμαται το βραδυ απ τις 10 ως τπ πρωι εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων...εχω περασει τα πανδεινα με τον υπνο της...καποια στιγμη νομιζα οτι θα καταρρευσω!Οσο για το φαγητο,τι να πω???Εχουμε οργωσει ολες τις θαλασσες της περιοχης και ξερουμε ολες τις γατες και τους σκυλους της περιφερειας με τα μικρα τους ονοματα!!!!Μεγαλη ταλαιπωρια.Ειναι περιπου 11 κιλα.

Συνεννοουμαστε ομως κανονικοτατα και μιλαει νομιζω παρα πολυ για την ηλικια της.

Εντάξει να λες και δόξα τω Θεώ αν κοιμάται 10 με 06 εγώ σπάνια το ζώ αυτό.Οσό για το φαγητό ε και εμάς 11Kg είναι εχτές τη ζύγισε ο παιδιάτρος τι να κάνω την κυνηγάω όσο μπορώ αφού ενδίδω και σε μπισκότα και σε τυροπιτάκια σε διάφορα μόνο και μόνο για να φάει κάτι τι να κάνω.

Link to comment
Share on other sites

πάντως νομίζω τα 11 κιλά δεν είναι και άσχημα. ο γιατρός τι σου λέει? πάντως το φαι είναι πρόβλημα. Εμάς δώσε μας μακαρόνια, ψωμί και τηγανιτές πατάτες και πάρε μας την ψυχή. Αν μπορούσαμε μόνο αυτ΄αθα τρώγαμε. με το αυγό πως τα πάτε γιατί εμένα ούτε να το φτύσει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κι απο εμάς 3/1/08 η κορούλα μας... συνοπτικά να πω ότι από υπνο αστο καλύτερα.. από φαγητο πολύ καλά, επισης θηλαζουμε ακόμα... εχουν πολύ πλάκα τώρα που λύνεται η γλώσσα τους...


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο galat χαίρομαι και ζηλεύω που θηλάζετε ακόμα εμείς μέχρι περίπου 8μηνών το κάναμε .:tongue:Οντως τώρα που έχουν ολοκληρωμένη έκφραση έχει πολύ πλάκα.Εχτές το βράδυ παίζαμε με τις πλαστελίνες και η Νεφέλη σε ένα στρογγυλό κύκλο με μύτη και αυτία έβλεπε τον εαυτό της και έλεγε ένα σωρό ιστορίες.:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...