Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Να μαζευτούμε εμείς που προσπαθούμε!


elena37

Recommended Posts

Ναι ολα καλα μεχρι στιγμης..γιατρο δεν εχω παει ακομα την παρασκευη εχω ραντεβου να εχει ανεβει λιγο η χοριακη για νσ μπορεσουμε να δουμε.η χοριακη η πρωτη που ειχα κανει ηταν 122 κ ματα απο δυο μερες ηταν 374..οταν παω γιατρο θα σας πω..σε ευχαριστω πολυ ζουζουνα που με σκεφτεσε να σαι καλα.

μπράβο κοριτσάκι μου όλα θα είναι σούπερ!!!!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 114
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια..ειναι πρωτη φορα που γραφω στο φορουμ και χρειαζομε γνωμες γτ δεν ειμαι ελλαδα και δεν εχω και κανεναν δικο μου εδω να με προσανατολισει λοιπον ειμαι 22 παντρεμενη εναν χρονο και απο τον πρωτο μηνα με εκσωμητρια κυηση ..και εχουν περασει οχτω μηνες και φοβαμε μην ειμαι εγκυος ειχα τελ περιοδο 20 αυγουστου με κυκλο 31 ημερων περιμενω σε 6 μερεσ αλλα εχω κραμπες στην κοιλιτσα ακριβως τισ ημερεσ μετα την ωορηξια και πρησμενο στηθος και υο πιο περιεργοο δεν τρωω σχεδον τιποτα εγωω που πριν την περιοδοο τρωω σαν τρελη ..κοριτσια πρωτη φορα με επιασαν τετοιεσ κραμπεσ λετε να ειναι εγκυμοσυνη??

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια..ειναι πρωτη φορα που γραφω στο φορουμ και χρειαζομε γνωμες γτ δεν ειμαι ελλαδα και δεν εχω και κανεναν δικο μου εδω να με προσανατολισει λοιπον ειμαι 22 παντρεμενη εναν χρονο και απο τον πρωτο μηνα με εκσωμητρια κυηση ..και εχουν περασει οχτω μηνες και φοβαμε μην ειμαι εγκυος ειχα τελ περιοδο 20 αυγουστου με κυκλο 31 ημερων περιμενω σε 6 μερεσ αλλα εχω κραμπες στην κοιλιτσα ακριβως τισ ημερεσ μετα την ωορηξια και πρησμενο στηθος και υο πιο περιεργοο δεν τρωω σχεδον τιποτα εγωω που πριν την περιοδοο τρωω σαν τρελη ..κοριτσια πρωτη φορα με επιασαν τετοιεσ κραμπεσ λετε να ειναι εγκυμοσυνη??

Γενικά έχουμε πονακια κοντά στην εμφύτευση ή κ κάποιες μετά την ωορρηξία....γιατί δεν θέλεις μωράκι??ή δεν πρέπει ακόμα λόγο της εξωμητριας κύησης?


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

ΓThelw polu ena mwraki ...thn ekswmhtria thn eixa sthn aristerh salpigga ...auth thn fora eiza worhksia apo thn dekaia salpigga kai eixame epafes kata tis gonimes meres alla eimai egkuos h apo toso nwris me piasane oi ponoi tha periodou kai autes oi krampes ti einai?stithoa prhsmeno opws panta..mhpws eimai kata fantsian?to thelw toso polu alla krampes meres meta thn worhksia den eixa pote kai kserw pote ginete h worhksia mou eimai apo tis tuxeres oxtw mhnes prospathoume ...na fantasteite evhxa kai lugiza auto diarkhse meres kai twra apla exw psiloenoxlhseia alla einai na mhn mou erthei h akatanomasth se 6 merees.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια κι εμείς ξεκινήσαμε τις προσπάθειες μόλις πριν ένα μήνα.. Για την ακρίβεια βέβαια τον προηγούμενο μήνα όχι τόσο εντατικά,γιατί οι ελεύθερες επαφές έγιναν μετά την ωορρηξία και τις χάσαμε... Εγώ αδιαθέτησα 1 Σεπτέμβρη και ήρθαμε σε επαφή στις 9,10,11 και 13/9 (με κύκλο 27 ημερων). Θέλω πολύ να τα καταφέραμε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΓThelw polu ena mwraki ...thn ekswmhtria thn eixa sthn aristerh salpigga ...auth thn fora eiza worhksia apo thn dekaia salpigga kai eixame epafes kata tis gonimes meres alla eimai egkuos h apo toso nwris me piasane oi ponoi tha periodou kai autes oi krampes ti einai?stithoa prhsmeno opws panta..mhpws eimai kata fantsian?to thelw toso polu alla krampes meres meta thn worhksia den eixa pote kai kserw pote ginete h worhksia mou eimai apo tis tuxeres oxtw mhnes prospathoume ...na fantasteite evhxa kai lugiza auto diarkhse meres kai twra apla exw psiloenoxlhseia alla einai na mhn mou erthei h akatanomasth se 6 merees.

σοφάκι μου Εγώ κ στις 2 εγκυμοσύνες μου έχω αυτά τα πονακια χαμηλά μετά την ωορρηξία κ ειδικά από την 6η κ μετά που γίνεται η εμφύτευση ..επίσης αυτή την φορά είχα δει κ μια κηλίδα αίμα κόκκινο σαν ελίτσα μικρή...Κ μετά από 3 μέρες έμαθα ότι ήμουν έγκυος...κ το έμαθα κ 2 μέρες πριν την περίοδο που περίμενα..το στήθος πονούσε πολύ...κ το σημάδι ήταν οι φλέβες στο στήθος που ήταν έντονες σε όλο το στήθος κ το στέρνο..κ ακόμα έτσι είναι...εγώ έκανα 1.5 χρόνο να πιάσω τον 2ο μπεμπέ που μάθαμε πάλι ότι είναι αγοράκι τώρα...χωρίς κάποιο πρόβλημα συγκεκριμένο .τώρα κλείνω 3 μηνών.

ζουζουνακι καλή επιτυχία!!!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Zouzouunaaa kalh leuteriaaa koritsiii mouuu ola kala na sou pane me enan ponooo ...egw perimenw se treis meres kai shmera einai kseprhsmeno to sththoa mou kai exw duo khlides aimaa ...ma ti ginete piaa ta xanww?kai ekana kai test xtes auto pou deixnei nwris kai edeikse arnhtiko gi auto kai thn apekleisa thn egkumosunh..

Link to comment
Share on other sites

Zouzouunaaa kalh leuteriaaa koritsiii mouuu ola kala na sou pane me enan ponooo ...egw perimenw se treis meres kai shmera einai kseprhsmeno to sththoa mou kai exw duo khlides aimaa ...ma ti ginete piaa ta xanww?kai ekana kai test xtes auto pou deixnei nwris kai edeikse arnhtiko gi auto kai thn apekleisa thn egkumosunh..

κοίτα οι κηλίδες αίμα δεν είναι απαραίτητο ότι θα σ έρθει κ η περίοδος..μπορεί να είναι κ η εμφύτευση...εγώ είχα δει αυτή την φορά μια κουκίδα αίμα κόκκινο την Τρίτη που ήμουν τότε από 9η μέχρι 10η μέρα μετά την ωορρηξία κ την Παρασκευή την ίδια βδομάδα δλδ 2 μέρες περίπου πριν από την αναμενόμενη περίοδο έκανα τεστ κ ήταν θετικό...το ένα αχνό ,το άλλο θετικό αλλά βγήκε μετά το 10λεπτό κ χοριακη τότε 76.50 κ μετά από 3 μέρες την Δευτέρα χοριακη 350.40...οπότε ποτέ δεν ξέρεις...


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια χρειαζομαι τη βοηθεια σας!!

Μια πολυ καλη φιλη μου χρειαζεται μια gonal που να εχει περιθωριο ληξης μεχρι και Φεβρουαριο 2017!!! Εγω δυστυχως δεν εχω αλλα φαρμακα γιατι τα εδωσα ολα...Οποια μπορει και ξερει καποια κοπελα που μπορει να εχει ας μεταδωσει το μηνυμα πριν σβηστει κι ας μου στειλει ενα προσωπικο μηνυμα!!

Χιλια ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...