Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

μανούλες Νοεμβρίου 2016 !!!


annoula_

Recommended Posts

Καλως ηλθατε κορίτσια και με το καλο τα μπεμπακια σας!! Vickyflower τεταρτο?????? Ήρωας!!!!!!!!!! Ποσο ειναι τα παιδακια σου?? Kid 92 καλα αποτελέσματα, εγω εκλεισα ραντεβου για την αλλη Τετάρτη και περιμένω.. Κατα τα αλλα ολα καλα ευτυχως αναγουλες δεν μου εχουν χτυπήσει ακομα την πορτα :D


Qbn9p3.png

8cXxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σε ευχαριστώ αννούλα!και σε εσένα εύχομαι ότι καλύτερο ! Έκανα την Δευτέρα χοριακη και βγήκε 84.1..ο γιατρός μου Ειπε ότι ήταν καλή και να ξαναπάω αύριο να κάνω για να πάω την Πέμπτη να με δει..εύχομαι να έχει ανεβεί!και εγώ δεν εχω κάποιο ιδιαίτερο σύμπτωμα μόνο έχει πρηστεί η κοιλιά μου δηλαδή δεν ξέρω νομίζω έχει μεγαλώσει αλλά από τώρα; Είμαι στην 4 βδομάδα πως γίνεται αυτό;


InEHp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσια! ! Τι ωραία που μεγαλώνει η παρέα! ! Εγώ εδώ και δυο μέρες νιώθω πτώμα. .κουρασμένη συνέχεια! ! Δεν έχω κουράγιο για τίποτα. .μονο να κοιμάμαι θέλω. .πράγμα που δεν είναι εφικτό με δουλειά και παιδί! ! Αντε να έρθει η Τρίτη! ! Ελπίζω να στε ολες καλά! Kid92 έκανες τη χοριακη?

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!οι ηλικιες ειναι 3 και μισο, 2 ετων και 8 μηνωνο μπεμπης...από συμπτωματα εγω εχω τρομερο πονο στη μεση και λιγο αναγουλα,στα προηγουμενα πιο μετα αρχιζα εμετους...αθλια κατασταση!

Link to comment
Share on other sites

Πωπω Βίκυ νόμιζα είναι μεγαλύτερα τα παιδακια σου! Είναι πολυ μικρά και με πολυ μικρή διαφορά. .έχεις βοήθεια? Ντρέπομαι που γκρινιαζω για κούραση με ένα. .Να σου ζήσουν! !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βίκυ ζηλεύω...πόση ευτυχια στο σπιτι σας..φτου φτου.kid έχουμε την ιδια ημερομηνια πιθανού τοκετού.κοριτσια ανυπομονώ για την Τριτη.επειδη είχα θετικό τεστ 5μερεςπριν την καθυστερηση μου έχει κολλήσει ότι έχω διδυμμα.

Link to comment
Share on other sites

Ισαβελλα στη πρώτη μου κι εγώ το τεστ το χα κάνει αρκετές μέρες πριν την περίοδο κ ήταν θετικό. .κι εγώ πάντα ευχομουν να κανω δίδυμα! ! Διπλή ευτυχία! ! Μωρέ υγεία να έχουν και όσα θέλει ο Θεός!

Link to comment
Share on other sites

Kοριτσια μου καλησπέρα και από εμένα! Πήγα σημερα για χοριακη και ευτυχώς τριπλασιάστηκε,!! Αύριο πάω στο γυναικολόγο να δούμε τ μωρό ! Είμαι λίγο αγχωμένη η αλήθεια είναι! Από συμπτώματα εχω πρήξιμο πολύ στην κοιλιά και φαίνομαι δεν ξέρω κ γω ποσό μηνών έγκυος..το έχετε και εσείς βρε κορίτσια αυτό;κατα τα αλλα λίγες αναγούλες αλλα ούτε και τις καταλαβαίνω μάλλον είναι νωρίς ακόμα!και τώρα αρχίζουν και κάτι τραβήγματα στην κοιλιά!

Ισαβέλλα μου από ότι βλέπω είχαμε την ίδια μέρα περίοδο και την ίδια ημερομηνια τοκετού..έχεις κάνει καμία χοριακη;

Ναταλία μου υπομονή μέχρι την Τρίτη.ευχομαι να περάσουν γρήγορα οι μέρες!


InEHp2.png
Link to comment
Share on other sites

Kid οχι δεν εχω κανει χοριακη.ελπιζω την τριτη να ακουσουμε καρδια και ολα να ειναι καλα αν και θα ειναι σχετικα νωρις.ναταλια μου εχουν κολλησει τα διδυμμα αν και στη δικη μου περιπτωση θα ηταν ακομη πιο δυσκολο εξαιτιας της επικινδυνοτητας της διδυμμης κυησης.κοριτσια να σας πω και το πιο κουφο...θελω πολυ να ειναι κοριτσακι και του εχω βρει και το ονομα....Ισαβέλλα!!!ειμαι τρελη.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα!ισαβελλα οντως ειναι νωρις ακομα και γω ελπιζω να πανε ολα καλα και να δουμε μωρακι..τελικα ακυρωθηκε το ραντεβου με το γιατρο που ειχα σημερα και θα παω το σαββατο..για να δουμε! εγω πριν μαθω για εγκυμοσυνη σκεφτομουν κοριτσακι αλλα τωρα ξαφνικα με εχει πιασει μια επιθυμια για αγορι δεν ξερω ειναι ενστικτο δεν ξερω,,οτι και να ειναι παντως ειναι τελειο!


InEHp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπέρα και απο εμενα! πρωτο μωρο για εμας ! ειμαι στην 6η εβδομαδα, και εχω αγχωθει τρελα , νομίζω θα κανω κατάληψη στο ιατρείο του γιατρου μου ! ΠΗΤ εχουμε 3/11!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και απο εμενα! πρωτο μωρο για εμας ! ειμαι στην 6η εβδομαδα, και εχω αγχωθει τρελα , νομίζω θα κανω κατάληψη στο ιατρείο του γιατρου μου ! ΠΗΤ εχουμε 3/11!!!! :)

Καλώς ήρθες ισαμπελα! Και γω στο πρώτο παιδάκι είμαι! Με το καλό το μωράκι σου!!


InEHp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια σήμερα φοβήθηκα όσο δεν έχω φοβηθεί ποτέ στη ζωή μου. Είδα το πρωι

Σταγόνες καφέ.ο γιατρός μου είπε να ξαπλώσω και μου αύξησε τα utrogestan πρωί βράδυ από ένα και μου έδωσε μαγνήσιο.τωρα από την ψυχολογία που έχω δεν ξέρω αν πονάω η αν είναι ιδέα μου. Έχω κάτι τσιμπήματα στη μήτρα, η μέση κανονικά τον πόνο της,

Πάγωσα Κορίτσια πάγωσα... 😥😥😦😦

Link to comment
Share on other sites

Μην φοβάσαι...δεν είναι αίμα.λογικα στον υπέρηχο θα φανεί αν επρόκειτο για μικροαποκολλησουλα.το πιθανότερο η παλιό αίμα ή τα αγγεια της μήτρας.χαλαρωσε...κάποιες έχουν όλο το τρίμηνο.δεν σου έδωσε κολπική γελη.ειναι σαν υπόθετο προγεστερονης.εχεις δει σακο;καρδούλα ακούσατε;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ενώ την Τρίτη έχω ραντεβού στον γυναικολόγο θα πρέπει να περάσω άμεσα από τον ενδοκρινολογο.μολις έκανα το τεστ εγκυμοσυνης έκανα αμέσως εξετάσεις για τον θυρεοειδη και ήδη η τιμή της tsh είναι στα ύψη.εχω θυρεοειδιτιδα χασιμοτο και στην εγκυμοσύνη η τιμές μεταβαλονται γιατί το έμβρυο δεν έχει δικό του θυρεοειδη και παίρνει από μένα θυροξινη με αποτέλεσμα να χρειάζομαι μεγαλύτερη δόση.παιρνω χάπι κάθε πρωί από τα 18.σας ενημέρωσα πλήρως.συμπτωματα έχετε;εγώ τίποτα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...