Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ...


Recommended Posts

18 Αυγούστου 2006, 12:40 το μεσημέρι, η Παναγία με αξίωσε να κρατήσω στην αγκαλιά μου το πολυτιμότερο αγαθό του κόσμου, το κοριτσάκι μου. Εύχομαι η Παναγία να της δίνει πάντα υγεία και καλή τύχη. Σε μένα και το μπαμπά της υγεία, δύναμη και κουράγιο, ώστε να την μεγαλώσουμε, κατά το δυνατόν, με τα λιγότερα λάθη. Μετράω, ήδη, χιλιάδες :(. Και μακάρι να της χαρίσουμε ένα αδερφάκι, που τόσο επιθυμεί.

Παναγία μου, σε ευχαριστώ για το παιδί μου.

Κοριτσάκι μου, συγχώρεσέ με για τα λάθη μου.

Σε αγαπώ από εδώ ώς τον ουρανό κι ακόμη παραπέρα.

Η μαμά σου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:P:p:p:p

Να σας ζήσει!!!Να τα εκατοστήσει και μέσα από την καρδιά μου ένα αδεφάκι!!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

:DΘα μπορούσα να γράψω ακριβώ το ίδιο μήνυμα με τη μόνη αλλαγή στην ημερομηνία!!! Εμένα η κόρη μου γεννήθηκε 25/8/2007 και δεν ξέρω ούτε εγώ πόσα λάθη έκανα στην εγκυμοσύνη κυρίως... Δόξα να έχει η Παναγία που την προστάτεψε και τη δική μου και τη δική σου!!! Η δική μου είναι ταμένη στο όνομά της...

Να σου ζήσει η κορούλα σου και πάντα να είστε όλοι καλά... Μαθαίνουμε από τα λάθη μας και συνεχίζουμε...:D

Link to comment
Share on other sites

Αυγουστομανούλα και εγώ. Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου και σύντομα να είσαι εγκυούλα. Να την καμαρώσετε όπως επιθυμείτε και εκείνη να είναι περήφανη για τους γονείς της!!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Αν και καθυστερημένα να την χαίρεσαι την κούκλα σου!!!!!

Είμαι σίγουρη ότι η Παναγία θα ακούσει την προσευχή σου και θα σας στείλει το αδελφάκι!!!!!

Να είστε όλοι καλά!!!!!!!!!!!!!


as1cA1F0g410010NTYyNjMzbHN8MjA3bHN8.gif
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας.

Με τη σειρά μου, σας εύχομαι ό,τι καλύτερο, να χαίρεστε τα ζουζούνια σας. Σόφη, ολόψυχα, να αγκαλιάσεις το δικό σου μωράκι.:P

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...