Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσάκια μου. Είμαι η Ιωάννα και δεν είμαι καθόλου καλά. :(:(:( Με χάσατε μια εβδομ'αδα περίπου αλλά γι' αυτό φταίει η πολλή δουλειά. Σας μιλάω για τρελά ωράρια......01.00, 02.00 το βράδυ γύριζα σπίτι και πάλι το πρωί. Τεσπά. Περίμενα τη χθεσιν'η μέρα πώς και πως για να σας ανακοινώσω ότι γέννηθηκε το βαφτιστήρι μου, ένας κούκλος 3750 :-D:grin::-D:grin:. Η χαρά μας όμως μετατράπηκε σε λύπη λίγη ώρα αργότερα. Η φιλενάδα μου και κουμπαρούλα μου έπαθε ρήξη μήτρας και την έβαλαν άρον - άρον χειρουργείο......πέντε ώρες πάλευαν και τελικά έκαναν ολική αφαίρεση μήτρας.:-(:-(:-(:-( Μπήκε εντατική και μας είπαν ότι το 1ο 24ώρο είναι κρίσιμο για τη ζωή της. Στις 01.00 τα ξημερώματα κινδυνέψαμε να τη χάσουμε. Η πίεσή της ηταν 0, ξαναμπήκε χειρουργείο, της έβαλαν 12 μπουκάλες αίμα και.......για να μην τα πολυλογώ τώρα το απόγευμα μας είπαν ότι έχει διαφύγει τον κίνδυνο και μάλλον Δευτέρα θα βγει από την εντατική. Δεν ξέρω τι πήγε στραβά, με καισαρική γέννησε, ή γιατί έγινε αυτό. Ξέρω μόνο ότι παραλίγο 2 παιδάκια θα έμεναν ορφανά και το ένα δεν θα είχε νιώσει ούτε ένα χάδι της μανούλας του. Της εύχομαι από εδώ να αναρρώσει γρήγορα, βέβαια τώρα μπαίνει στη μέση και ο ψυχολογικός παράγοντας, και να χαρεί τα αγόρια τη και τον καλό της .....που στέρεψε από δάκρυα. :-(:-(:-(:-(


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα κορίτσια.

Giovanna μου κατ' αρχήν να σας ζήσει το μωράκι κι ελπίζω να πάνε όλα καλά και για τη μανούλα του από δω και πέρα. Τι να πεις καμιά φορά δεν ξέρεις γιατί γίνονται τέτοια πράγματα γμτ. Ούτε να το φανταστώ δεν θα ήθελα τι θα μπορούσε να συμβεί :(

Οσο για σένα τι να πω. Καλή ξεκούραση εύχομαι κοριτσάκι και καλά να περάσετε αύριο Κυριακή με την κούκλα σου :)

Κι εμείς είχαμε γεννητούρια. Χτες γεννήθηκε και η άλλη μας ξαδερφούλα, αλλα λεπτομέρειες δεν ξέρω. Ούτε μας πήραν να μας το πουν......:evil::evil:

Δεν ξέρω πως πάμε απο αρρωστούλικα, αλλά να δώσω και τις ευχές μου για καλή και γρήγορη ανάρρωση.

Πάλι εκλογές αύριο ουφ! Την βαρέθηκα αυτή την κατάσταση.......Ελπίζω τουλάχιστον να έχει καλή μέρα και να το συνδυάσουμε με βόλτα ή φαγητό.

Φιλιά σε όλες κορίτσια! Να έχετε ένα όμορφα Σαββατόβραδο και μια πολύ πιο όμορφη Κυριακή :wink:;-):wink:;-)


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Giovanna αυτές οι αληθινές ιστορίες είναι τόοοσο δυνατές! Ευτυχώς η κουμπαρούλα έκανε και δύο παιδάκια! όλα καλά!

ρίτα http://parents.org.gr/events/a264 εδώ έχει το θεατράκι που έλεγα.

Joa εδώ ήμουν πάντα. Μόνο που μερικές φορές δεν σχολιάζω πολλά πράγματα. Δεν έχω και μνήμη ελέφαντα :D:D Άστα

Κορίτσια αφήσαμε την κόρη στην πεθερά μου και πάμε σινεμά με τον αντρούλη μετά από πολύ καιρό!

arma να ζήσετε ευτυχισμένοι και για πάντα μαζί!


C5lUp3.pngMWF6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Γιοβάνα μου πρώτα απ' όλα να σας ζήσει το αγγελούδι! Πολύ δυνατή η ιστορία της κουμπάρας σου ευτυχώς διέφυγε τον κίνδυνο, να είστε δίπλα της και τα παιδιά της θα τη βοηθήσουν να τα ξεπεράσει τα υπόλοιπα!

Sun-sun καλά να περάσετε στο σινεμαδάκι!

Εμείς τελικά αρρωστήσαμε για τα καλά, ο ΓΙώργος τσίμπησε ωτίτιδα απ' ότι φαίνεται και οι μύξες της Μαριαλένας μου καλά κρατούν. Τέσπα είναι η πρώτη φορά που αρρωσταίνει από Σεπτέμβρη που ξεκίνησε σταθμό, οπότε το περίμενα ότι θα μας ερχόταν όπου να 'ναι!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Hello!!!!!!!

Καλα δε θα το πιστεψετε!Εχω τρια αγορακια σχεδον συνομηλικα να κοιμουνται ολα μαζι στο διπλο κρεβατι!!!!Πιυζαμα παρτυ ο γιος μου!!!

Καλα μιλαμε τρελααααα!!!

Αλλο να κατουρησει,αλλο ηθελε γαλα,αλλο ηθελε κακα, αλλο ηθελε τηλεοραση, αλλο ηθελε τραγουδια...''τελεια''!!!

Περασαμε σουπερ σημερα!!

Μετα απο πολυ καιρο πηγαμε Φλοισβο και ηταν φανταστικα!Χωρις πολυ κοσμο, λυσσαξαμε,μετα πηγαμε χμμ...goodys αλλα οκ μια στο τοσο γινεται..αλλο ξεσαλωμα εκει στον τυπου παιδοτοπο που εχει ,μετα παιδοτοπο κανονικο και μετα ηρθαμε ολοι μαζι σπιτι.

Το ποσο ομορφα επαιξαν δεν σας περιγραφω .Ειμαι πολυ περηφανη για το αγορακι μου πρωτη φορα τον ειδα να μοιραζεται ολαααα του τα παιχνιδια και να παιζει τοσο καλα με τα αλλα παιδια μεσα στο απιτι μας.Τελειος οικοδεσποτης.Συνηθως με κανει ρεζιλι αλλα φαινεται Μεγαλωσαμε!!

Η φιλεναδα μου ειναι εγκυος στο 3ο παιδι και εχει πολυ δυσκολη εγκυμοσυνη .Καποια στιγμη εκλαιγαν ολα μαζι και δεν ηθελαν να φυγουν και παει ο γρηγορης και λεει στον μπαμπα των μικρων ''Σε παρακαλω ασε να κοιμηθουμε ολοι μαζι στο κρεβατι μου...''χαχα

Τεσπα μενουν διπλα οι φιλοι μας και τους προτεινα να τα αφησουν.Τι χαρα εκαναν τα παιδια δε λεγεται.Με τα πολλα συμφωνησαν και να μαι τωρα πολυτεκνη!!!χιχιχι! Ευκαιρια να ξεκουραστει και η φιλεναδα μου.Αυριο πρωι πρωι θα ερθουν να συνεχισουμε το παρτυ all together!

Eχω ενα σπιτι δε σας λεω τιποτα...αλλα χαλαλι..

Σε λιγο θα σας διαβασω.

(Ααα ξεχασα...σημερα το γυναικειο φυλο μου το εφαγε το αγορι κυριολεκτικα...

Ενα στο Φλοισβο τον δαγκωσε στο σβερκο και ενα αλλο στον παιδοτοπο στο μπρατσο...πως εγινε το μπρατσακι του να δειτε μονο και πανω απο το ρουχο...Το ειχε η μερα σημερα???

Χαλβάς ο γιος μου μαλλον...χαχα.Δε πειραζει αφου δεν τα χτυπησε αυτος να εχουμε άλλα μετα ολα καλα).


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Sun sun ευχαριστω!!

Πετρουλα μην του πολυρουφας γιατι ειναι πολυ μικρουλης μην του τραυματισεις την μυτουλα κατα λαθος.Εγω μετα τον 6ο μηνα χρησιμοποιησα το ρουφηχτηρι...

Γιοβαννα μου!!!Καταρχην να σας ζησει το μπεμπακι.Τελος καλο ολα σχεδον καλα...κριμα πολυ κριμα για τη μανουλα...ειναι πολυ τραυματικη εμπειρια ολο αυτο..και μη χεροτερα...

Εχω παρομοια εμπειρια αλλα με πολυ δυσαρεστη καταληξη...Οικογενειακη φιλη χαθηκε στη γεννα καθως και το ενα απο τα 2 διδυμακια της...τραγικο.Ρηξη μητρας αλλα τελικα ηταν λαθος γιατρου.Λαθος τομη,λαθη, πολλα λαθη...

Φανταζομαι την ταραχη της οικογενειας και την δικη σας.

Να τους ζησει το μωρακι και μονο χαρες απο εδω και περα.Ειχαν το Θεο μαζι τους.

Εσυ μας ελειψες!Αντε να ξεκουραστεις επιτελους λιγο.

Μαρινα μου ωτιτιδα ε?

Να ξερεις αν ποναει μονο πονσταν, το ντεπον δεν κανει σχεδον τιποτα στην ωτιτιδα.Λιγο ανασηκωμενο το κεφαλι και αν το ανεχεται βοηθανε τα ζεστα πανακια (σιδερωμενα ή στο καλοριφερ)στο αυτι.

Εχει πυρετο?Καμμια σταγονιτσα να του βαλεις και να πατε οπωσδηποτε να τον δει .Μην ξεγελαστεις μπορει να παψει να διαμαρτυρεται με το πονσταν διοτι ειναι και αντιφλεγμονωδες αλλα η αιτια υπαρχει. .Μη σας χορηγησει κατι δια τηλεφωνου.

Πολλα περαστικα!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πραγματικά όλες για τις ευχές σας.......τις έχουμε ανάγκη αυτές τις μέρες.

Μαρινάκι μου περαστικά και στο Γιώργο σου και στη Μαριαλένα. Όπως σου είπε και η Ρίτα πονσταν να δίνεις που είναι αντιφλεγμονώδες. Εύχομαι να το ξεπεράσετε γρήγορα.

Ριτάκι πάρε μια γεύση από πολλά παιδάκια στο σπίτι για να είσαι έτοιμη :wink::wink::wink::wink: Σε ευχαριστώ και για το γλάσο που μου απάντησες τη Δευτέρα.....ήθελα να στο πω νωρίτερα αλλά με πρόλαβαν τα γεγονότα. Εμένα θα με χάσετε λίγο ακόμα γιατί ακολουθεί και 2ος κύκλος εκλογών αλλά θέλω να πιστεύω ότι δεν θα είναι τόσο κουραστικό. Θα προσπαθήσω να μπω και αύριο για να σας πω τα νέα μας. Φιλάκια σε όλες.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Ριτάκι πάρε μια γεύση από πολλά παιδάκια στο σπίτι για να είσαι έτοιμη :wink::wink::wink::wink: .

Πολλα ξενα παιδακια στο σπιτι ισως ...τα δικα μου αντε το πολυ πολυ να διπλασιαστουν...χαχα

Πολλα φιλια και να ερχεσαι να μας λες νεα και μετα να χαλαρωσεις λιγακι και εσυ.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Καλύτερο ωράριο είχαμε σήμερα! Ξημέρωσε!

Εμείς είμαστε καλύτερα απο την ιωσούλα μας! Ο Κωνσταντίνος duracel δεν καταλαβαίνει ούτε βηχα, ουτε πυρετό. Ευδιάθετος και χωρις όρεξη για φαϊ όπως πάντα.

giovanna μου να σας ζησει το μωράκι, να είναι καλότυχος κ ευτυχισμένος στη ζωή του. Δόξα Τω Θεό που σώθηκε τελικά η μανούλα του. Περαστικά της και να είναι γερή να καμαρώνει τα αγόρια της!

Κουράγιο με τη δουλεια! Καμιά αδειούλα δεν παίζει να ξεκουραστείς λιγάκι?

Μαρίνα μου περαστικά σας! Ο ομοιοπαθητικός σου είχε δώσει κάτι? Εκανε και πυρετό?

Πετρούλα μου περαστικά και σε σας. Και εγώ βάζω λίγο ορό στη μπέμπα αλλά δεν χρησιμοποιώ το ρουφιχτηρι ακόμα, απλά την έχω λίγο ανασηκωμένη για να τρέξει ο ορός.

sunsun να περάσετε τέλεια με τον καλό σου!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα φιλεναδες!

Αχ ρε Ιωαννα τι δυσκολες καταστασεις..Καποιες μανουλες δυστυχως ταλαιπωρουνται τόοοσο για φερουν το θαυματακι τους στον κόσμο.

Δοξα τω Θεω που η κοπέλα ειναι καλά και ευχομαι να χαιρεται για πολλά πολλά ακομη χρονια τα παιδακια της!!Να σας ζησει το βαφτιστηρι και μονο χαρες να εχει στη ζωη του!

Οσο για σενα φιλεναδα κανε υπομονη και συντομα θα ξεκουραστεις..Να χτυπήσεις και μια αδειουλα για αποτοξινωση απο τη χαρτουρα..

Μαρινα μιλησες τελικα με την παιδιατρο??Πως ειναι σημερα ο μικρος??

Κωνκωνακι εσεις πως ειστε??Καλύτερα ο Κων/νος??

Ριτα ειναι χαρμα να τα βλέπεις να μοιραζονται και να χαίρονται που εχουν φιλους και ξαδερφακια στο σπίτι..Το βλέπω και εγω με τα ανιψια μου που ερχονται και ξεσαλώνουν και μετα δεν τους αφηνει να φυγουν..αλλο που δεν θελει κι η αδερφη μου!!Φανταζομαι οτι τα παιδακια που πηγαινουν στον παιδικο το ζουν πιο εντονα ολο αυτο μιας και η μιση μερα τους εχει να κανει με παιδακια, κοινα παιχνιδια και κοινες δραστηριοτητες..

Ο μικρος ακουγεται πάλι λιγο..Τρωει καλά και ελεγχω και την θερμοκρασια του..Οσο για το ρουφηχτηρι πολύ λίγο το χρησιμοποιησα κι αυτο πολύ επιφανειακα..Ειμαι προσεκτικη γιατι ξερω οτι δεν το θελουν καθολου το ρημαδι και ειδικα τα τοσο μικρα που εχουν μεγαλη ευαισθησια στη μυτουλα..

Να περασετε μια ομορφη Κυριακη!Εμεις εχουμε πάλι ηλιο..


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!

giovanna μου τι ήταν αυτό?? :-(. Έπαθα σοκ, τι μπορεί να σε βρει στα καλά καθούμενα..εύχομαι να πάνε όλα καλά για την κοπέλα και για την οικογένεια της. Δόξα τω Θεώ που γλίτωσε..

Καλή δύναμη και σε σένα, άντε τελειώνουν και οι εκλογές. Η Αλεξάνδρα?

Μαρίνα και κωκωνακι περαστικά στα πιτσιρίκια σας!

Πετρούλα αν δεν βγάζει με το ρουφιχτήρι μόνο ορό κάνε. Μάλλον δεν είναι τίποτα..Καλά κάνεις βέβαια και τον ελέγχεις να είσαι σίγουρη.

Φιλενάδες μου σας ευχαριστώ όλες πολύ πολύ για τις ευχές σας. Περάσαμε τέλεια στην επέτειό μας βγήκαμε για καφέ και γλυκό σε ρομαντικό μέρος και πήραμε να διαβάσουμε ένα ημερολόγιο που κρατούσα με τις προετοιμασίες του γάμου καθώς και κάτι κάρτες με ευχές που είχαμε φτιάξει για τα τραπέζια των καλεσμένων. Καλά ήταν πολύ συγκινητικό. Μετά γυρίσαμε και σβήσαμε με το κοριτσάκι μας τα κεράκια μας..Το αποκορύφωμα όμως ήταν η Εύα το βράδυ που σηκώνεται από το κρεβάτι (όπως σας έχω πει δεν έχει σηκωθεί καθόλου παρά μόνο 2 φορές στην αρχή) και έρχεται στο σαλόνι τρέχοντας και ξεκαρδισμένη από τα γέλια για να μας τρομάξει...:lol: Πέρα του ότι χεσ%$#με πάνω μας γιατί δεν το περιμέναμε πεθάναμε στα γέλια. Μακάρι να μπορούσα να σας το περιγράψω. Ήταν το τρέξιμό της, το γέλιο της, ο τρόπος που γυρνούσε πάλι στο κρεβάτι της..τι να σας πω! Γέλασα τόσο πολύ, που μετά με έπιασαν τρελλές συσπάσεις..:?Αυτά τα δικά μας!

Να έχετε μια τέλεια Κυριακή και καλή ψήφο σε όσες ψηφίζουν!

Φιλιά σε όλες!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι μου έχεις γενικά πρόβλημα με το θυροειδή; Μην χαλιέσαι κοπελάρα μου. Θα πας στον ενδοκρινολόγο και θα βρεθεί λύση. Έτσι κι αλλιώς το πρώτο τρίμηνο πέρασε...εκείνο είναι και το πιό σημαντικό να είναι ρυθμισμένος σωστά ο θυροειδής. Εγώ έτρεχα σαν την παλαβή σε όλη την διάρκεια της εγκυμοσύνης μ΄αυτό το θέμα κι ακόμη τρέχω. Είναι κάτι που ρυθμίζεται. Ποιά ορμόνη είναι πεσμένη;

Κοριτσάκι μου ευχαριστώ για τις πληροφορίες! Όχι δεν είχα ποτέ θέμα με τον θυρεοειδή, τώρα τυχαία τις έκανα, στην Εύα δεν είχα κάνει καν. Η tsh είναι πεσμένη ήταν 0.15 με όριο το 0.4 και μου είχε πει η ενδοκρινολόγος ότι μετά το 1ο 3μηνο λογικά θα ανέβει και ότι συμβαίνει σχεδόν πάντα στην εγκυμοσύνη. Η δική μου όμως όχι απλά δεν ανέβηκε αλλά έπεσε στο 0.04..

Αύριο το πρωί έχω ραντεβού να μου πει τι γίνεται και το έχω τρομερό άγχος..


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μας! Το βράδυ λόγω υπερέντασης δεν κοιμήθηκα παρά στις 3.30 και ο ΓΙώργος σηκώθηκε από τις 7.15! Τέσπα τουλάχιστον μου φαίνονται καλύτερα και τα δύο! Μιλήσαμε 2-3 φορές με την παιδίατρο, μου είπε ότι χωρίς πυρετό δεν ασχολούμαστε καθόλου με αντιβίωση, κι ας υπάρχει πόνος, μόνο σταγόνες βάζω από χτες βράδυ. Εντομεταξύ με το που γυρνάω κατά τις 10 από το φαρμακείο του βάζω τις σταγόνες, του δίνω πονστάν και γάλα που μου ζήτησε, καταξέρασε και είχε 38,3. Του έδωσα ντεπόν και κοιμήθηκε ξερός. Σήμερα δεν παραπονέθηκε ξανά και όταν τον ρωτάω λέει δεν πονάει. Θα τον αφήσω έτσι και βλέπουμε, δε σκοπεύω να τον πάω αν δε δω κάτι άλλο αυτό μου είπε και εκείνη τηλεφωνικώς! Ντεπόν-πονστάν εναλλάξ μου είπε, αλλά δε χρειάστηκε να ξαναδώσω προς το παρόν είναι απύρετος.

Ρίτα μπαίνεις στα βαθιά με τρία ζουζούνια με τη μία! :) ! Έτσι σε θέλω!

Αρμάκι μπράβο που περάσατε τόσο όμορφα! Από τις συσπασούλες ηρέμησες καθόλου?


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρινάκι μου ελπίζω να μην συνεχιστεί για πολύ η ιωσούλα σας, τουλάχιστον δεν φαίνεται να είναι κάτι βαρύ..η Μαριαλλένα είναι καλά?

Εμένα αφού πήρα αναγκαστικά μπουσκοπάν εκείνο το βράδυ, με άφησαν οι δυνατές συσπάσεις. Όμως γενικά μικρού βαθμού έχω..τωρα έφτιαξα μια τυροπιτούλα και ένα κοτοπουλάκι αλά κρεμ και με έπιασαν πάλι λίγο αλλά οκ, μόλις καθίσω μου περνάνε.


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...