Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα!!!

Κωνκων, πού είναι το γάλα σήμερα? Ελπίζω να είστε όλοι καλά!

Τα αρρωστούλικά μας πώς είναι?

Γιοβάννα το πόδι σου? καλύτερα?

Εμείς ξυπνήσαμε 7.05!

Καλά, γειτονάκι, άκου κορυφαίο σκηνικό πρωί πρωί...

Κάνει ο μπαμπάς μας ντουσάκι για να φύγει για δουλειά. Πάει η Σοφία μέσα στην τουαλέτα για να τον βλέπει. Κάποια στιγμή τον ρωτάει το κλασικό "μπαμπά τι είναι αυτό?", " το πιπί μου", της λέει εκείνος "και γιατί είναι έτσι?", " γιατί στα αγοράκια είναι έτσι, δεν είναι όπως στα κοριτσάκια" και ακούω την Σοφία να του απαντάει " ΕΧΕΙ ΚΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ!!!"

"Ποιος?", της απαντάει έκπληκτος " Ο Χρήστος μπαμπά!!!" Περίμενα κι εγώ, θα το πάθει το εγκεφαλικό, δεν θα το πάθει... Ευτυχώς το πήρε ψύχραιμα! Γελούσε μετά!!!

Πολλά φιλιά και καλημέρα σε όλες!!!


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερααααααα

Πανμαρ εχω σκασει στα γελια με το Σοφακι ...χμμμ...

εχουν προχωρησει πολυ τελικα οι σχεσεις του Χρηστου με την Σοφια!!!!!

Ο Χρηστος παλι με κλαμματα ξυπνησε και εφυγε αλλα στο σχολειο πηγε πιο καλα...Αυριο θα κανουμε δοκιμη να τον δωσω εγω στο σχολικο...

Αρμα μπραβο στο ευακι !!!εφτασε τα 11 κιλα....και εσυ τελικα απο οτι φαινεται δεν ιεναι κατι ανησυχητικο με τον θυρωειδη ...ολα καλα!!

Γιοβαννα μου ας ειναι καλα η κοπελα και να πανε ολα καλα και ας μην θηλασει καθολου..μετα απο ολα αυτα που περασε μου φαινεται ασημαντο το θεμα του θηλασμου..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Πανμαρ ο δικός μου θα είχε πάθει τρία εγκεφαλικά!!!!:D:D:D Πολύ γέλασα με το Σοφάκι!!!!

Κίκο εγώ τον μικρό τον πήρα σπίτι με ίκτερο 15,5...βάλτον σε ένα φωτεινό δωμάτιο, ξύπνα τον να τρώει συχνότερα και παραπάνω γιατί αυτά τα παιδιά είναι νωχελικά, εγώ του είχα δώσει και λίγο συμπλήρωμα (ευτυχώς τώρα που το σκέφτομαι και έτσι ανακαλύψαμε την αλλεργία:rolleyes::rolleyes:) για να φύγει πιο γρήγορα... Στην Αναστασία που επίσης είχε ίκτερο δεν έκανα τπτ απο τα παραπάνω και μια χαρά ήταν...στα δεύτερα νομίζω ότι αγχωνόμαστε περισσότερο με ορισμένα πράγματα....:rolleyes: Κάνε και μια μέτρηση να είσαι ήσυχη αν θέλεις... εγώ όταν το είχα αναφέρει στον παιδίατρο με κοιτούσε σαν εξωγήινη...:cool::cool::cool:

Αρμάκι μια χαρά! Λίγη παρακολούθηση και όλα θα πάνε καλά!;)

Γιοβάνα μου περαστικά σου!

Κορίτσια φεύγω, ξεκινάω δουλειά.... τα λέμε μετά!


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Ελένη και Ιωάννα!

Ιωάννα σήμερα ο Χρήστος πήγε με σχολικό ή τον πήγε πάλι ο μπαμπάς σας?

εχουν προχωρησει πολυ τελικα οι σχεσεις του Χρηστου με την Σοφια!!!!!

Ουουου... αφού του τραβάει και το γιογιο!!!

Ελένη κι εγώ τα εγκεφαλικά περίμενα.... Αλλά ευτυχώς...

Καλή δουλειά!


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημεραααααα!!

Παν μαρ με εχεις φοβισει για αυτο...χαχα!!

Καλε τη γλιτωσε ο μπαμπας σας?Παλι καλα !Ο Χρσητακος εχει δειξει ηδη οτι ειναι αντρας 100%!!Βρε τα ζουζουνια!

Ιωαννιτσα νομιζω οτι αν τον δωσεις εσυ ειδικα στο σχολικο θα εχετε δραματα και θα ταραχτεις.Δεν το αποφευγεις καλυτερα στην κατασταση σου?

Λοιπον καθομαι που λετε εχθες να δω το νησι...αναθεμα και αν καταφερα να το δω...οι ανδρες μου ντυθηκαν πειρατες.Φορεσαν απο μια πετσετα στο κεφαλι που εκλεινε και το ενα ματι και μου εφεραν και τα μολυβια των ματιων μου να τους ζωγραφισω μουστακακια τσιγκελωτα και μουσακια...!!!Πολυυυυ γελιο!

Σημερα εχουμε αντιγριπικο ελπιζω να τον βρει καλα,ετσι μου φαινεται δλδ,και να το κανουμε διοτι το παρακαθυστερησα χωρις λογο.

Θα μετρηθουμε και θα ζυγισοτουμε κιολας διοτι παραβαρυνε μου φαινεται..

Καλη συνεχεια!!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ριτακι με το αντιγριπικο μην φοβασαι δεν κανει καμια παρενεργεια...

Αυριο θα ειμαι με την πεθερα μου δεν θα τον δωσω μονη μου..

το παιδι μου ειναι 100% αντρακλας!!!!οχι να τα ακουει αυτα η Μαρινα!!!!που εχασε τον αντρα τον προικισμενο ,τον σωστο..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!

Πως ειστε σημερα?

Χτες δεν ηρθα στο στεκι, μια με τα παιδια και μια με κτ συρταρια που συμμαζεψα, σας εχασα..

Μαρια μπραβο στο Ευακι, μια χαρα τα πάτε!Και τα δικα σου νεα ειναι πολύ καλά και ειναι σημαντικό που η γιατρος σου σε καθησυχαζει..Με το καλό να ξαναδειτε και να ακουσετε το σπορακι!

Ιωαννα ο Χρηστακος νομιζω εκανε την επιλογη του..Ευτυχως που η Μαρια μας τα λέει λιγα λιγα και καταλαβαινουμε τι "παιζεται" :tongue:

Μαρια ο συζυγος μαλλον το πήρε απόφαση οτι απο εδω και περα τετοια θα ακουει..Ας κρατησει την ψυχραιμια του!!χαχα

Ριτα, στο Παγκρατι και ...στην Καραϊβικη!!!!Ευτυχως τη γλυτωσες, ετσι??

Ελένη καλή δουλεια!

Καλημερα και φιλια σε ολες!!!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Χαχα Πετρουλα...Καραιβικη οχι αστεια...κανα κασελακι με θησαυρο δε μου εφεραν ομως..

Οντως τη γλιτωσα!!Ηθελαν να μου κανουν και μενα τσιγκελωτο μουστακι...χιχιχι!!

Παω να βρω μια φωτο...


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

το παιδι μου ειναι 100% αντρακλας!!!!οχι να τα ακουει αυτα η Μαρινα!!!!που εχασε τον αντρα τον προικισμενο ,τον σωστο..

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ακούς Μαρίνα;;;;;)

Ρίτα η φωτό είναι τέλεια!!!!!!

Πετρούλα δεν έρχεσαι να βολέψεις και τα δικά μου συρτάρια;;;:D:D:D


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαχαχα κουκλος ο πειρατης μας!!!!!!

εγω θυμαστε που μου πηρε ο καλος μου ενα νετμπουκ δωρο ???ε ο χρηστος με το κανει μπανιο και βαζει πυτζαμες ,παει στο συρταρι μου παιρνει το νετμπουκ και θελει να ακουει τραγουδια στο you tube ξαπλα στο κρεβατι του ...μανιακος με την τεχνολογια...και φυσικα απαιτω νεο δωρο απο τον συζυγο μιας και το εχει καταχραστει το δικο μου ο υιος ..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια να σας ρωτησω ??οταν κανετε γενικη ,πλενετε τους τοιχους ???εχει ερθει το πεθερικο και εχει χαλασει απο χθες 3 μπουκαλια χλωρινη..

και σήμερα λεει θα πλυνει ολους τους τοιχους.....εγω δεν το εχω κανει ποτε αυτο...3 χρονων σπιτι...

Μαλλον παραειμαι ακαματα κορη...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ε οχι να πλενω και τοιχους ..αυτο παει πολυ.

Παρολα αυτα η κοπελα που ερχοταν, κατα καιρους εκανε και απο εναν τοιχο που εβλεπε να εχει χερακια,σοκολατιτσες,πατουσιτσες,μολυβιες κτλ...

Αλλα οχι συστηματικα.

Ασχετο...η κοπελα που ειχα που σας ελεγα οτι ξαναεμεινε εγκυος κ τη σταματησα εχει αιμα παλι...πολυ κριμα ρε γμτ...


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω ρε παιδι μου απο την μια χαιρομαι που βοηθαει αλλα η υπερβολη σε ολο το μεγαλειο ...και εχω και την κοπελα σπιτι σημερα...θα την ξεπατωσει την ερμη..

Μαργαριτακι ευχομαι να το ξεπερασει η κοπελα το θεμα και να μην ειναι τιποτα...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!

καθε μερα μεχρι να σας διαβασω κανω ποση ωρα και μετα δεν προλαβαινω να σας γραψω συγνωμη!

να ευχηθω περαστικα στην Γιοβαννα μας και καθε καλο απ'δω και περα στην κουμπαρουλα σου ευχομαι να εχει καλη αναρωση και να της ζηση το μωρακι γερο και δυνατο για τον θηλασμο σου ειπαν και τα κοριτσια ας επικινωσηται με καποιον ειδικο νομιζω η Πατσουρου ειναι καταληλη γιατι εκτος απο συμβουλος θηλασμου ειναι και γιατρος.

αρμακι μου ανυσηχεις ολα θα πανε καλα αφου η γιατρος ειναι καθυσηχαστικη τοτε ολα οκ παντως και η κουμπαρα μου επαιρνε χαπι στην εγκυμοσυνη κι ολα πηγαν τελεια.

ριτα τελειος ο πειρατης!!!

ευχομαι στην κοπελα να πανε ολα καλα!

ηρθε η καινουρια;

πανμαρ μου κανετε μαθημα στην σοφια το σωμα μου;χαχαχα τελεια!

Ιωαννα μου αφησε την καλε την γυναικα αφου θελει να τους πλενει τους τοιχους ας τους πλενει!

deleni μου πηγατε τα μικρα στη γιατρο;


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...