Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

εμεις με το πονσταν κανουμε εμετο μονο ντεπον και υποθετα το βραδυ!

Ακριβώς τα ίδια και εμείς Vatraxaki!!

Επίσης, σε υψηλό πυρετό που μου έκανε μια φορα για 2 μερες βαλαμε υποθετακι και επεσε άμεσα και δεν ξανανεβηκε..


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

οσο για τις πανες εμεις την ημερα φοραμε παμπερς τα πορτοκαλι και το βραδυ λιμπερο!

σαρδελινα μου αυτα του dia ειναι καλα;αποροφυτικα;ποσο εχουν;

του Dia παίρνω τα βρακάκια για την νύχτα και είναι σουπερ...φαντάσου ότι ο γιος μου ξυπνούσε κάθε νύχτα καρακατουρημένος και με αυτά σωθηκα. Έχουνε 6 ? τα 20 βρακάκια! :D


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

του Dia παίρνω τα βρακάκια για την νύχτα και είναι σουπερ...φαντάσου ότι ο γιος μου ξυπνούσε κάθε νύχτα καρακατουρημένος και με αυτά σωθηκα. Έχουνε 6 ? τα 20 βρακάκια! :D

Sardelaki, δεν τα λες και φθηνα....Όταν τα 64 της pampers έχουν 20 ευρώ, η τιμη δε διαφερει και πολύ..


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα μάνουλες, διάβασα ότι έχουμε αρρωστουλικο και πάλι, περαστικά Joa μου.

Σαρδελάκι καλορίζικο το μάθημα, εγώ άργησα να μπω σήμερα στο φόρουμ γιατί δεν ενεργοποιήθηκε αλλά τώρα όλα καλά1844740eahehu5g2o.gif

Link to comment
Share on other sites

Stone μου είναι βρακάκια όμως και μου πάνε 20 νύχτες εφόσον τα βάζουμε μόνο την νύχτα...την ημέρα φοράμε απλή πάνα που τις παίρνω από τα aldi!

Εχεις δικιο..

έπεσε η κινηση όντως..Γιατι;;Και εγώ όλη μερα μπαινω μηπως ύπαρχει κτ νεότερο αλλά τπτ..Sardelaki, kαλή Αρχή και στο ιδιαίτερο..Να τα εκατοστήσεις!!!

Επεξεργάστηκαν by Stone

BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκια τι κάνετε?

Εμείς πήγαμε στην παιδίατρο και κάναμε το εμβόλιο της κοινής γρίπης (μισό ενηλίκων αφού δεν βρήκαμε παιδικό) και της ηπατίτιδας επειδή πηγαίνει στο σταθμό. Ο μικρούλης μου ήταν κύριος, τον βρήκε 10.500 και 84 πόντους, ενώ δεν έκλαψε καθόλου παρόλα τα εμβόλια, στο τέλος τη χαιρέτησε και της έδωσε και φιλάκι!Ας ελπίσουμε να συνέλθει λίγο ο μικρούλης και να πάρει τα πάνω του!

Πικουλινάκι με ρώτησε και για σένα η γιατρός μου είπε αν μιλήσαμε! Άντε να μπαίνεις συχνά να μας λες τα νέα σου να ξέρουμε τι μας περιμένει και να μας προετοιμάζεις!

Joa εύχομαι γρήγορα να σταματήσει ο πυρετός, αρκετά έχει παιδευτεί και ο Χρηστάκος σου! Φτάνει πια!

Κι εμείς depon ponstan παίρνουμε αλλά παρόλο που το τελευταίο δίμηνο έχει αρρωστήσει κάμποσες φορές προσπαθώ να μη δίνω εύκολα αντιπυρετικά. ΄Κοιτάζω πολύ και τη διάθεση του παιδιού για να αποφασίσω πότε θα δώσω!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...