Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Ένα έβαλα πέμπτης ημέρας.Οντως είναι πολύ νωρίς,απλά ήθελα να δω αν βγει έστω αχνή γραμμή,αλλά τπτ..το early predictor είναι διαφορετικό απο τα άλλα? Αυτό που πήρα δείχνει από την πέμπτη ημέρα συλληψης

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?Είμαι στην 23η κ δεν τα νιώθω όλη μέρα.Πιο πολύ το πρωί κ το βράδυ.Η μαία λέει από 28η αρχίζουμε να μετράμε κ να ανησυχούμε αν δεν τα ακούμε.

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημερα κι απο εμενα μανούλες και παιδακια!!!

Βικακι, σε χώσανε για τα καλά,ε;;Τα έκανα και εγω αυτα τα χαζα όταν πρωτοξεκίνησα τη δουλειά..Έπαιρνα στο σπίτι δουλειά και ξημεροβραδιαζόμουν.. Τι βλάκας..

Τότε βεβαια δεν ήμουν καν παντρεμενη. Τώρα εχω αναθεωρήσει..Ότι προλάβω, πρόλαβα....

Η αληθεια είναι οτι αφοτου γύρισα στη δουλειά μετα τη γεννα, είμαι πάρα πολύ χαλαρά..

Μανουλες τι κανουν τα παιδακια;;

Εγώ σήμερα είμαι κάπως καλύτερα και μάλλον πάμε για βελτίωση..Ο μικρός προς το παρόν άθικτος..

Ηρθε και η πεθερα χτες να δει τον μικρό και μου εφερε ενα πολύ ωραίο σετ του καφε..Το είχαμε παραγγείλει μαζί πριν ενα μηνα απο τη έκθεση ΡΟΤΑ και μου είπε θα μου το εκανε δώρο..Χτες που το εφερε το ακουμπησε κάτω και του μικρού του κίνησε την περιεργεια....Απο εδώ πήγε, απο εκεί ήρθε, το εσπασε το ενα το φλιτζανακι..

Οταν έφυγε, μου δειχνει ο μικρός το σημειο που εσπασε το φλιτζανι και μου λέει "μαμα μπάμ!" "ναι παιδί μου μπαμ, το 'σπασες, η γιαγια με μιση καρδιά μας το 'φερε" και μου ρίχνει ενα βλέμμα ο συζ. μα ενα βλέμμα.....Δεν ξαναμιλάω.....


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

sardelaki μου οχι δεν παιζει τετοιο σεναριο πλεον.

joa μου εγω δινω αλλα δεν παιρνει κανεις.οταν θα σταματησει να βγαινει δουλεια θα το καταλαβουν και θα φερουν ατομο στην θεση που αδειασε.και με τσαντιζει περισσοτερο που οι μονιμοι καθονται. και πολλες φορες μας απασχολουν με το να σχολιαζουν τα παντα και ετσι θα μεινω και λιγο πισω.θυμαστε που σας ελεγε συχνα τι τρωμε εδω στην δουλεια?πλεον ξεχναω να φαω και παρακαλω να αργησει να φτασει η ωρα που σχολαω μηπως και γλιτωσω το πακετακι για το σπιτι.


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσακια μου!!

Βικάκυ πρόσεχε κοπελα μου τον εαυτό σου.Τα ίδια εκανα και εγω για ενα μεγαλο χρονικό διαστημα βεβαια σε ιδιωτικη εταιρεια αλλα καποια στιγμη κλαταρα.Τωρα εχω χαλαρωσει αρκετα .Α ολα και ολα εχουμε και αλλου να δωσουμε την ενεργεια μας.

Link to comment
Share on other sites

Το κακο με τη Βίκυ (ας με διαψευσει αν πέφτω εξω) είναι οτι κάνει δουλειά άλλων και για τη δουλειά της υπογράφουν και φαίνονται άλλοι..Οι παλιοί και αργόσχολοι, που δεν ξερουν τον υπολογιστη να ανοίξουν και αμφισβητούν εμας τους νεώτερους με τα πτυχία και τις γνώσεις!Τα ξερω πολύ καλά...


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Βίκυ θα συμφωνήσω με την Joa... δώσε και σε κανέναν άλλο λίγη δουλίτσια, δεν βλάπτει!!!!:rolleyes:

Μπράβο στα αρρωστούλικα που σιγά σιγά αναρρώνουν!!!!

Κορίτσια χθες παραγγείλαμε το κρεβάτι της Αναστασίας!!!!!!

Είναι αυτό (σελ 4 του καταλόγου αυτό που είναι λαχανί) http://www.neoset.gr/files/KATALOGOS_2008/efiviko/Efivika_Domatia.pdf

και το πήραμε σε λευκό καθώς τώρα το δωμάτιο είναι φούξια και ροζ και δεν ήθελα να το φορτώσω με άλλα χρώματα... Σε διάσταση το πήραμε 1,20 x 200... Η αλήθεια είναι ότι έχω ακόμα τις αμφιβολίες μου αλλά τώρα τα ψέμματα τελίωσαν...το πήραμε!

Πείτε μου πως σας φαίνεται...


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βικάκι μου κάποτε έπαιζε μονιμοποίηση δηλαδή και τώρα δεν παίζει; Αν ναι τί άλλαξε τώρα;;; Φταίει η νέα κυβέρνηση;;; Φταίνε τα μέτρα που λένε ότι θα πάρουνε κι ότι ένας θα μονιμοποιείται και 5 θα απολύονται;;;


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Το κακο με τη Βίκυ (ας με διαψευσει αν πέφτω εξω) είναι οτι κάνει δουλειά άλλων και για τη δουλειά της υπογράφουν και φαίνονται άλλοι..Οι παλιοί και αργόσχολοι, που δεν ξερουν τον υπολογιστη να ανοίξουν και αμφισβητούν εμας τους νεώτερους με τα πτυχία και τις γνώσεις!Τα ξερω πολύ καλά...

ακριβως


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια τσουπρες

Τι κάνετε?τα παιδάκια μας πως είναι?

Βίκυ λέω καλυτέρα να με πάρουν έμενα στην δουλεία σου έτσι θα χάσω και κανένα κιλό που δεν θα τρώω,:):) δεν πειράζει που έχεις πολύ δουλεία το αναγνωρίζουν όμως, όπως καταλαβαίνετε κούκλες,,,με ποιον κοιμήθηκε η Φωτεινούλα αγκαλίτσα χτες βραδύ:?::?::D:D

1741691um23km4kt5.gif

Link to comment
Share on other sites

σαρδελινα μου δεν ξερω τι φταιει,το μονο που ξερω ειναι οτι δεν θα υπαρχει πλεον μονιμοποιηση ισως αοριστου που ναι μεν ειναι το ιδιο αλλα ετσι οπως εγινε τωρα και αρχισαν τις απολυσεις ουτε αυτο το βλεπω να γινεται.

ντελενακι μου δεν μπορω να τις δω κατι γινεται με τα προγραμματα μου και δεν μου το επιτρεπει.


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι με σενα μαμα μου.πες μου τι κανει το κοριτσακι μου γιατι θα ξανα χωθω παλι στους υπολογιστες και τα βιβλια.και οσο για το οτι αναγνωριζουν την δουλεια μου δεν νομιζω αλλα και να το κανουν δεν το λενε.ευχαριστω εδω δεν υπαρχει.


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σαρδελινα μου δεν ξερω τι φταιει,το μονο που ξερω ειναι οτι δεν θα υπαρχει πλεον μονιμοποιηση ισως αοριστου που ναι μεν ειναι το ιδιο αλλα ετσι οπως εγινε τωρα και αρχισαν τις απολυσεις ουτε αυτο το βλεπω να γινεται.

ντελενακι μου δεν μπορω να τις δω κατι γινεται με τα προγραμματα μου και δεν μου το επιτρεπει.

:-(:sad::mad::mad:


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

ναι με σενα μαμα μου.πες μου τι κανει το κοριτσακι μου γιατι θα ξανα χωθω παλι στους υπολογιστες και τα βιβλια.και οσο για το οτι αναγνωριζουν την δουλεια μου δεν νομιζω αλλα και να το κανουν δεν το λενε.ευχαριστω εδω δεν υπαρχει.

Βίκυυυυυ..γιατι το λες;;Αναγνωρίζουν τη δουλειά που κάνεις (δεν το λένε γιατι φοβούνται να παραδεχτούν οτι είναι ετσι)όμως στο τελος όταν παει κτ να γίνει προς βελτίωση της εργασιακης σχεσης του άλλου τότε δήθεν δεν ξερουν και προβάλλουν άλλα επιχειρήματα, οτι δεν είναι αρμόδιοι κλπ..

Βίκυ επειδη σε αισθάνομαι, εύχομαι πολύ σύντομα να βρεθεί μια λύση και να βρεις την επαγγελματικη σου ηρεμία..Είμαι σίγουρη!!

Επεξεργάστηκαν by Stone

BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι μου γλυκό είσαι ακόμα τόσο αθώα, και δίνεσαι με την ψυχή σου, ένα θα σου πω κάνε ότι είναι να κάνεις σωστό στην δουλεία σου και κάποιος κάποτε θα το αναγνωρίσει, πάνω από όλα η συνείδηση να είναι καθαρή, για όλες το λέω όχι μονο για την κόρη μου.

Η κουκλίτσα σου είναι μια χαρά μην ανησυχείς, έφαγε το γιαουρτάκι λίγο τυροπιτάκι και τώρα κοιμάται θα την πάρεις το μεσημέρι?1778596j7z6ae36d9.gif

Link to comment
Share on other sites

Deleni μου πολυ ωραιο εχει και προσθετο κρεβατι παο κατω να γλυτωνεις τουμπες!!!η neoset εχει πολυ ωραια πραγματα και γερα!!!απο τιμες ειναι καλα??

Joa μου το συγκεκριμένο μοντέλο δεν έχει κρεβάτι απο κάτω :-( και εγώ ήθελα να έχει αλλά μας άρεσε τόσο το συγκεκριμένο που είπαμε δεν πειράζει....

Απο τιμές κυμαίνονται γύρω στα 350 με 450 ευρώ χωρίς το στρώμα... εμάς μαζί με το στρώμα βγήκε στα 750... είναι λίγο τσιμπιμένο αλλά....


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...