Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

αρμακι διαβασε

Η επανεμφάνιση έχει συνήθως ηπιότερα συμπτώματα και πυροδοτείται από παράγοντες, όπως κρυολόγημα ή γρίπη, έκθεση στον ήλιο ή σε πολύ κρύο, στρες, κούραση, τραυματισμό, ανοσοκαταστολή, εγκυμοσύνη και έμμηνο ρύση.

Τα άτομα που εκδηλώνουν επιχείλιο έρπητα, θα πρέπει να είναι ιδιαίτερα προσεκτικά, ώστε να μη μεταδώσουν τον ιό σε άλλους, αλλά και να μη μολύνουν άλλες περιοχές στο σώμα τους.


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Γενικώς τον βρήκε φαγανούλη είμαστε 12 κιλά και 85 πόντους αλλά έχει αργήσει σχετικά με τα δόντια , μα καλά μόνο 6 δόντια έχετε μου λέει.

Καλέ δεν του έλεγες κι εσυ για εμάς που δεν έχουμε ΚΑΝΕΝΑ??? Εδώ δεν ανησυχούμε εμείς και ανησυχεί εκείνος που έχετε και 6? Δεν υπάρχει πρόβλημα κανένα..το έχουμε ψάξει πάρα πολύ και μπορώ να στο πω με σιγουριά!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσάκια!!!! Τι μου κάνετε!!!!

Χαίρομαι που τα αρρψστούλικά μας αρχίζουν και αναρρώνουν!!!!! Μπράβο τα αγγελούδια μου!!!!!

Πιγκουλινάκι μου μη στεναχωριέσαι σημασία έχει πως το τεστ βγήκε αρνητικό.Ισως να ήταν από κάτι άλλο και να πέρασε.

Βίκυ μου κορίτσι μου επειδή τέτοιες βλακείες έχω κάνει άπειρες φορές στη δουλειά μου (στον ιδιωτικό τομέα βεβαια) ευχαριστώ δεν άκουσα από κανέναν και στο τέλος έχασα και την υγεία μου.Μετά που γέννησα την Ραφαέλλα έχω αναθεωρήσει σε πολλά και έχω αλλάξει σε πολλά!!!!! Δεν αξίζει κανείς να του προσφέρεις έτσι την ψυχή σου!!!! Ακου και μια παθούσα που όταν κατάλαβα τι έκανα ήταν αργά μέχρι το παιδάκι μου έχασα από το άγχος και τη στεναχώρια της δουλειας!!!!! Αυτά να μην τα ξεχάσεις ποτέ!!!!!

Ντελενάκι μου με άρεσε πάρα πολύ το κρεβατάκι και θεωρώ οτι καλά κάνατε γιατί νομίζω η κούνια τώρα θα ήταν περιττή!!!! Εμείς επειδή στο δωμάτιο της Ραφαέλας έχουμε το δικό μου παιδικό κρεβάτι θα κρατήσω Μάλλον αυτό για την Ραφαέλλα , το νινί θα μπεί στην κούνια της μεγάλης και όταν μεγαλώσει και αυτό γύρω στα 4-5 θα κάνω εφηβικό δωμάτιο και για τα δυο.Βέβαια ο άντρας μου λέει προκειμένου να αγοράζω καινούριο στρώμα για το δικό μου το παλιό να αγοράσουμε ένα καινούριο .... θα δείξει !!!! Πάντως με τίποτα δεν συζητάμε για καινούρια 2η κούνια!!!!

Κα Φωτεινή μου σας καταλαβαίνω πόσο πολύ θα τρομάξατε , θέλει πάντως προσοχή γιατί και την μαμά που πρωί κατά τις 11,00 της άνοιξαν το σπίτι .... δράμα η κατάσταση!!!!!!


PdBSp3.png ck1Cp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κωνκωνακι ο Κωνσταντινούλης πως είναι?

Φωτεινή μου θέλει πολύ προσοχή. Αφού τους αφήνουν έτσι. Σου κλέβουν σπίτια, αυτοκίνητα, τσάντες και το μόνο που έχει να σου πει η αστυνομία είναι ''πάλι καλά που δεν σας σκότωσαν''...εδώ κλέψανε τον φούρνο της γειτονιάς, έχει τους ληστές γραμμένους σε καμερα, ξέρει ποιοι είναι και δεν μπορεί να κάνει τίποτα γιατί φοβάται μην του σπάσουν το μαγαζί και μην κάνουν κακό στην οικογένειά του. Ζούγκλα έχουμε καταντήσει!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Για πειτε κανα νεο.

Ρίτα καμαρωνα τον Γρηγορη που κάθεται στο καρεκλάκι φαγητού και απολαμβανει το κολατσιό του.. Ο δικος μου μόνο 2 λεπτά για τις πρώτες 4 κουταλιές φαγητού, μετα ξεκιναμε διαφορα για να τον δελεάσω...Το τρώει όλο το φαγακι του αλλά ακομη και στο φαϊ θέλει να απασχολείται, μες την ένταση είναι..


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εξω απο Θεσ/νικη...

A ωραία κοριτσάκι αν όντως αποφασίσουμε να αγοράσουμε τελικά να με πεις που είναι να τον επισκεφτούμε!!!

Κάνουν δικά τους ή φέρνουν από έξω????


PdBSp3.png ck1Cp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ε και εμεις τον απασχολουμε βρε stone ,,μαλλον για την ακριβεια οσο καιρο τον ταιζα εγω εκανα αστεια τραγουδακια,ειχα κανα βιβλιο,κανα παιχνδιδακι τωρα τελευταια που τα παλευει ολα τα φαγητα μονος του εχει να ασχολειται και ετσι καπως χαλαρωσα και εγω.

Παντως παντα τρωει στο καρεκλακι οτι και να του μου ζητησει του λεω ''πρωτα θα κατσεις στην καρεκλα σου και μετα ''και παει μονος του.

Το μονο που του δινω εκτος καρεκλας ειναι τα φρουτα του που τα πινει σε ποτηρι το απογευμα και κανα μπισκοτακι και φυσικα το πρωινο γαλα που το πινει με τον μπαμπα του στο τραπεζι της κουζινας.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αρμάκι μου εγώ μια περίοδο έβγαζα πολύ συχνά , αλλά ήταν από το άγχος και το στρες. Και να σου πώ πως ακόμη και τώρα που είμαι πολύ πιο χαλαρή βγάζω όταν καμιά φορά πειράξω τα χείλια μου και ματώσουν.Έχω αυτό το κακό συνήθειο.

Α και κάτι άλλο κάποια κοπέλα (σόρρυ που δεν θυμάμαι ποιά ήταν) ρωτούσε για το κουτί με τα μηνύματα....λοιπόν άκου εγώ είχα το ίδιο πρόβήμα πήγα στο parents το παλιό έσβησα κάποια παλιά μηνύματα και μετά ως δια μαγείας σβήστηκαν και εδώ.


PdBSp3.png ck1Cp3.png
Link to comment
Share on other sites

A ωραία κοριτσάκι αν όντως αποφασίσουμε να αγοράσουμε τελικά να με πεις που είναι να τον επισκεφτούμε!!!

Κάνουν δικά τους ή φέρνουν από έξω????

Κατασκευάζουν και οι ίδιοι (για ποιο οικονομικες λύσεις), εισάγουν και απο Ιταλία (για πιο design καταστάσεις).. Όταν αποφασίσετε και θελετε να ριξετε μια ματια, να γνωριστούμε κιόλας, πες μου...(Να μην κανουμε διαφημιση...)


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...