Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

μια χαρα Ριτα μου καλα που εχεις και τη μαμα σου και σε ξεκουραζει λιγο γιατι ολη την ημερα ειναι δυσκολο ειδικα με τα δικα μας παιδια!!!!

Βατραχακι μου οντως.. αν και δεν ειναι για πολυ κανα μισαωρο τα πρωινα και καμμια ωριτσα στανταρ τα απογευματα κατι ειναι και αυτο..


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Ευα και εμεις αυτο σκεφτομαστε να κανουμε οταν με το καλο κανουμε δευτερο παιδι ..να βαλουμε τον χρηστο στο κρεβατι το εφηφικο του ανδρα μου και επειτα οταν παει δημοτικο να του παρουμε ενα ομορφο πληρες δωματιο ..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ε και εμεις τον απασχολουμε βρε stone ,,μαλλον για την ακριβεια οσο καιρο τον ταιζα εγω εκανα αστεια τραγουδακια,ειχα κανα βιβλιο,κανα παιχνδιδακι τωρα τελευταια που τα παλευει ολα τα φαγητα μονος του εχει να ασχολειται και ετσι καπως χαλαρωσα και εγω.

Παντως παντα τρωει στο καρεκλακι οτι και να του μου ζητησει του λεω ''πρωτα θα κατσεις στην καρεκλα σου και μετα ''και παει μονος του.

Το μονο που του δινω εκτος καρεκλας ειναι τα φρουτα του που τα πινει σε ποτηρι το απογευμα και κανα μπισκοτακι και φυσικα το πρωινο γαλα που το πινει με τον μπαμπα του στο τραπεζι της κουζινας.

Αχ βρε κορίτσια εγώ έχω πρόβλημα με την μικρή στο καρεκλάκι του φαγητού της δεν κάθεται πάνω από 5 λεπτά τις περισσότερες φορές χτυπιε΄ται να σηκωθεί και αναγκαστηκά την ταίζω πάνω στον πάγκο της κουζίνας.Πρόβλημα πάντως μεγάλο!!!!


PdBSp3.png ck1Cp3.png
Link to comment
Share on other sites

όταν καμιά φορά πειράξω τα χείλια μου και ματώσουν.Έχω αυτό το κακό συνήθειο.

Πες μου οτι μαδας τα χείλη σου, να πέσω κατω απο τα γελια, γιατι νόμιζα οτι μονο εγω εχω αυτην αυτοκαταστροφικη τάση....


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

stone εμένα η Εύα μέχρι που γυρίσαμε από τις καλοκαιρινές διακοπές έρτωγε μόνο στη στράτα και φυσικά με πάρα πολλά κόλπα. Επειδή η στράτα της έκανε κακό μόλις γυρίσαμε την έβαλα στο καρεκλάκι και φυσικά μπορεί πλέον να τρώει όλο της το φαγητό αλλά πάντα πρέπει να κάνουμε κάτι. Της δίνουμε οπωσδήποτε να κρατάει κάτι και να απασχολείται, της βάζουμε dvd, της βάζουμε βιντεάκια στο youtube. Γενικά κάνουμε παααρα πολλά! Η μόνη ώρα που δεν θέλει κάτι έιναι όταν της βάζω να φάει μόνη της (αφού την έχω ταίσει το δικό της), την ώρα του μεσημεριανού μας..


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ βρε κορίτσια εγώ έχω πρόβλημα με την μικρή στο καρεκλάκι του φαγητού της δεν κάθεται πάνω από 5 λεπτά τις περισσότερες φορές χτυπιε΄ται να σηκωθεί και αναγκαστηκά την ταίζω πάνω στον πάγκο της κουζίνας.Πρόβλημα πάντως μεγάλο!!!!

Εμένα στα πρώτα 2 λεπτα ανεβαίνει επάνω στο δισκο απο το καρεκλάκι και κάθεται εκεί...Και να τον δεσω κάνει σαν αγριμι και απο αντίδραση δεν τρώει...


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε κορίτσια εγώ έχω πρόβλημα με την μικρή στο καρεκλάκι του φαγητού της δεν κάθεται πάνω από 5 λεπτά τις περισσότερες φορές χτυπιε΄ται να σηκωθεί και αναγκαστηκά την ταίζω πάνω στον πάγκο της κουζίνας.Πρόβλημα πάντως μεγάλο!!!!

Ειναι να μην κανεις αυτο το λαθος ..και εγω το εκαν κανα δυο φορες και μετα ειχε λυσσαξει αλλα δεν πηγαινε να γινει αυτο συστημα και τον καθισα ξανα στο καρεκλακι μπορει να εκανα τον καραγκιοζηι διοτι του ηταν αδυνατον να μεινει σε ενα σημειο για πανω απο 5 λεπτα αλλα δεν το διαπραγματευομουν.

Αν ξκινησουμε τα γυρω γυρω στο σπιτι αφενος δε θα φαει,αφαιτερου θα τα κανουμε χαλια και κατα τριτον θα καταληξω σαν αυτες στις κουνιες που κυνηγανε το παιδι με το κουταλι διοτι ο δικος μου μπροστα στο παιχνδι δε βαζει τιποτα μπορει και να μεινει εντελως νηστικος.

Εξω απο το σπιτι να φανταστειτε σπανια βαζει οτιδηποτε στο στομα του.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε κορίτσια εγώ έχω πρόβλημα με την μικρή στο καρεκλάκι του φαγητού της δεν κάθεται πάνω από 5 λεπτά τις περισσότερες φορές χτυπιε΄ται να σηκωθεί και αναγκαστηκά την ταίζω πάνω στον πάγκο της κουζίνας.Πρόβλημα πάντως μεγάλο!!!!

Εύα κι εμείς το περάσαμε όπως είπα. Θέλει πολλάαααα κόλπα για να κάτσει στο καρεκλάκι...


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Η μόνη ώρα που δεν θέλει κάτι έιναι όταν της βάζω να φάει μόνη της (αφού την έχω ταίσει το δικό της), την ώρα του μεσημεριανού μας..

Ναι ετσι ειναι..και εγω για αυτο ειπα οτι τωρα που τρωει μονος του χαλαρωσα..εχουμε κοψει τα πολλα πολλα και εχει στοχο το φαι με το πηρουνι χαχα


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


stone εμας δεν καθεται καθολου πια στο καρεκλακι ...ειναι και στο παιδι ..ρε δεν πα να του χορευεις και τσιφτεντελι τουρκικο αυτο στο λεπτο εχει σηκωθει ορθιος ...του αρεσει να καθεται παντως στο τραπεζι σε κανονικη καρεκλα αλλα και εκει οχι πολυ ωρα ...

Αλλα απο νεογεννητο εμας ηταν ετσι ..δεν καθοταν ουτε αγκαλια ...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...