Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα !!!

Ειμαι καινούργια στην παρέα :) ειναι το πρώτο μωράκι μας με ΠΗΤ 06/12..ζω μέσα στο άγχος γιατι το πρώτο μας μωράκι παλινδρόμησε ...

Ελπιζω και ευχομαι όλες μαζι να έχουμε μια όμορφη διαδρομή τους επόμενος 7 μήνες

Καλημέρα απο την ακομα παγωμένη Σουηδία

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα Hope!! Ολα καλα θα πανε μην ανισυχεις!! Πανω απολα να είσαι ήρεμη!!

Εγω κορίτσια δεν εχω παεί ακομα γυναικολόγο ! Εχω ραντεβού την άλλη βδομαδα ! Υπολογίζω πητ να ειναι 18/12


[sIGPIC][/sIGPIC]

N1nUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσι !!! Ποσο χαίρομαι που μου απαντήσατε !!!

Απο συμτωματα τιποτα το ιδιαίτερο .. Κούραση και λίγο ζάλη !! Αναγούλες όχι κάθε μερα και πόνο στην κοιλιά που και που

Εσυ anstella μου πως εισαι απο συμτωματα ;

Pandtheo σε ευχαριστω πολυ πολυ κορίτσι .. Μην ανησυχείς ούτε εγω εχω γυναικολόγο ( μένω σουηδικά και εδώ τα πράγματα ειναι διαφορετικά ) ο καλός μου γιατρός ειναι στην αθηνα :cry:

Σε δημόσιο θέλεις ;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ιδιωτικα θα ήθελα αλλα θα διξει ! Εχω ακόμα ενα κοριτσάκι 14 μηνων !

Hope μένεις καιρό Σουηδία ?

Απο πού ειστε κορίτσια ? Εγώ απο Κύπρο αλλα τώρα μένω Κατερίνη!


[sIGPIC][/sIGPIC]

N1nUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και εχω πονακια χαμηλά που και που αλλα τιποτα αλλο προς το παρον! Α! Και κλαιω με το παραμικρο. :/

Μενω Αθήνα, κεντρο.. Αλλα τώρα ψάχνουμε σπιτι προς Χολαργό μεριά.


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

PanaTheo οχι δεν εχω οικογένεια εδώ :-( όλοι ειναι στην αθηνα .. Ειμαι με τον ανδρα μου εδώ

Ίσως αυτο με εχει επηρεάσει λίγο !!! Νοιθω μοναξιά και αγωνία χωρίς να μπορω να μοιραστώ με κανέναν τιποτα ..

Anastella μου ειναι καλο λένε που έχουμε πονάκια χαμηλά !! Μεγαλώνει η μήτρα και το μωρό μαζι

Κέντρο .. Μένω και εγω οταν ειμαι αθηνα

Ποια βδομάδα εισαι anstella ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...