Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια!!!! χθες έκανα τον πρώτο μου υπέρηχο και είδαμε δυο καρδούλες να πάλονται! Την Πέμπτη μετά το Πάσχα το επόμενο ραντεβού να τις ακούσουμε κι ολας κ μάλλον να τα δούμε να έχουν πάρει και σχήμα!

Εύχομαι σε όλες, όλα να μας πάνε καλά, κ φέτος τα Χριστούγεννα να έχουμε την καλύτερη παρέα!!!

Για την ιστορία....είμαι 31!!!


ve92.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κ απο μένα κορίτσια! Εμείς εχθές κάναμε το πρώτο μας υπέρηχο κ είδαμε σάκο κ την Πέμπτη μετά το Πάσχα θα κάνουμε το δεύτερο για να ακουσουμε κ καρδούλα! Εύχομαι καλή συνέχεια σε όλες κ τα Χριστούγεννα να κρατήσουμε αγκαλιά τα μωράκια μας!!!

Υ.Γ είμαι 29


825pp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Chrisafenia καλωσηρθες κ εσυ στην παρεα μας.

Εγω σήμερα ξύπνησα κ νιωθω το στομαχι μου λιγο παράξενα κ εχω σαν ναυτια. Ειμαι κ στη δουλεια κ καπως δυσκολευομαι μπορω να πω.

Ελπίζω εσεις να ειστε καλυτερα!!!


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !!!

Καλώς μας ήρθες chrisefania87

Εμεις σήμερα κανεμε το δευτερο υπέρηχο ολα μια χαρα !!

Απλώς εχω δυο κύστες οι οποίες μου προκαλούν πόνο , δεν εχω κοιμηθεί όλοι νύχτα

Anastella μου υπομονή !! Και όπως λεει μια φίλη μου , αυτα ειναι καλα σημάδια .

Απόλαυσε το

Φιλάκια

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια! όλες να έχουμε μια τέλεια εγκυμοσύνη! Χρυσαφένια την Πέμπτη μετά το Πάσχα μαζί θα τις ακούσουμε τις καρδούλες!!!

Εγώ έχω πρόβλημα με στομάχι κ τέτοια από το μεσημέρι και μετά..τα πρωινά είμαι περδίκι!!! hope οι κύστες θα απορροφηθούν μόνες τους?


ve92.png
Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρηκα! Όντως Pipi μαζί θα τις ακουσουμε!!! Ανυπομονώ! Εγω μέχρι τώρα το στομάχι μου καλά το νιώθω ευτυχώς (γιατί είμαι κ λιχούδα) αλλά με πονάει η μέση μου κ η κοιλιά.. Υπομονή κοριτσάκια!


825pp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μωρέ δεν με πειράζει, απλα ειναι η φυση της δουλειάς μου τέτοια που το κανει πιο δυσκολο. Δουλευω σε spa και κανω αρκετα μασαζ κτλ μεσα στη μερα... Κ πραγματικά σημερα ειναι λιγο δυσκολα.

Γκρινιαζω το ξερω... :/


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ θα ακούσω με το καλό καρδούλα την πέμπτη του Πάσχα.. Anastella πως αντέχεις με τις μυρωδιές του σπα;; Δεν γκρινιάζεις καθόλου φυιολογικα πράγματα να μην μπορείς.


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Αστα ntiakana ωρες ωρες δεν αντεχω καθολου.

Ρε κορίτσια εγω ειχα παει την περασμενη Πέμπτη κ είδαμε μονο τον σακο, κ τωρα εχω ραντεβου την Τετάρτη... Θα ακουσουμε καρδουλα άραγε;


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μένα!!! Καλώς σας βρήκα και ευχομαι για όλες μας τελειωμένα μωράκια και καλή ελευθερία! Εδω ΚΫΠΡΟΣ!!!! χεχε Πήγα γιατρό την Δευτέρα και ξανά πάλι 9 Μαίου. Μέχρι τότε χαλαρά και εύχομαι να συνεχίσω έτσι (χωρίς αναγούλες) γτ στο πρώτο μου ήμουνα στα πατώματα. Ξυπνούσα μέσα στην νύχτα απ΄την ζάλη! Επίσης πρέπει να είμαι αυστηρή με την διατροφή μου αυτη την φορά. Γι'αυτό πίνω πολύ νερό, λίγους υδατάνθρακες/άμυλο και το γυμναστήριο μου 3 φορές την βδομάδα. Στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα το διαβήτη κύησης και γέννησα στις 38 βδομαδες με καισαρική λόγο ινσουλίνης. Αυτάααααάα :)


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...