Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 7 ώρες πρίν, Nima21 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση και την ευχή!!!

      Να φανταστείς στον πρωτο υπερηχο έβλεπε μονο 6-7.. και είχα στεναχωρηθεί.. μόλις μου ειπε 10 και οτι θα αυξήσουμε τις μονάδες για να ωριμάσουν ενώ χάρηκα, αγχωθηκα κιόλας! Ενω δεν εχω σημάδια, ουτε ιστορικό.. απλώς ψαχνω να βρω τη στραβή.. είναι και η πρωτη μου διέγερση και καταλαβαίνεις! Θα χαλαρώσω! 

      Εσύ σε τι στάδιο βρίσκεσαι τώρα;;;  Εκανες εμβρυομεταφορά;;

      Είναι λογικό να γεμίζεις με αγχωτικές σκέψεις, είναι τόσο καινούρια όλα αυτά την πρώτη φορά! Ελπίζω να ηρεμήσεις και να απολαύσεις -όσο μπορείς- τη διαδρομή. Από τη στιγμή που δεν υπάρχει και ανησυχητικό ιστορικό ή σύνδρομο πολυκυστικών, θεωρώ ότι πρέπει να την ξεχάσεις την υπερδιέγερση. Εγώ είμαι σε φάση αναμονής για εμβρυομεταφορά, αγχώθηκα λίγο και οι ορμόνες μου απορρυθμίστηκαν εντελώς. Οπότε παίρνω κι εγώ το χρόνο μου να ηρεμήσω για να ολοκληρώσω το ταξίδι μου 🙂

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας ξανα κορίτσια !!

Καλώς μας ήρθες Ανθούσα Γιώτα .. Ποια βδομάδα εισαι ;;

Anstella μου δεν γκρινιάζεις καθόλου !! Όλες εδω καταλαβαίνουμε πως αισθάνεσαι <3

Και ναι θα ακούσετε καρδούλα ( Σκέψω θετικά ) βοηθάει πολυ ..

Pip μου είπανε οταν θα απορροφηθούν μόνες τους , για να δούμε .,

Θα έρθω ελλαδα τέλος Μαΐου και θα δω τι θα πει και ο γιατρός μου εκει ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλώς ήρθες Ανθούσα Γιωτα στη παρέα μας! Χαχα όντως panaTheo χειμωνας σήμερα! Κ γω πιστεύω anastella θα ακουσετε καρδούλα! Εξετασεις κορίτσια σας εδωσε ο γιατρος να κανετε? Εμένα μου δωσε ένα κατεβατό..


825pp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ακομα δεν εχω παει καθόλου γυναικολογο ! Δεν ξερω τιποτα.. Αν ολα ειναι οκ εκει μεσα ! Δευτερα παμε με την ελπιδα να ακουσουμε καρδουλα και να ειναι ολα οκ ! Επισης δεν ξερω αν θα γεννησω εδω κατερινη ή αν θα παω στους δικους μου Κυπρο για να εχω και βοηθεια με τη "μεγαλη" μου :)


[sIGPIC][/sIGPIC]

N1nUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μας!!!! Την Πέμπτη λοιπόν έχουμε να ακούσουμε πολλές καρδούλες!!

Anastella κ εγώ έχω γίνει πολύ μίζερη με τις μυρωδιές, πόσο μάλιστα εσύ που δουλεύεις σε έναν χώρο με τόσα αρώματα!υπομονή λοιπόν, αλλά αν νιώθεις ότι δυσκολεύεσαι καλό θα ήταν-αν μπορείς- να πάρεις μια αδειούλα τώρα για τον πρώτο καιρό!Την Πέμπτη που πήγες πόσο ήσουν? Εγώ στην 6η που πήγα, ήχο δεν ακούσαμε, αλλά είδαμε τις καρδούλες να πάλονται. Αυτό όμως δεν είναι νόμος..άλλες κοπέλες ακούνε στην 8η εβδομάδα..Την Τετάρτη θα ακούσετε, μην ανησυχείς!


ve92.png
Link to comment
Share on other sites

Hope είμαι 5 βδομ + 6 μέρες σήμερα :)

Panatheo είμαι που την Λεμεσό αλλά μένω Λευκωσία τα τελευταία 6 χρόνια. Εσύ???

Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη ακούσαμε καρδούλα στις 8 βδομάδες. Και φύλο φάνηκε στις 12!!! Τελικά οι ανησυχίες μιας μάνας ξεκινούν από πολύ νωρίς βρε κορίτσια.. τί είναι τελικά αυτή η μητρότητα!!


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Pipi μου, κανονικα ημουν 5+4 αλλα ο υπέρηχος με εβγαλε 4+4 γτ εκανα ωορηξια πολυ αργα. Οποτε την Τετάρτη θα ειμαι 6+4.. Τα εχω μπλεξει και εγω!!!!!

Ε εντάξει, μην ανησυχείς, λογικό που είδατε μόνο σάκο!!! η καρδούλα δημιουργείται πιο μετά! Οι υπέρηχοι σχεδόν σε όλες βγάζουν μια βδομάδα πίσω! πιο μετά ίσως συμβαδίσετε! Αν την Τετάρτη θα είσαι 6+4 μπορεί κ πάλι να μην ακούσετε, όμως θα δείτε! που είναι το ίδιο πράγμα! εμάς μας είπε ο γιατρός ότι αφού τις είδαμε να πάλονται, ίσως να μπορούσαμε να τα ακούσουμε κιολας, αλλά δεν είχε νόημα να τα ταλαιπωρήσουμε με την αύξηση του ήχου στον υπέρηχο!


ve92.png
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Αλεξια

καλως σας βρηκα....περιμενω με ανυπομονησια αυριο το απογευμα την τριτη και τελευταια χοριακη μου... και μεγαλη τριτη η μεγαλη τεταρτη θα παμε για υπερηχο.... ευχομαι σε ολες καλη τελειομηνη εγκυομοσυνη! να σας ρωτησω και κατι? καρδουλα σε ποια εβδομαδα ακουσατε? εγω οριακα θα ειμαι 6 εβδομαδων την επομενη εβδομαδα. (εχω μεγαλο κυκλο και κανω αργα ωορηξια)


PdTZp3.png

gOBTp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...