Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 27 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Να ανησυχήσεις εάν έχεις φριχτους πόνους,αν περάσουν κάποιες ώρες χωρίς να νιώσεις το μωρό,αν έχεις αίμα,αν έχεις πολλά υγρά σαν ούρα και αν κάνεις πολλές συσπάσεις.Το να σου "πέσει" το μωρό δεν γίνεται έτσι απλά.Αν σε κάνει να είσαι πιο ήρεμη,να τον πάρεις τηλ να σε καθησυχάσει 

      υγρά κιτρινωπά στο σερβιετακι εχω καιρό τώρα αλλά οκ με έχει δει! πόνους δεν εχω , το μωράκι το νιώθω όλη μέρα ! συσπάσεις -σφιξιματα εχω έτσι κ αλλιώς όποτε δεν μου κάνει εντυπωση! απλώς αυτό το βάρος μ κάνει εντυπωση , κάθε μέρα το χω! 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts

Όλα τα ιδιωτικά μαιευτήρια κάπου εκεί κυμαίνονται νομίζω..σε μένα λογικά όπως το σκέφτομαι ίσως πάει κ παραπάνω λόγω διδύμων.. αλλά αυτό τώρα είναι το τελευταίο που θα κοιτάξω, ας γεννηθούν γερά και στην ώρα τους..όλα τα μωράκια μας βασικά! Αν ο γιατρός μου ήταν κ σε άλλο νοσοκομείο θα πήγαινα, αλλά από την στιγμή που είναι μόνο ιασο, ούτε που το σκέφτομαι!

αντε να περάσει κ το σκ ρε κορίτσια! έχετε κάνει όλες αυχενική και ζηλέυωωωωωωω!!!!!!!! να δω και γω τι χρώμα θα τα βάψουμε!!! έχω κ τις μέλλουσες γιαγιάδες που περιμένουν να δουν τι χρώματα κουβερτούλες θα τους φτιάξουν!!!!!


ve92.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Όλα τα ιδιωτικά μαιευτήρια κάπου εκεί κυμαίνονται νομίζω..σε μένα λογικά όπως το σκέφτομαι ίσως πάει κ παραπάνω λόγω διδύμων.. αλλά αυτό τώρα είναι το τελευταίο που θα κοιτάξω, ας γεννηθούν γερά και στην ώρα τους..όλα τα μωράκια μας βασικά! Αν ο γιατρός μου ήταν κ σε άλλο νοσοκομείο θα πήγαινα, αλλά από την στιγμή που είναι μόνο ιασο, ούτε που το σκέφτομαι!

αντε να περάσει κ το σκ ρε κορίτσια! έχετε κάνει όλες αυχενική και ζηλέυωωωωωωω!!!!!!!! να δω και γω τι χρώμα θα τα βάψουμε!!! έχω κ τις μέλλουσες γιαγιάδες που περιμένουν να δουν τι χρώματα κουβερτούλες θα τους φτιάξουν!!!!!

Και γω μαζι σου κοριτσι!!!!!Περιμενω την αυχενικη και προσπαθω να μην αγχωνομαι!!!!Και μενα οι γιαγιαδες περιμενουν για να δουν τι χρωματα θα αρχισουν να πλεκουν!!!!Χαχα!!!

Link to comment
Share on other sites

Και γω μαζι σου κοριτσι!!!!!Περιμενω την αυχενικη και προσπαθω να μην αγχωνομαι!!!!Και μενα οι γιαγιαδες περιμενουν για να δουν τι χρωματα θα αρχισουν να πλεκουν!!!!Χαχα!!!

χαχαχαχα!!!! έχουμε την αγωνία μας, έχουμε κ τις γιαγιάδες να περιμένουν για τους δικούς τους λόγους!!!!! πότε έχεις εσύ αυχενική???


ve92.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια,καλα αποτελέσματα στις κοπέλες που περιμένουν να κάνουν αυχενικη. Ntiakana όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου και το μπεμπάκι σου θα είναι υγιέστατο :) απο φάρμακα παίρνω folate και μαγνήσιο. Επίσεις θα γεννησω σε δημόσιο νοσοκομείο.


74a14ff62c.png

0t7ap3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλο μεσημερι κοιλιτσες!!!:D:D:D:D

Απο οτι βλεπω ολες ειμαστε καλα!!!!με το καλο οι υπολοιπες αυχενικες!!!

:D:D:D:D:D

Τι ζεστη ειναι αυτη???πφ....σκαωωωωωωωωω.....εχω και πολυ δουλιτσα....:(

Σε λιγο εχω ραντεβου με τον γιο μου!!:D:D!!!τον ειδαμε πολλες φορες αυτη τη βδομαδα και μετα θα μας κακοφανει που θα κανουμε κανενα μηνα να τον δουμε:((λογικα μετα το Α τριμηνο μια φορα το μηνα το βλεπουμε...)

Γιωτακι!τι επαθες βρε κοριτσι μου???παπαπαπα.....το ειχαμε παθει και εμεις μια φορα...τραγικο..

ntiakana ολα τελεια θα πανε κοριτσι μου!!!ευχομαι να εισαι καλυτερα τωρα που θα πας για δουλεια.

Pipako μου κοντα ειναι η Δευτερα!!!!!!νομιζω οτι θα εχει πολλα χρωματα!!!:D:D:D

Φιλιαααααααααα σε ολες!!!

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια γυρίσαμε από την αυχενική ...όλα καλά..περιμένουμε την Pap-a από Δευτέρα...μάλλον αγοράκι....ιιιιιιιιιι

Με το καλοοοοοοοοο!!!!!!😀😀😀😀😀😀ελα και αλλο μπλε στη παρεα!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ελσακι με το καλο ο γιος!!!!!!

Πως νιώθεις; :)

Κ εγω τα αποτελέσματα απο Pap-a περιμένω!!!

με το χαμόγελο στο στόμα σαν χαζή...και ο άντρας μου το ίδιο...όχι για το φύλο...γενικά,που το χαζεύαμε τόση ώρα και μας ξεναγούσε ο γιατρός...


U6lJp3.png
Link to comment
Share on other sites

elsaki να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου, μετα θα σου λείπει η κοιλιτσα! Αυτο ειχα παθει οταν γεννησα την κορη μου, μου ελειψε η αισθηση να την νιωθω μεσα μου να κουνιεται!

Πριν απο λιγο εμαθα τα τελικα αποτελεσματα ειναι 1:80... Η pap-a βγηκε καλη αλλα δεν ανεβηκε ο αριθμος γιατι ηταν ηδη χαμηλο 1:61 απο τη μετρηση!

Εκλεισα ραντεβου για δευτερα να μιλησουμε με τον γιατρο και να δουμε ποια εξεταση θα κανω ή τροφοβλαστη ή αμνιοπαρακεντηση.

Αυτα απο μενα καλο υπολοιπο σαββατοκυριακο


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια γυρίσαμε από την αυχενική ...όλα καλά..περιμένουμε την Pap-a από Δευτέρα...μάλλον αγοράκι....ιιιιιιιιιι

Τελειααααα!!!!!Αλλο ενα αντρακι στην παρεα μας!!!!!!!!Με το καλο!!!!

Link to comment
Share on other sites

elsaki να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου, μετα θα σου λείπει η κοιλιτσα! Αυτο ειχα παθει οταν γεννησα την κορη μου, μου ελειψε η αισθηση να την νιωθω μεσα μου να κουνιεται!

Πριν απο λιγο εμαθα τα τελικα αποτελεσματα ειναι 1:80... Η pap-a βγηκε καλη αλλα δεν ανεβηκε ο αριθμος γιατι ηταν ηδη χαμηλο 1:61 απο τη μετρηση!

Εκλεισα ραντεβου για δευτερα να μιλησουμε με τον γιατρο και να δουμε ποια εξεταση θα κανω ή τροφοβλαστη ή αμνιοπαρακεντηση.

Αυτα απο μενα καλο υπολοιπο σαββατοκυριακο

Κοριτσι μου μην αγχωνεσαι,ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...