Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσάκια! καταρχήν όλα καλά να πάνε με την εξέτασή σου ντιακανα μου! σκεφτόμαστε θετικά για να μας έρθουν όλα θετικά! έτσι πάει!! Ντεμούλα συγχαρητήρια για τα όμορφα κοριτσάκια σου!!! Manikar, καλώς ήρθες!! να χαίρεσαι την κορούλα σου κ με το καλό κ το αδερφάκι της!!! Ζαμιακο μου! ακόμα αναγούλες ρε κοριτσάκι??? ζόρικος ο μπέμπης! το τοστ κ γω έχω σταματήσει από καιρό να το τρώω πάντως! Τυχερούλα Γιώτα, θα το ξαναδείς την Πέμπτη λοιπόν!!! Ελσάκι με το καλό κ σένα ο γιόκας!!!

Τα δικά μου, κορίτσια, κ καλά και άσχημα..το ένα μας μωράκι σταμάτησε γύρω στην 9η εβδομάδα είπε ο γιατρός..στεναχωρέθηκα πάρα πολύ, με πιάσανε κ τα κλάματα.. αλλά τα καλά νέα είναι ότι το άλλο το μωράκι μας είναι μια χαρά με βάση τα της αυχενικής! μόνο που το άτιμο μας το έπαιζε βαρύ πεπόνι κ δεν μας έδινε σημασία..το σκούνταγε ο γιατρός να ξυπνήσει κ αυτό άλλαζε πλευρό! ώσπου μετά από ένα άλλο σκούντιγμα μας σήκωσε απότομα το χεράκι του σα να μας βρίζει που το ξυπνήσαμε, το έβαλε πίσω από το κεφάλι κ συνέχισε τον ύπνο του!!! μάλλον για αγοράκι μας είπε ότι είναι!


ve92.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κοριτσάκια! καταρχήν όλα καλά να πάνε με την εξέτασή σου ντιακανα μου! σκεφτόμαστε θετικά για να μας έρθουν όλα θετικά! έτσι πάει!! Ντεμούλα συγχαρητήρια για τα όμορφα κοριτσάκια σου!!! Manikar, καλώς ήρθες!! να χαίρεσαι την κορούλα σου κ με το καλό κ το αδερφάκι της!!! Ζαμιακο μου! ακόμα αναγούλες ρε κοριτσάκι??? ζόρικος ο μπέμπης! το τοστ κ γω έχω σταματήσει από καιρό να το τρώω πάντως! Τυχερούλα Γιώτα, θα το ξαναδείς την Πέμπτη λοιπόν!!! Ελσάκι με το καλό κ σένα ο γιόκας!!!

Τα δικά μου, κορίτσια, κ καλά και άσχημα..το ένα μας μωράκι σταμάτησε γύρω στην 9η εβδομάδα είπε ο γιατρός..στεναχωρέθηκα πάρα πολύ, με πιάσανε κ τα κλάματα.. αλλά τα καλά νέα είναι ότι το άλλο το μωράκι μας είναι μια χαρά με βάση τα της αυχενικής! μόνο που το άτιμο μας το έπαιζε βαρύ πεπόνι κ δεν μας έδινε σημασία..το σκούνταγε ο γιατρός να ξυπνήσει κ αυτό άλλαζε πλευρό! ώσπου μετά από ένα άλλο σκούντιγμα μας σήκωσε απότομα το χεράκι του σα να μας βρίζει που το ξυπνήσαμε, το έβαλε πίσω από το κεφάλι κ συνέχισε τον ύπνο του!!! μάλλον για αγοράκι μας είπε ότι είναι!

ωχ,λυπάμαι για τα δυσάρεστα...

και πάμε στα ευχάριστα...ιιιιιιιι!!!!!άλλο ένα υπναρούδικο αγοράκι!!!με το καλό να το πάρεις στην αγκαλιά σου!!!


U6lJp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!!!!μανούλα για 2η φορά..13+4 πλεον με Πητ 6/12!!!έχω ενα κοριτσάκι που τέλος του μήνα γίνεται 4 χρονων!!!!καλη κ όμορφη εγκυμοσύνη σε όλες μας!!!!

με το καλό!!!καλώς ήρθες!!!


U6lJp3.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια εμένα βρήκε και το παπ-α και τα ποσοστά δεν άλλαξαν...ο γιατρός μου είπε πως η τελική απόφαση είναι δική μας για παρακέντηση αλλά η αυχενική είναι πολύ καλή ...αν δεν ήταν θα μου έλεγε να κάνω σίγουρα παρακέντηση να είμαι σίγουρη...μάλλον θα την ξεχάσω την ηλικία (37) αφού και ο άντρας μου είναι κατά της παρακέντησης και δεν θέλω να πάρω μόνη μου τέτοια απόφαση...


U6lJp3.png
Link to comment
Share on other sites

ωχ,λυπάμαι για τα δυσάρεστα...

και πάμε στα ευχάριστα...ιιιιιιιι!!!!!άλλο ένα υπναρούδικο αγοράκι!!!με το καλό να το πάρεις στην αγκαλιά σου!!!

Κοριτσάκι μου σευχαριστώ πολύ!

Αφού σου είπε κ ο γιατρός ότι δεν χρειαζεται παρακέντηση, καλύτερα να τον ακούσεις. Μη διακινδυνεύσεις τίποτα από την στιγμή που δεν έχεις δείγματα! όλα θα πάνε τέλεια!


ve92.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσάκια! καταρχήν όλα καλά να πάνε με την εξέτασή σου ντιακανα μου! σκεφτόμαστε θετικά για να μας έρθουν όλα θετικά! έτσι πάει!! Ντεμούλα συγχαρητήρια για τα όμορφα κοριτσάκια σου!!! Manikar, καλώς ήρθες!! να χαίρεσαι την κορούλα σου κ με το καλό κ το αδερφάκι της!!! Ζαμιακο μου! ακόμα αναγούλες ρε κοριτσάκι??? ζόρικος ο μπέμπης! το τοστ κ γω έχω σταματήσει από καιρό να το τρώω πάντως! Τυχερούλα Γιώτα, θα το ξαναδείς την Πέμπτη λοιπόν!!! Ελσάκι με το καλό κ σένα ο γιόκας!!!

Τα δικά μου, κορίτσια, κ καλά και άσχημα..το ένα μας μωράκι σταμάτησε γύρω στην 9η εβδομάδα είπε ο γιατρός..στεναχωρέθηκα πάρα πολύ, με πιάσανε κ τα κλάματα.. αλλά τα καλά νέα είναι ότι το άλλο το μωράκι μας είναι μια χαρά με βάση τα της αυχενικής! μόνο που το άτιμο μας το έπαιζε βαρύ πεπόνι κ δεν μας έδινε σημασία..το σκούνταγε ο γιατρός να ξυπνήσει κ αυτό άλλαζε πλευρό! ώσπου μετά από ένα άλλο σκούντιγμα μας σήκωσε απότομα το χεράκι του σα να μας βρίζει που το ξυπνήσαμε, το έβαλε πίσω από το κεφάλι κ συνέχισε τον ύπνο του!!! μάλλον για αγοράκι μας είπε ότι είναι!

Κοριτσακι λυπαμαι πολυ για το ενα μωρακι....τι θα γινει τωρα με αυτο;Θα μεινει εκει ή θα συρρικνωθει και θα το αποβαλλει ο οργανισμος;Συγγνωμη που ρωταω,αν θελεις μου απαντας...απλα το χω και γω απορια,γιατι με τα δυο παντα υπαρχει αυτος ο κινδυνος...!!!

Το ευχαριστο ομως ειναι οτι το αλλο ειναι μια χαρα και θα συνεχισει να ειναι!!!!!Με το καλο λοιπον να τον δεχτειτε τον υπναρουλη!!!!

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια εμένα βρήκε και το παπ-α και τα ποσοστά δεν άλλαξαν...ο γιατρός μου είπε πως η τελική απόφαση είναι δική μας για παρακέντηση αλλά η αυχενική είναι πολύ καλή ...αν δεν ήταν θα μου έλεγε να κάνω σίγουρα παρακέντηση να είμαι σίγουρη...μάλλον θα την ξεχάσω την ηλικία (37) αφού και ο άντρας μου είναι κατά της παρακέντησης και δεν θέλω να πάρω μόνη μου τέτοια απόφαση...

Μια χαρά λοιπόν! Επόμενη μεγάλη εξέταση η Β επιπέδου, που μάλλον πρέπει σιγά σιγά να προγραμματίζουμε;


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!! μολις γυρισαμε απο τον γιατρο, καναμε την αυχενικη. οι μετρησεις βγηκανε πολυ καλες τωρα περιμενουμε και τα αποτελεσματα των αιματολογικων. μαλλον αγορακι μας ειπε ο γιατρος!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!

θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι για όσους έχουν ΠΗΤ το 2017, ανοίξαμε νέα ενότητα

εδώ

http://parentscafe.gr/forumdisplay.php?f=187

ευχαριστούμε θερμά!


Ακολουθήστε μας και στο Instagram!

follow_cafe.jpgfollow_insta.png

 💗LIFE, needs to be full of FUN. Η ζωή πρέπει να είναι γεμάτη από χαρά.💗

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!! μολις γυρισαμε απο τον γιατρο, καναμε την αυχενικη. οι μετρησεις βγηκανε πολυ καλες τωρα περιμενουμε και τα αποτελεσματα των αιματολογικων. μαλλον αγορακι μας ειπε ο γιατρος!!!!

Συγχαρητήρια!


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα!! μολις γυρισαμε απο τον γιατρο, καναμε την αυχενικη. οι μετρησεις βγηκανε πολυ καλες τωρα περιμενουμε και τα αποτελεσματα των αιματολογικων. μαλλον αγορακι μας ειπε ο γιατρος!!!!

τέλεια!!!άντε με το καλό και τα αιματολογικά!!!!


U6lJp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι λυπαμαι πολυ για το ενα μωρακι....τι θα γινει τωρα με αυτο;Θα μεινει εκει ή θα συρρικνωθει και θα το αποβαλλει ο οργανισμος;Συγγνωμη που ρωταω,αν θελεις μου απαντας...απλα το χω και γω απορια,γιατι με τα δυο παντα υπαρχει αυτος ο κινδυνος...!!!

Το ευχαριστο ομως ειναι οτι το αλλο ειναι μια χαρα και θα συνεχισει να ειναι!!!!!Με το καλο λοιπον να τον δεχτειτε τον υπναρουλη!!!!

Ντεμούλα απότι είπε ο γιατρός θα απορροφηθεί, δεν το πειράζουμε γιατί υπάρχει κίνδυνος για το άλλο. Αλλά είδα κι εγώ ότι από την τελευταία φορά που το είχα δει, σήμερα ήταν πιο μικρό..άρα έχει αρχίσει να συρρικνώνεται.. Ο τεμπελάκος μας τουλάχιστον δόξα τον Θεό είναι μια χαρά!


ve92.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια! καταρχήν όλα καλά να πάνε με την εξέτασή σου ντιακανα μου! σκεφτόμαστε θετικά για να μας έρθουν όλα θετικά! έτσι πάει!! Ντεμούλα συγχαρητήρια για τα όμορφα κοριτσάκια σου!!! Manikar, καλώς ήρθες!! να χαίρεσαι την κορούλα σου κ με το καλό κ το αδερφάκι της!!! Ζαμιακο μου! ακόμα αναγούλες ρε κοριτσάκι??? ζόρικος ο μπέμπης! το τοστ κ γω έχω σταματήσει από καιρό να το τρώω πάντως! Τυχερούλα Γιώτα, θα το ξαναδείς την Πέμπτη λοιπόν!!! Ελσάκι με το καλό κ σένα ο γιόκας!!!

Τα δικά μου, κορίτσια, κ καλά και άσχημα..το ένα μας μωράκι σταμάτησε γύρω στην 9η εβδομάδα είπε ο γιατρός..στεναχωρέθηκα πάρα πολύ, με πιάσανε κ τα κλάματα.. αλλά τα καλά νέα είναι ότι το άλλο το μωράκι μας είναι μια χαρά με βάση τα της αυχενικής! μόνο που το άτιμο μας το έπαιζε βαρύ πεπόνι κ δεν μας έδινε σημασία..το σκούνταγε ο γιατρός να ξυπνήσει κ αυτό άλλαζε πλευρό! ώσπου μετά από ένα άλλο σκούντιγμα μας σήκωσε απότομα το χεράκι του σα να μας βρίζει που το ξυπνήσαμε, το έβαλε πίσω από το κεφάλι κ συνέχισε τον ύπνο του!!! μάλλον για αγοράκι μας είπε ότι είναι!

Πιπακο μου λυπαμαι πολυ για το 2 σπορακι...κοιτα να εισαι δυνατη για τον αντρακλα που ερχεται!!!

Το ξερω οτι ειναι δυσκολο να μη στεναχωριέσαι..

Αλλα σκεψου πως το αλλο σπορακι δε θελει να σε νιώθει στεναχωρημενη!!

Ααα ωστε ειναι και υπναρουλη ς ο κυριος!:tongue:

Οσο για μενα δεν ξερω τι με επιασε παλι με τις αναγουλες..:rolleyes:ελπιζω αυριο να ειμαι καλυτερα!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!! μολις γυρισαμε απο τον γιατρο, καναμε την αυχενικη. οι μετρησεις βγηκανε πολυ καλες τωρα περιμενουμε και τα αποτελεσματα των αιματολογικων. μαλλον αγορακι μας ειπε ο γιατρος!!!!

Τελεια!!και αλλο αγορακι στη παρεα!!:-) :-) :-)

Με το καλο και οι αιματολογικες!

κορίτσια εμένα βρήκε και το παπ-α και τα ποσοστά δεν άλλαξαν...ο γιατρός μου είπε πως η τελική απόφαση είναι δική μας για παρακέντηση αλλά η αυχενική είναι πολύ καλή ...αν δεν ήταν θα μου έλεγε να κάνω σίγουρα παρακέντηση να είμαι σίγουρη...μάλλον θα την ξεχάσω την ηλικία (37) αφού και ο άντρας μου είναι κατά της παρακέντησης και δεν θέλω να πάρω μόνη μου τέτοια απόφαση...

Ελσακι κανε οτι σου λεει ο γιατρος σου!!

Ολα καλα θα πανε!!:-) :-) σκεφτομαστε θετικα!!!:-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...