Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Να ρωτήσω κ εγώ κορίτσια πόσο είναι το κόστος των εξετάσεων θρομβοφιλιας? Μόνο αυτές δεν έχω κάνει κ είπαμε με το γιατρό εφόσον έχουμε υγιης βλαστοκυστη στον προεμφυτευτικο, πριν την εμβρυομεταφορα να γίνει κ αυτός ο έλεγχος... Βέβαια στις τελευταίες εμβρυομεταφορες έκανα προληπτικά κ αντιπηκτικες. 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts

zamia ακόμα σε ταλαιπωρούν τα συμπτωματα κορίτσι μου!! Ποσο σε καταλαβαίνω! Εγώ έχω ηρεμήσει παρα πολύ από συμπτώματα, έπρεπε να γυρίσω για δουλειά για να ηρεμήσω χαχαχα!!

Ανθουσα μπράβο για τα καλά αποτελέσματα!!

Εμείς οι δάσκαλοι τελειώνουμε 21 Ιουνίου! Οι υπόλοιπες θα πάρετε καθόλου άδεια?


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

'AAAAAAAAλο !!! Επιτέλους τελείωσε η εξέταση. Ήμουν εκεί απ΄τις 8κμισή. Ο γιατρός με είδε στις 11 και από τότε είμασταν στο μπές βγές. Την μια κοιμόταν, την άλλη έκανε κωλοτούμπες, την άλλη δεν φαινόταν καλά το προφίλ. Μας έσκασε το σκατούλι! Μια χαρά τα αποτελέσματα, 1:10574! Α επίσης τσέκαρε από κάτω...δεν φύτρωσε τπτ μου λέει. Μάλλον κορίτσι χαχαχα αλλά πάλι δεν μου είπε με σιγουριά. Στην επόμενη εξέταση του μήνα, 24 Ιουνίου θα μου πει με σιγουριά!!! Γέλασαν και τα αυτιά του άνδρα μου που μας είπαν μάλλον κορίτσι!!!

Mε το καλοοοοοοοοοοοοο!!!!αντε χρωματισου ροζ;):D:D:D:D:D:D

Ατακτη η τσουπριτσα!!!!:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

zamia ακόμα σε ταλαιπωρούν τα συμπτωματα κορίτσι μου!! Ποσο σε καταλαβαίνω! Εγώ έχω ηρεμήσει παρα πολύ από συμπτώματα, έπρεπε να γυρίσω για δουλειά για να ηρεμήσω χαχαχα!!

Ανθουσα μπράβο για τα καλά αποτελέσματα!!

Εμείς οι δάσκαλοι τελειώνουμε 21 Ιουνίου! Οι υπόλοιπες θα πάρετε καθόλου άδεια?

ntiakana σημερα ειμαι λιγο καλυτερα......:Dτρωω φρουτα και απο πανω τσιχλα....δεν παιζομαι!χαχα

Δοξα το θεο που εισαι καλυτερα!!!!:D:D

Αχ τι τελεια που σταματατας τη δουλεια!!!!!!!!!:D:D:D

Εγω μονο μια βδομαδα θα παρω τον Ιουλιο...τις υπολοιπες αν με αφησουν θα τις παρω μετα την γεννα..(περιπου 15 μερες..)

Link to comment
Share on other sites

zamia τα ιδια περνουσα κι εγω στη δουλεια. παντως εμενα ο γιατρος μονο φυλλικο οξυ μου εχει δωσει. σιδηρο και μαγνησιο ειπε απο τον αλλο μηνα. εγω παντως εκανα και μια εξεταση σιδηρου να δω που βρισκομαι.

Ntiakana εγω δεν τελειωνω απλα, θα ειμαι και ανεργη απο 21 Ιουνιου!

Γιωτα συγχαρητηρια με το καλο το κοριτσακι σου!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κορίτσια! Πρέπει να ντυθώ ροζ τώρα!! χεχε

Εμείς την άλλη βδομάδα θα πάμε ταξίδι 16-21 (θεσ/κη, κλειδί, χαλκιδική). Και μετά πάλι άδεια τον Αύγουστο (10 μέρες). Αμήν και πότε!


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!!!!

ZILIHER.....................29/11ΚΟΡΙΤΣΙ

VICKYBELLI.................03/12

MANIKAR ..................06/12

HOPE2016..................06/12

ROZAKI......................06/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

MISSPRINCESSK ..........08/12

ZAMIA....................... 09/12 ΑΓΟΡΙ

NTIAKANA ..................09/12 ΑΓΟΡΙ

ANASTELLA.................11/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

DEMI.CH ....................12/12 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

PIPI_K .......................12/12 ΑΓΟΡΙ

ANTHOUSA YIOTA........15/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

PANATHEO..................18/12

ELSAKI26....................21/12 ΑΓΟΡΙ

SAMANTHA..................22/12

XARA11 ......................24/12 ΑΓΟΡΙ

ALEXIA92....................25/12

MARINA83...................31/12

CHRISAFENIA87...........????

MARIADI.....................01/01/17


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

zamia τα ιδια περνουσα κι εγω στη δουλεια. παντως εμενα ο γιατρος μονο φυλλικο οξυ μου εχει δωσει. σιδηρο και μαγνησιο ειπε απο τον αλλο μηνα. εγω παντως εκανα και μια εξεταση σιδηρου να δω που βρισκομαι.

Ntiakana εγω δεν τελειωνω απλα, θα ειμαι και ανεργη απο 21 Ιουνιου!

Γιωτα συγχαρητηρια με το καλο το κοριτσακι σου!

Eχεις καθολου πονακια χαμηλα?

Ποτε με το καλο η αυχενικη σου?

Θα χορτασεις το παιδακι σου καλη μου!!!!:D:D:D:D

Ευχαριστώ κορίτσια! Πρέπει να ντυθώ ροζ τώρα!! χεχε

Εμείς την άλλη βδομάδα θα πάμε ταξίδι 16-21 (θεσ/κη, κλειδί, χαλκιδική). Και μετά πάλι άδεια τον Αύγουστο (10 μέρες). Αμήν και πότε!

Γιωτακι εδω μεσα αντι να με εχουν ασ πουμε στα ωπα ωπα....μου ορμανε κιολας....μεσα στα νευρα μου απαντανε....ααααα δεν θα τα παμε καλα μου φαινεται.........ετσι το κοβω.....:evil:

Με φαγαν τα κοριτσια οπως βλεπω:tongue:για κατσε ομως δεν τελειωσαμε την λιστα μας!!!!;)

Ααα τελεια!!!καλα να περασετε!!!

Κοριτσια ρωτησα τον γιατρο για επαφες!!μας ειπε κανενα προβλημα απο εδω και περα.....:Dεγω βεβαια οταν ειμαι καλα θελω....;)απο την ο συζυγος δε θελει οπως τον εκοψα...:|του εξηγησα οτι το μωρο δεν θα παθει τιποτα....

Link to comment
Share on other sites

γιωτα τελεια καλα να περασετε!! να σε ρωτησω .. τον πινακα πως τον επεξεργαζομαστε? να βαψω κι εμενα μπλε!

Απανταω εγω για το Γιωτακι μας.

πηγαινεις και κανεις quote και απλα σβηνεις πανω πανω το ονομα που ηδη εχει επεξεργαστει το προηγουμενο μηνυμα!Α σβηνεις και οπου λεει quote;)

Kαλη μου εχεις κανει αυχενικη?αι καλα δε το θυμομουν!!!γιο και εσεις!!!:D:D

Link to comment
Share on other sites

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!!!!

ZILIHER.....................29/11ΚΟΡΙΤΣΙ

VICKYBELLI.................03/12

MANIKAR ..................06/12

HOPE2016..................06/12

ROZAKI......................06/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

MISSPRINCESSK ..........08/12

ZAMIA....................... 09/12 ΑΓΟΡΙ

NTIAKANA ..................09/12 ΑΓΟΡΙ

ANASTELLA.................11/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

DEMI.CH ....................12/12 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

PIPI_K .......................12/12 ΑΓΟΡΙ

ANTHOUSA YIOTA........15/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

PANATHEO..................18/12

ELSAKI26....................21/12 ΑΓΟΡΙ

SAMANTHA..................22/12

XARA11 ......................24/12 ΑΓΟΡΙ

ALEXIA92....................25/12

MARINA83...................31/12

CHRISAFENIA87...........????

MARIADI.....................01/01/17

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γιωτα τελεια καλα να περασετε!! να σε ρωτησω .. τον πινακα πως τον επεξεργαζομαστε? να βαψω κι εμενα μπλε!

Χαρά μου σε έβαψα και σένα. Απολογούμαι αν δεν το έκανα νωρίτερα. Μάλλον θα μου ξέφυγε το ποστ που έλεγες τι θα κάνεις! χχχχ :tongue:


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Eχεις καθολου πονακια χαμηλα?

Ποτε με το καλο η αυχενικη σου?

Θα χορτασεις το παιδακι σου καλη μου!!!!:D:D:D:D

Γιωτακι εδω μεσα αντι να με εχουν ασ πουμε στα ωπα ωπα....μου ορμανε κιολας....μεσα στα νευρα μου απαντανε....ααααα δεν θα τα παμε καλα μου φαινεται.........ετσι το κοβω.....:evil:

Με φαγαν τα κοριτσια οπως βλεπω:tongue:για κατσε ομως δεν τελειωσαμε την λιστα μας!!!!;)

Ααα τελεια!!!καλα να περασετε!!!

Κοριτσια ρωτησα τον γιατρο για επαφες!!μας ειπε κανενα προβλημα απο εδω και περα.....:Dεγω βεβαια οταν ειμαι καλα θελω....;)απο την ο συζυγος δε θελει οπως τον εκοψα...:|του εξηγησα οτι το μωρο δεν θα παθει τιποτα....

Τί λές βρε κορίτσι μου?? Ποιοί σου μιλάνε άσχημα? Στην δουλειά?

Τώρα είμαστε σχεδόν ισοπαλία κορίτσια - αγόρια! Σκληρή αναμέτρηση χαχαχα

Πλάκα έχετε με τον σύζυγο. Σε φαντάζομαι να τον κόβεις σε διάφορες γωνίες στο σπίτι και να του ρίχνεις ματιές όλο νόημα και αυτός να κάνει την πάπια!!!

Κάπως έτσι είμαι εγώ με τον δικό μου, αλλά αντίθετα. Αυτός θέλει και εγώ όχι. Δεν είναι πως φοβάμαι.. όρεξη δεν έχω!!


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

zamia ευχαριστω! τωρα που ξεκουραστικα ειμαι καλα αλλα οσο ημουν στη δουλεια ειχα πονακια. και συνηθως με επιανε απο το μεσημερι και μετα που ξαπλωνα. εσυ πως εισαι?

ειχαμε κανει τη Δευτερα αυχενικη και το μικρο μας οπως ειπε ο γιατρος ηταν πολυ ευγενικο! καναμε αμεσως τις μετρησεις!

για τις επαφες κι εμας το ιδιο μας ειπε αλλα κι εμενα ο αντρας μου δεν θελει, φοβαται λεει μη παθει τιποτα το μωρο. να φανταστεις δεν ηθελε ουτε τον γιατρο να ρωτησουμε . θα τους κυνηγαμε μου φαινεται :)

Link to comment
Share on other sites

Χαρά μου σε έβαψα και σένα. Απολογούμαι αν δεν το έκανα νωρίτερα. Μάλλον θα μου ξέφυγε το ποστ που έλεγες τι θα κάνεις! χχχχ :tongue:

δεν εγινε τιποτα γιωτα μου! δεν πειραζει ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Τί λές βρε κορίτσι μου?? Ποιοί σου μιλάνε άσχημα? Στην δουλειά?

Τώρα είμαστε σχεδόν ισοπαλία κορίτσια - αγόρια! Σκληρή αναμέτρηση χαχαχα

Πλάκα έχετε με τον σύζυγο. Σε φαντάζομαι να τον κόβεις σε διάφορες γωνίες στο σπίτι και να του ρίχνεις ματιές όλο νόημα και αυτός να κάνει την πάπια!!!

Κάπως έτσι είμαι εγώ με τον δικό μου, αλλά αντίθετα. Αυτός θέλει και εγώ όχι. Δεν είναι πως φοβάμαι.. όρεξη δεν έχω!!

Γιωτακι μου,μου μιλαει ο διευθυντης με νευρα και αποτομα...ειναι η 3μερα....

Και μαλιστα με βαζουν να κανω εξωτερικες δουλειες που εχουν βαρος..πχ ψωνια....(παντα τα εκανα δε λεω....μη φανταστεις το βαρος...αλλα κατσε ρε μεγαλε σου ειπα οτι ειμαι εγκυος και αντι να παρεις τον κ@λ@ σου να πας εσυ η να στειλεις καποιον αλλον λες σε μενα??ημαρτον...το μονο που εχων κανω ειναι να μου τα βαλουν στο αμαξι και να φωναξω τον βλακα να ερθει να τα παρει..)Συγνωμη αλλα εχω νευρα σημερα με τους ηλιθιους...:twisted:

Χιχιχιχι εκει με βλεπω να καταληγω Γιωτακι!στο Γιαννο ειχατε επαφες?

zamia ευχαριστω! τωρα που ξεκουραστικα ειμαι καλα αλλα οσο ημουν στη δουλεια ειχα πονακια. και συνηθως με επιανε απο το μεσημερι και μετα που ξαπλωνα. εσυ πως εισαι?

ειχαμε κανει τη Δευτερα αυχενικη και το μικρο μας οπως ειπε ο γιατρος ηταν πολυ ευγενικο! καναμε αμεσως τις μετρησεις!

για τις επαφες κι εμας το ιδιο μας ειπε αλλα κι εμενα ο αντρας μου δεν θελει, φοβαται λεει μη παθει τιποτα το μωρο. να φανταστεις δεν ηθελε ουτε τον γιατρο να ρωτησουμε . θα τους κυνηγαμε μου φαινεται :)

Γλυκια μου οσο περνω τα υποθετω(ουτροτζεσταν σταματησαν τα πονακια μου....τωρα που τα μειωνω σιγα σιγα γιατι θα τα κοψω..νιωθω κατι μικρες ενοχλησουλες...)

Χιχιχιχι ουτε εμενα ηθελε να τον ρωτησουμε:tongue:αλλα εγω τον ρωτησα και ο κυριος(ο ανηρ μου)γελασε:tongue::tongue:..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...