Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

PanaTheo ευχαριστω πολύ. Να σου ζησει και εσένα το κοριτσάκι σου. Αρχισανε και οι εμετοι..όλο το απόγευμα είχα ανακατωσούρα και ηρέμησα τωρα.Πως πατε εσείς;


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!! Anastella μαλλον ναι, ασε κ δεν τα πάω καθόλου καλά με τις βελόνες.. Εγω μέχρι στιγμής ntiakana δεν εχω θεμα με το στομάχι, μία γνωστή μου πάντως που ειχε θέμα ανάκαλυψε οτι την ενοχλουσε το νερό της βρυσης κ αρχισε να πίνει εμφιαλωμένο κ καλυτέρεψε λιγακι! οι υπόλοιπες πως τα πάτε?? Εμένα μέχρι στιγμής τα πονάκια στη κοιλιά κ η μέση απο συμπτώματα..

Καλώς ήρθες alexia με το καλό το μωράκι σου!


825pp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας! Ντιακανα δοκίμασε μικρά συχνά γεύματα (κρακερς&φρουτα), που μειώνουν σημαντικά τις ζαλάδες και τους εμετούς. Χρυσαφένια και εγώ τα ίδια... κατα τ'αλλα σαν να μην είμαι έγκυος :)


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα μανούλες και μελλοντικές μανούλες!

Και γω απο συμπτωματα τα ιδια με την πτωτη μου κορη ! Πονακια και λιγο αναγουλα αλλα κατα τα αλλα μια χαρα!

Θηλαζω βεβαια ακομα την κόρη μου οποτε περιμενω κίαλλα συμπτωματα αυτη την φορα ( οπως πολυ πονο στις θυλες κατα τον θυλασμο)


[sIGPIC][/sIGPIC]

N1nUp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μια χαρά είμαι σημερα, μόνο χθες με έπιασε το στομάχι μου και τρόμαξα μην έχω τα ίδια με την πρώτη εγκυμοσύνη που είχα υπερβολικά πολλούς εμετους. Όλη μέρα μικρά γευματακια τρώω και αλμυρα. Καλημέρα κορίτσια..


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Στην πρωτη εγκυμοσηνη είχα τοσες πολλε καουρες προς το τελος που δεν μπορουσα να φαω τιποτα !! ιδικα το βραδι!! πολλες φορες κοιμομουνα καθιστη για ναμην νιωθω το καψιμο!! Οποτε θα τρω οτι θελω τωρα που μπορω :P


[sIGPIC][/sIGPIC]

N1nUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Παναθέο μα πόσα παιδάκια έχεις? Το τελευταίο τικεράκι τί είναι? Και εγώ ακριβώς έτσι όπως τα λές στην πρώτη εγκυμοσύνη. Οι νύκτες ήταν ένα μαρτύριο και ο ύπνος μηδέν!!! Τα πόδια μου είχαν πρηστεί τόσο πολύ που δεν με χωρούσε κανένα παπούτσι. Μην σου πώ ούτε το κρεβάτι (χαχα) Ο άνδρας μου ήταν όλο παράπονα γιατί λέει του βύθιζα το κρεβάτι χαχαχαχα Με το θέμα διατροφή λόγο και του διαβήτη κύησης φυτοζωούσα (σαλάτες, 0 γλυκά, 0 υδατάθρακες).. δράμα!!! Θυμάμαι 1-2 μέρες πριν γεννήσω είπα "ότι έγινε έγινε" και πήγα με την αδερφή μου για σούσι / κινέζικο / παγωτό!!

Αναστελλα, με το μαλακό η μετακόμιση. Πολύ ελαφριές δουλίτσες για την μανούλα! :)


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...