Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ιούλιος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια! Αν θυμαμαι καλα, μου ειχε πει η γιατρος οτι τα νεογιλα δοντια ειναι 20. Εμενα ο γλυκος μου εχει βγαλει πολλα, τελευταια που τα μετρησε η γιατρος ηταν 14. Ενταξει, λιγη γκρινια παραπανω, πολυ πιπιλα, αγκαλιτσες...

Το εμβολιο για Η1Ν1 θα τους το κανετε? Εγω δεν του το κανω γιατι νομιζω οτι μας εχουν για πειραματοζωα. Διαβασα σε εγκυρη εφημεριδα οτι εχουν φερει στην Ελλαδα εμβολια Β' ποιοτητας. Τι εχετε ακουσει σχετικα?

Επισης, την Κυριακη στολισαμε το δεντρο μας και το σπιτι μας αν και το φοβομουν με τον μικρο, οτι θα το διαλυσει γιατι ειναι και λιγο ζωηρουλης. Τελικα, το πλησιαζει, χαιδευει τις μπαλες, κοιταει τα φωτακια αλλα δεν το χαλαει. Μια συμβουλη, αν μπορειτε στηριξτε το δεντρο καπου για καθε ενδεχομενο. Εμεις το δεσαμε με μια πετονια στο κουρτινοξυλο.


το χαμογελο σου η ζωη μου

NTsOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 198
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσια! Αν θυμαμαι καλα, μου ειχε πει η γιατρος οτι τα νεογιλα δοντια ειναι 20. Εμενα ο γλυκος μου εχει βγαλει πολλα, τελευταια που τα μετρησε η γιατρος ηταν 14. Ενταξει, λιγη γκρινια παραπανω, πολυ πιπιλα, αγκαλιτσες...

Το εμβολιο για Η1Ν1 θα τους το κανετε? Εγω δεν του το κανω γιατι νομιζω οτι μας εχουν για πειραματοζωα. Διαβασα σε εγκυρη εφημεριδα οτι εχουν φερει στην Ελλαδα εμβολια Β' ποιοτητας. Τι εχετε ακουσει σχετικα?

Επισης, την Κυριακη στολισαμε το δεντρο μας και το σπιτι μας αν και το φοβομουν με τον μικρο, οτι θα το διαλυσει γιατι ειναι και λιγο ζωηρουλης. Τελικα, το πλησιαζει, χαιδευει τις μπαλες, κοιταει τα φωτακια αλλα δεν το χαλαει. Μια συμβουλη, αν μπορειτε στηριξτε το δεντρο καπου για καθε ενδεχομενο. Εμεις το δεσαμε με μια πετονια στο κουρτινοξυλο.

14?? Εμείς είμαστε ακόμη στα 8!! Βοήθεια!!! Έχουμε πολλά ως τα 20!! Θα είναι ενας δύσκολος χειμώνας!!

Αυτό το Σάββατο θα ρωτήσω την γιατρό για το νέο εμβόλιο της γρίπης! Αυτό το μήνα κάνουμε την δεύτερη δόση για την απλή γρίπη! Δεν ξέρω αλλά την εμπιστεύομαι πολύ τη γιατρό!

Για δέντρο δεν το σκεφτόμαστε μην την βρούμε κάτω από το δέντρο!! Πιστεύω ότι θα μου ζητάει να της κατεβάσω ένα,ένα τα στολίδια!!! Του χρόνου ! Εχουμε στολίσει όλα τα γύρω και όλα ψηλά!!

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ετσι νομιζα αλλα τελικα respect στο δεντρο. Μαλλον επειδη ειναι ψηλο 2 μετρα και ογκωδες το ψιλοφοβαται ο κυριος.

Μη φοβασαι τα δοντια, εμας βγηκαν πολλα μαζι, ποσο ειναι η δικια σου? Εμενα 22/07/2008


το χαμογελο σου η ζωη μου

NTsOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ετσι νομιζα αλλα τελικα respect στο δεντρο. Μαλλον επειδη ειναι ψηλο 2 μετρα και ογκωδες το ψιλοφοβαται ο κυριος.

Μη φοβασαι τα δοντια, εμας βγηκαν πολλα μαζι, ποσο ειναι η δικια σου? Εμενα 22/07/2008

Γεννήθηκε στις 26-07-08! Μόνο 4 ημέρες διαφορά ε? Φοβερό!

Να τον χαίρεσαι τον μικρούλη σου!

Όσο για το δέντρο θα το ξανασκεφτώ!! Λες να το φοβηθεί η ατρόμητη?

Link to comment
Share on other sites

τι να πω εγω που ειναι ο μεγαλυτερος κ εχει μονο 6, 2 κατω 4 πανω :P:p ο μιχαλης λογω παιδικου σταθμου εχει κανει το εμβολιο της απλης γριπης.το καινουριο δεν υπαρχει περιπτωση να το κανουμε.ψυχραιμια χρειαζεται μην μας επηρεαζουν τοσο να σκεφτομαστε λογικα. ακομη κ ο γιατρος ειναι αρνητικος σε αυτο το εμβολιο..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα σας κοριτσια!!!!!

Βλεπω ηρθαμε ολες εδω.....

Πρεπει να ξανασυστηθουμε μαλλον!!!

Με λενα Κατερινα και εχω ενα αγορακι 16 μηνων 23/7/08 που τον λενε Αριστοτελη!!!!

Μενουμε στην Παρο (το καλοκαιρι ειναι σουπερ το χειμωνα δραμα!!!)

Εμεις κοριτσια δεν θα κανουμε κανενα αντιγριπικο βεβαια εχουμε 2 παιδιατρους (Παρο-Αθηνα) με διαφορετικες αποψεις αλλα επειδη δεν παμε παιδικο δεν θα κανουμε κανενα!!!!!!

Οσο για δοντια εχουμε 9 (4 πανω 4 κατω και ενα τραπεζιτη χιχιχιχι)

Α κοριτσια ειχαμε παει οφθαλμιατρο γιατι ο μικρος οταν γαννηθηκε ειχε κλειστο το δεξι δακρυκο του πορο τωρα εχει ανοιξει αλλα ηθελα να το τσεκαρω και μου ειπε η παιδοοφθαλμιατρος οτι 3 1/2 ετων οταν δεν υπαρχουν κληρονομικες οφθαλμικες διαταραχες(μυωπια κτλ) πρεπει να κανουμε τσεκ απ!!!


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

ας ξανασυστηθω κ εγω ειμαι η ευαγγελια ειμαι 33χρ εχω ενα παιδακι το Μιχαλη 17-6-2008,μενω στο π φαληρο,ο μιχαλης παει παιδικο απο το σεπτεμβρη γιατι γυρισα στη δουλεια μετα απο 15 μηνες,δεν ειμαι δημοσιος υπαλληλος!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μωρα μας ειναι πια παιδακια παιζουν, απαιτουν και διεκδικουν ..... μου φαινετε οτι περασε πολυ γρηγορα ο καιρος περσυ τα ειχαμε στις κουνιτσες τους!!!!!!!!!

ποσα κιλα ειναι τα μωρα σας?

Εμενα ειναι 10850 και 81 ποντους !


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια μωρα μας ειναι πια παιδακια παιζουν, απαιτουν και διεκδικουν ..... μου φαινετε οτι περασε πολυ γρηγορα ο καιρος περσυ τα ειχαμε στις κουνιτσες τους!!!!!!!!!

ποσα κιλα ειναι τα μωρα σας?

Εμενα ειναι 10850 και 81 ποντους !

Η δική μου είναι 83 πόντους και 12 κιλά!!

Link to comment
Share on other sites

Είναι μεγάλο μωρό αλλα ευτυχώς δεν φαίνεται παχουλό! Να φανταστείς γεννήθηκε 2.440 και την πήρα απο το νοσοκομείο 2.200!!!

Μια χαρα !!!!

Ειδα οτι μενεις ορια γερακα εμεις στην Αθηνα το σπιτι μας ειναι στο Κορωπι κοντα σας!!!!


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...