Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ιούλιος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Se mas aresei to kryfto me kynhga, kryvetai, exei poly plaka kai gelaei poly!! Ta paidia ths aresoun poly alla oxi toso ths hlikias ths tairiazei kalytera me ta megalytera gyrw sta 3 trellainetai! Ta filaei ta xaideuei einai apisteuta glykia!

Το κρυφτο και το κυνηγητο τελικα αρεσει σε ολα τα παιδακια!!!!!


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 198
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αυτο ειναι ενα απο τα υπερ του παιδικου!!!

Εμεις Ευα μου μεναμε Αθηνα αλλα μας δωθηκε η ευκαιρια για δικη μας δουλεια τα μαζεψαμε και ηρθαμε.

(απο την Παρο ειναι ο αντρας μου( πεθερα μου) και η αδερφη μου εχει παντρευτει παριανο και μενει εδω μονιμα)

Εχεις ερθει?

οχι δεν εχω ερθει παρο.τα παιδακια μεγαλωνουν πιο καλα στην επαρχια.ειμαι απο ενα χωριο της καρδιτσας, αλλα μενω αθηνα απο τα 19.δε μου λειπει η ζωη εκει αλλα τωρα με το παιδι αν εμενα εκει θα ηταν ολα πιο ευκολα,οχι στι χωριο μου εκει ειναι αυτοκτονια, στη πολη.

Link to comment
Share on other sites

Ευα μου πριν το παιδι δεν μπορουσα καθολου κυριως το χειμωνα τωρα δεν με νοιαζει καθολου και μαλιστα μ αρεσει που παμε στις παπιες και στην θαλασσα βολτες, χωρις καυσαεριο και κινηση στους δρομους.

Η Αθηνα ωραια τις γιορτες!!!!


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν είστε μόνες!! χα! χα! αλλά είμαι σε μία φάση που με εξαντλει η μικρή μου, όλο τραβάει ψάχνει τις μπρίζες ,την τηλεόραση, το dvd και ότι ξεχάσεις χωρίς προστατευτικό!!!

Δύσκολη ηλικία! Δε βοηθάει κ ο καιρός για βόλτες! Μόνο στα εμπορικά κέντρα πάμε και εκεί αγώνας θέλει να βγει από το καρότσι εμείς πηγαίνουμε μπροστά και αυτή μας χαιρετά κ πηγαίνει σε αντίθετη κατεύθυνση!!

Βοήθεια!!! Στο τέλος της ημέρας κ εγώ κ ο άντρας μου είμαστε νοκ αουτ!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο αλιμο με πολυ πολυ αερα! Πωπωπω πολυ δουλεια. Ο μικρος εχει ξεφαντωσει, χαιρομαι που διαβαζω οτι ειναι και αλλα παιδακια σαν το δικο μου γιατι νομιζα οτι ειχα γεννησει κατι απο μπομπ τον μαστορα, τον ρουβα (στο κουνημα), τον γκαμι μπεαρ, τον φραγκουλη-φωνη που σπαει τυμπανα-, τον τηλεορασοπληκτο και γενικως ανακαλυπτω νεες ιδιοτητες καθημερινως.

Μια γνωστη μου γεννησε δευτερο παιδακι και η κορη της η μεγαλη 3 χρονων περιπου μεταμορφωθηκε απο αγιο παιδακι σε σκατουλι μεγαλο οταν ηρθε ο μπεμπης σπιτι. Αυτα για εμας που θελουμε δευτερο.

Που θα πατε τωρα τις γιορτες? Τι θα κανετε? Εμεις προμπεμπε διοργανωναμε με την παρεα μας τεραστια παρτυ 300+ ατομων, τωρα μας βλεπω σε κανενα σπιτι για μπιριμπα. Βρε πως αλλαζουν οι καιροι.....

Κοριτσια, ξερει καμια σας τι ειναι σπαστικη κολιτιδα γιατι εγραψα τα συμπτωματα που εχω στο google και μου εβγαλε αυτο, 2 ημερες τωρα υποφερω απο πονους στην κοιλια χαμηλα και τωρα το βραδυ εγινε τεραστια και σαν πετρα.

Αυτα προς το παρον, ευχομαι το μνμ μου να σας βρισκει ολες καλα και τα μπεμπακια σας επισης, αν και τωρα θα κοιμουνται τα γλυκα μου. Νite nite....:wink:


το χαμογελο σου η ζωη μου

NTsOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα καιο απο τη Παρο!!!!!

Τι να σας πω παιδια αυτες τις μερες ζω ενα δραμα εγω πηγα στο κεντρο υγειας με κολικο νεφρου στα καλα καθουμενα και ο μικρος εδω και 11 μερες δεν θελει καθολου γαλα ουτε το πρωι ουτε το βραδυ.... ο παιδιατρος μου ειπε να μην του δινω τιποτα και σε λιγες μερες θα ξαναπιει αν περασει 1 μηνας χωρις γαλα να τον παρω να μου πει τι να κανω!!!

Αλλα ειναι πολλες ωρες νηστικος απο τις 6:30 το απογευμα μεχρι τις 11:00 το πρωι!!!

Κοντευω να τρελαθω την προηγουμενη μερα πριν το κοψει ηπιε 330 ml και μετα τιποτα!

Ασε που μεγαλωνει και θελει και τηλεοραση ο κυριος οταν εχει τραγουδια και διαφημισεις μενει ακινητος σαν αγαλμα!

Οσο για τις μπριζες ααααα οταν βαλουμε κατι στην πριζα παιρνει το προστατευτικο και τρεχει να το βαλει σε αλλη μπριζα!!!!

Αμ αυτο με τα παιχνιδια που το πατε μαλλον εχουμε πιο πολλα απο το jumbo σε λιγο θα βγουμε εξω απο το σπιτι ευτυχως που παιζει αλλιως θα τα ειχα δωσει ολαααα!!!!

Απο λεξεις τα ιδια μαλλια θα βγαλει η γλωσσα μου ολη μερα του μιλαω και μου γελαει και μου λεει ν δεν εχω παραπανω παντα συμφωνει μαζι μου .

Κατερινα ψαξε στο google γιατι απ οτι ξερω δεν πρεπει να τρως χορταρικα και τετοια οταν εχει σπαστικη κολιτιδα, καποιες τροφες δεν επιτρεπετε γιατι θα υποφερεις απο πονουν στην κοιλια σου!!!!

Μηπος με το αγχος σ εχει πιασει το στομαχι σου λογο φορτου εργασιας????

Οσο για τις γιορτες δε θα ανεβουμε φετος πολυ ηρεμα σπιτι καμμια γιορτη και εις αλλα με υγεια!!!!!!


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια:D:D:Dο μιχαλης παλι εχει πυρετο κ βηχα:(:(βαρεθηκα:(παρτυ 300 ατομων???????οι 300 του λεωνιδα??????αυτο δεν ειναι σπιτι ειναι σταδιο:):):)αστειευομαι:):):)τις γιορτες σε σπιτια οικογενειακα.εξαλλου δουλευω:-(δουλευω καθε μερα πλην κυριακης.δουλευω σε σ μαρκετ εδω κ 10 χρονια,ξομεινα εκει:confused:πριν μιχαλη ημουν προισταμενη στο τμημα καλλυντικων κ βρεφικων ειδων μετα μιχαλη παραιτηθηκα οικειοθελως και ειμαι ταμια κ ραφια.οποτε δουλευω κ παραμονεςκ 2 /1 απογραφη:(:(:(καλα ο δικος μου κ με πυρετο τρεχει πανω κατω!!!!!στο σχολειο τρωει τα παντα,στο σπιτι τρωει μονο γιαουρτια κ γαλα φαγητοΚΑΘΟΛΟΥ.δε ξερω τι να κανω?????!!!!καλα με το γαλα ειχαμε κατα καιρους προβλημα το σταματαγε για καμια βδομαδα κ μετα ξαναπινε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σημερα δε πηγα για δουλεια , ο μιχαλης εχει πυρετο,βηχα κ μπουκωμα κ μυξουλες,δεν εμεινε κ τιποτα αλλο:-(:sad::-(ο μιχαλης ειναι πολυλογας σαν τη μαμα του χιχιχι!!!λεει αρκετες λεξεις κανει ηχους ζωων. ειναι ομως κ ο μεγαλυτερος της παρεας!!!για οσες δε το ξερετε ειμαι μαμα ιουνιου καταλαθος μπηκα εδω:P

Link to comment
Share on other sites

Ευα μου πεταστικα στο Μιχαλακη!!!

Λες να περασει θα τρελαθω απο σημερα αποφασισα να κανω οτι λεει ο παιδιατρος δηλ τιποτε αλλο εκτος απο αυτα που ετρωγε και πριν και οταν ειναι για γαλα τιποτα!!!!!

Το πρωι ξυπνησε δεν ηθελε γαλα δεν του εδωσα τιποτα και 11:30 του εδωσα μπανανα!

Το μεσημερι εκλαιγε απο την πεινα εφαγε στις 13:30 κοτοπουλο κοκκινιστο και μακαρονια μιλαμε δεν τον προλαβαινα πολυ πεινα μιλαμε και να κλαιει το μωρο μου δεν ξερω πως αντεξα το βραδυ θα δουμε!!!!


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

Περαστικα στο μιχαλακη, κουραγιο σε σενα, οι μυξουλες και ο φυσιολογικος ορος που τον σιχαινονται ειναι το χειροτερο. Και μενα ετσι ετρεχε με 39μισι πυρετο το καλοκαιρι. Δουλευετε και εσεις βρε παιδι μου πολλες ωρες. σε ποιο σ/μ δουλευεις? εγω παω συχνα στο αβ στην αμφιθεας. Και ρε συ, 300 ατομα τα πηγαιναμε σε αιθουσες (αχ, τι μου θυμιζουν).

Κατερινα μου μηπως βγαζει τιποτα δοντια γιατι κανουν κατι περιεργα τετοια. Μηπως να δοκιμασεις κανενα αλλο γαλα αν το βαρεθηκε? Μονο advance μη δωσεις, μια φιλη μου ακουσε τα χειροτερα. Εγω δινω ολυμπος. Τουλαχιστον πλακωσε τον στο γιαουρτι και στο τυρι για το ασβεστιο, να ξερεις οτι η παρμεζανα εχει παρα πολυ,, στην Ιταλια μια φιλη μου λεει οτι τα παιδια τους με την παρμεζανα μεγαλωνουν.

Επισης κοριτσια προχτες πηρα σολωμο και εψησα, εχει παρα πολλα Ω3 και ειναι τελεια τροφη για τα μωρα και για μας, ευτυχως τον τσακισε ο κυριος.


το χαμογελο σου η ζωη μου

NTsOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κατερινα, τωρα το ειδα περαστικα και σε σενα ποναει πολυ αυτο και μια φιλη μου επαθε και τελικα ηταν απο ουρολοιμωξη που δεν ειχε θεραπευτει σωστα


το χαμογελο σου η ζωη μου

NTsOp2.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω κοριτσια!!!!!!!!!ο μιχαλης κ χθες κ σημερα ειχε πολυ πυρετο κ γκρινια,σημερα δεν εφαγε τιποτα μονο 3 μπισκοτα:(εφερα τη μανα μου αρον αρον απο τη καρδιτσα γιατι αυτη τη περιοδο δε μπορω να λειψω απο τη δουλεια.σε βεροπουλο δουλευω στον αγιο δημητριο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...