Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Fay_ είπε:

      Μέτρησες ποτε προγεστερονη μαζί με τις χοριακες; Εγω σήμερα που πήγα για χοριακη μέτρησα και προγεστερονη (από μόνη μου χωρίς να μου το ζητήσουν). Τώρα ήρθε το αποτέλεσμα και είναι μόνο 12, με το κατώτερο φυσιολογικό στο πρώτο τρίμηνο να ξεκινά από 3. Πολύ χαμηλή είναι και αγχώθηκα πάλι. Να τους το αναφέρω ότι έκανα την εξέταση; 

      εγώ δεν ειχα μετρήσει ποτέ προγεστερονη δεν το ειχα σκεφτεί άλλιως θα το εκανα! φυσικά και να το αναφέρεις!  αλλά νομίζω ότι ο οργανισμός ειδικά στην εξωσωματική θέλει τον χρόνο του για να μπουσταρει! να τους το πεις όμως 

Cafe Αυγουστος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Όχι και γκαντέμω λε Μαράκι

Λοιπόν μια και το πάμε πάλι από την αρχή.........

ο μικρούλης μου που είναι γεννημένος 08-08-08, έχει τέσσερα δόντια και περπάτησε αρχές Σεπτεμβρίου.

Δεν του το 'χα γιατί δεν είχε μπουσουλήσει και γενικώς είχε αργήσει να σηκωθεί όρθιος, μια ωραία μέρα τον βλέπω να περπατάει και .....μου έπεσε η κατσαρόλα από το χέρι :lol: :lol:


My girl: 23/08/05, My boy: 08/08/08 and:

as1cHsJ0g410010MTA3NzdkfDAwMDQ3MTdkfE91ciBsaXR0bGUgcHJpbmNlc3MgaXM.gif

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

Όχι και γκαντέμω λε Μαράκι

Λοιπόν μια και το πάμε πάλι από την αρχή.........

ο μικρούλης μου που είναι γεννημένος 08-08-08, έχει τέσσερα δόντια και περπάτησε αρχές Σεπτεμβρίου.

Δεν του το 'χα γιατί δεν είχε μπουσουλήσει και γενικώς είχε αργήσει να σηκωθεί όρθιος, μια ωραία μέρα τον βλέπω να περπατάει και .....μου έπεσε η κατσαρόλα από το χέρι :lol: :lol:

Εμένα 13 περπάτησε καλά,αφού νωρίτερα είχαμε πτώσεις με άσχημα χτυπήματα στα δόντια αίματα κτλ.

Δόντια 12.άντε ακόμα 8 να ησυχάσουμε.


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

Η γκρίνια μας σήμερα είναι ανυπόφορη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βγάζει σχεδόν όλα τα δόντια μαζεμένα


My girl: 23/08/05, My boy: 08/08/08 and:

as1cHsJ0g410010MTA3NzdkfDAwMDQ3MTdkfE91ciBsaXR0bGUgcHJpbmNlc3MgaXM.gif

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

Η γκρίνια μας σήμερα είναι ανυπόφορη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βγάζει σχεδόν όλα τα δόντια μαζεμένα

Ωχ..πόσα;

Εμένα έχει τις τελευταίες μέρες τρελή υπερκινητικότητα κ δεν κοιμάται!τρέχει μέσα στο σπίτι κ τσιρίζει.


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γεια σας κ από' μένα! Ο δικός μου γεννήθηκε 28/08/2008 και τώρα είναι στη φάση...τρέχω - τρέχεις, πέφτω- πέφτεις..και δεν συμαζεύεται...πολύ τρέξιμο..Όλα θέλει να τα πειράζει...να τα εξερευνεί...Ελπίζω να ηρεμήσει με τον καιρό!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κ από' μένα! Ο δικός μου γεννήθηκε 28/08/2008 και τώρα είναι στη φάση...τρέχω - τρέχεις, πέφτω- πέφτεις..και δεν συμαζεύεται...πολύ τρέξιμο..Όλα θέλει να τα πειράζει...να τα εξερευνεί...Ελπίζω να ηρεμήσει με τον καιρό!

Μπααα όσο μεγαλώνουν χειρότερα είναι.εμείς είμαστε στην φάση ΠOY ανεβαίνει στον πάγκο της κουζίνας κ στο τραπέζι.μπαίνει κ κρύβεται στις ντουλάπες,στα συρτάρια στα ντουλάπια κτλ


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΜΟΥ ΜΑΡΙΟΣ+ΗΛΙΑΝΝΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΣΤΙΣ 26/08/2008.ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η CANDY1234 EINAI H ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΡΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΝΑ ΠΡΩΤΟΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ,ΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ,ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ....:-D:-D:-D:-D:-D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 3 months later...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...