Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε ολες! 'Οποια θελει μπορει να μου στειλει προσωπικό μηνυμα για γιατρους που ασχολουντε αρκετα με εξωσωματικές με δότριες (εχουν μικρες αναμονες και "καλες" επιλογές σε δότριες). Ψαχνουμε και στην Ισπανια εδω και 1.5 μήνα αλλα χωρί αποτέλεσμα προς το παρόν και θέλουμε να εχουμε και αλλες εναλλακτικές. Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! 

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

Θέλω να κάτσω με τις ώρες μαζί σας αλλά πήζω!!!!!

Τι τραβάμε κι εμείς...!!

Άσχετο...χθες έκανα σεξ και μάλλον είχα ωορρηξία...Ίδωμεν!!Να έφταιγε και μένα το διάφραγμα???

Φιλάκια, θα προσπαθήσω να ξαναμπώ...!!:D:D

Δηλαδη σε 15 μέρες θα ξέρουμε..λες να μας κανεις ποδαρικό..αχ μακάρι να εφταιγε το διαφραγμα....

Φανταζομαι του εδωσες και καταλαβε....παει ο ανθρωπος τον ξεζουμισες για μια ακομα φορα:tongue::tongue::tongue:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα αθηνουλα....απορω πως σου αρεσει να ακουε κατι βαρεμενες να ψαχνουν να βρουν τη λυση στο αιωνιο προβλημα:rolleyes:

μα εχω παθει εξαρτηση δεν γινεται και επισης στεναχωριεμαι που οι φιλεναδιτσες μου που τοοοοοσοοοοοοοοοοοοοοοο πολυ με βοηθησαν δεν εχουν βρει ακομη τι φταιει και δεν εχουν ερθει τα νινακια τους!!!:(

αλλα αυτο το καφεθα ειναι γουρλιδικο θα το δειτε και μονο που ηρθε να σας κολληση η συμπεθερα αυτο λεει πολλα!!!


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

125419oj4wb3q90x.gif

Καλημερααααααααααααααααα σας τσακωσαααααααα πινετε καφεδακι αααααααααααα???

ηρθα κι εγωωωωωωωωωωωωωωωω να σας δω λιγακι τι νομιζατε δεν θα εμφανιζομουνα????

742468m9g2d9dg9a.gif

Καλημερα Αθηνουλι μου...καλα εκανες και ήρθες...τι κάνει ο αγοραρος μου?

μου κανει εντυπωση που ποτε κανενας δεν σου ειπε ετσι απο περιεργεια να κανεις μια εξετασεη προγεστερονης οταν εισαι εγκυος..δεν ειναι τιποτα ειναι σαν την χοριακη, δινεις αιμα και αμεσως σου λενε το νουμερο που εχεις. οι δικες σου αποβολες σε ποιες βδομαδες ηταν? γιατι αν θυμαμαι καλα ηταν νωρις..δεν ηταν ας πουμε 9η 10η βδομαδα...σωστα?

Εγω όλες ήταν 7 με 8 εβδομάδα...στην τελευται είχα μονο αιμα και πηρα ουτροτζεσταν..αλλα και παλι εκανα καθαρισμο..

Τσ τσ τσ τσ τσ τσ..........ωστε εδω ειστε πουλακια μου ε???

λοιπον σας μυριστηκα και μπηκα με την μπεμπα νας σας ευχηθει και να σας κολλησει πριν την βγαλω!!!:tongue::tongue:

λοιπον μπεμπουλα μου κολλατες αλυπητααααααααααααααα!!!!!!ολες μην αφησεις καμιααααααααααααααα!!!!!!

ΜΠιφτεκακιιιιιιιιιιιιιι παρε ενα αγορακι εσυ

Λιακο μου εσυ παρε ενα κοριτσαρο,χε χε

Μαλμε μου και εσυ μια μπεμπουλα για να μαθεις!!!!

Βρακακι εσυ αγορακι γιατι κανει ποιηματακι:tongue:

Ζουζουνακι εσυ κοριτσακι

και Βενουσακι εσυ αγορακι:mrgreen:

αμα ξεχασα καμια η μπουμπου μου της στελνει τσουτσουνακι!!!

σας επιτρεπουμε να κανετε αλλαγες σε περιπτωση διδυμων κυησεων!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΓΚΑΣΤΡΟΚΑΦΕ ΝΑ ΕΧΕΤΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝΕ ΒΡΟΧΗ!!!!!ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ!!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Καλως το ηλιανθακι μου με την μπεμπάρα της..

Λοιπον πολυ φοβαμαι ότι χαλασες συμπεθεριο...

δεν ξέρεις οτι η Ιολη και το Ναντιμοράκι ειναι συμπεθέρες? τωρα με δυο αγορια τι θα κάνουν?

Καλα θέλω να δω ποσο μεσα στις προγνωσεις σου θα πέσουμε...λες?

Πως παει ετοιμάζεσαι? το έχει χωνέψει οτι γεννάς?:wink:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Τσ τσ τσ τσ τσ τσ..........ωστε εδω ειστε πουλακια μου ε???

λοιπον σας μυριστηκα και μπηκα με την μπεμπα νας σας ευχηθει και να σας κολλησει πριν την βγαλω!!!:tongue::tongue:

λοιπον μπεμπουλα μου κολλατες αλυπητααααααααααααααα!!!!!!ολες μην αφησεις καμιααααααααααααααα!!!!!!

ΜΠιφτεκακιιιιιιιιιιιιιι παρε ενα αγορακι εσυ

Λιακο μου εσυ παρε ενα κοριτσαρο,χε χε

Μαλμε μου και εσυ μια μπεμπουλα για να μαθεις!!!!

Βρακακι εσυ αγορακι γιατι κανει ποιηματακι:tongue:

Ζουζουνακι εσυ κοριτσακι

και Βενουσακι εσυ αγορακι:mrgreen:

αμα ξεχασα καμια η μπουμπου μου της στελνει τσουτσουνακι!!!

σας επιτρεπουμε να κανετε αλλαγες σε περιπτωση διδυμων κυησεων!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΓΚΑΣΤΡΟΚΑΦΕ ΝΑ ΕΧΕΤΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝΕ ΒΡΟΧΗ!!!!!ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ!!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

βρε τρελοκαμπερω εσυ........με ενα πονο καταρχας εσυ καιεμας ασε μας να δωουμε τι θα κανουμε.....:lol:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

Τσ τσ τσ τσ τσ τσ..........ωστε εδω ειστε πουλακια μου ε???

λοιπον σας μυριστηκα και μπηκα με την μπεμπα νας σας ευχηθει και να σας κολλησει πριν την βγαλω!!!:tongue::tongue:

λοιπον μπεμπουλα μου κολλατες αλυπητααααααααααααααα!!!!!!ολες μην αφησεις καμιααααααααααααααα!!!!!!

ΜΠιφτεκακιιιιιιιιιιιιιι παρε ενα αγορακι εσυ

Λιακο μου εσυ παρε ενα κοριτσαρο,χε χε

Μαλμε μου και εσυ μια μπεμπουλα για να μαθεις!!!!

Βρακακι εσυ αγορακι γιατι κανει ποιηματακι:tongue:

Ζουζουνακι εσυ κοριτσακι

και Βενουσακι εσυ αγορακι:mrgreen:

αμα ξεχασα καμια η μπουμπου μου της στελνει τσουτσουνακι!!!

σας επιτρεπουμε να κανετε αλλαγες σε περιπτωση διδυμων κυησεων!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΓΚΑΣΤΡΟΚΑΦΕ ΝΑ ΕΧΕΤΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝΕ ΒΡΟΧΗ!!!!!ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ!!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Καλημέρα όμορφη!!!Σε παρακαλώ στείλε μου κοριτσάκι γιατί πως θα συμπεθεριάσω με την Μπιπίτσα αν κάνουμε κι οι δυο αγόρια????

(ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΣΧΟΛΙΑ!!!!!)


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα Αθηνουλι μου...καλα εκανες και ήρθες...τι κάνει ο αγοραρος μου?

Εγω όλες ήταν 7 με 8 εβδομάδα...στην τελευται είχα μονο αιμα και πηρα ουτροτζεσταν..αλλα και παλι εκανα καθαρισμο..

Καλως το ηλιανθακι μου με την μπεμπάρα της..

Λοιπον πολυ φοβαμαι ότι χαλασες συμπεθεριο...

δεν ξέρεις οτι η Ιολη και το Ναντιμοράκι ειναι συμπεθέρες? τωρα με δυο αγορια τι θα κάνουν?

Καλα θέλω να δω ποσο μεσα στις προγνωσεις σου θα πέσουμε...λες?

Πως παει ετοιμάζεσαι? το έχει χωνέψει οτι γεννάς?:wink:

δεν εχει σχεση ο καθαρισμος βρε συ...ολες κανουν σε αυτες τις εβδομαδες ουτε χρειαζεται να χεις αιμοραγια κατη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης για να εχεις ελλειψη προγεστερονης...οποτε την επομενη φορα μαζι με την χοριακη κανε και μια προγεστερονη..ετσι για το χαβαλε:lol:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

:shock::shock::shock::shock: καλα με σοκαρεις εσυ εκανες σεξ????εεεεεεεεεελααααααααααααααα δεν σε πιστευω!!!!
Ναι, έκανα μαρή δεν σου το είπα πως θα λυσσάξω πάλι αυτόν τον μήνα?????:rolleyes::tongue::tongue:
Δηλαδη σε 15 μέρες θα ξέρουμε..λες να μας κανεις ποδαρικό..αχ μακάρι να εφταιγε το διαφραγμα....

Φανταζομαι του εδωσες και καταλαβε....παει ο ανθρωπος τον ξεζουμισες για μια ακομα φορα:tongue::tongue::tongue:

Αυτό είναι αλήθεια.....:rolleyes:

Μίλησα με τη Νένος και είπαμε να κανονίσουμε καφέ στα Πατήσια όπως την αλλη φορά. Πείτε ποια μέρα θέλετε....εκτός από σήμερα.Εχω να μαγειρέψω χοιρινό με σέλινο...!!


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

παρατηρησατε υποθετω οτι δεν εκανα κανενα σχολια για το φυλο του παιδιου μου.....μου εχουν πει οτι θακανω 2 κοριτσια...(το κλασσικο παιχνιδι με το σταυρο κλπ κλπ) τυχαιοοοοοο?????? δε νομιζω!!!


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όμορφη!!!Σε παρακαλώ στείλε μου κοριτσάκι γιατί πως θα συμπεθεριάσω με την Μπιπίτσα αν κάνουμε κι οι δυο αγόρια????

(ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΣΧΟΛΙΑ!!!!!)

Ειδες που εγω το ειπα παραπανω..τεσπα αν κανετε και οι δυο αγορια παρε την δικη μου...:tongue::tongue::tongue::tongue:

δεν εχει σχεση ο καθαρισμος βρε συ...ολες κανουν σε αυτες τις εβδομαδες ουτε χρειαζεται να χεις αιμοραγια κατη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης για να εχεις ελλειψη προγεστερονης...οποτε την επομενη φορα μαζι με την χοριακη κανε και μια προγεστερονη..ετσι για το χαβαλε:lol:

Ναι το είχα στο νου μου....πότε περιμενουμε τωρα ?

Εγω τωρα περιμενω 4/10 και μετα βουρ..εσυ ποτε δεν θα σου ερθει?


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Ειδες που εγω το ειπα παραπανω..τεσπα αν κανετε και οι δυο αγορια παρε την δικη μου...:tongue::tongue::tongue::tongue:

Ναι το είχα στο νου μου....πότε περιμενουμε τωρα ?

Εγω τωρα περιμενω 4/10 και μετα βουρ..εσυ ποτε δεν θα σου ερθει?

:rolleyes::rolleyes::rolleyes: το σαββατο........και ξερεις τωρα...εχω ολα τα συμπτωματα...κλασσικα πραγματα:lol::lol:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι, έκανα μαρή δεν σου το είπα πως θα λυσσάξω πάλι αυτόν τον μήνα?????:rolleyes::tongue::tongue:

Αυτό είναι αλήθεια.....:rolleyes:

Μίλησα με τη Νένος και είπαμε να κανονίσουμε καφέ στα Πατήσια όπως την αλλη φορά. Πείτε ποια μέρα θέλετε....εκτός από σήμερα.Εχω να μαγειρέψω χοιρινό με σέλινο...!!

Τις ειπες ότι μαζευομαστε εδω? αν και της εστειλα και πμ..

Ρε εγω μπορω μόνο το Σαββατο το πρωι αλλιως απο βδομάδα..:-(:-(:-(

παρατηρησατε υποθετω οτι δεν εκανα κανενα σχολια για το φυλο του παιδιου μου.....μου εχουν πει οτι θακανω 2 κοριτσια...(το κλασσικο παιχνιδι με το σταυρο κλπ κλπ) τυχαιοοοοοο?????? δε νομιζω!!!

Καλα και εμενα ο Σταυρος 3 παιδια μου έδειχνε αλλα προς το παρον δε βλέπω κανένα:-(


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes::rolleyes::rolleyes: το σαββατο........και ξερεις τωρα...εχω ολα τα συμπτωματα...κλασσικα πραγματα:lol::lol:

Λες να μας τα πεις εσυ πρωτα τα ευχάριστα.....:wink:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Τις ειπες ότι μαζευομαστε εδω? αν και της εστειλα και πμ..

Ρε εγω μπορω μόνο το Σαββατο το πρωι αλλιως απο βδομάδα..:-(:-(:-(

Καλα και εμενα ο Σταυρος 3 παιδια μου έδειχνε αλλα προς το παρον δε βλέπω κανένα:-(

κατσε ντε μικρη εισαι ακομα...:-D

Λες να μας τα πεις εσυ πρωτα τα ευχάριστα.....:wink:

καλα μην τρελαθεις και απο την αγωνια8-):cool:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

κατσε ντε μικρη εισαι ακομα...:-D

καλα μην τρελαθεις και απο την αγωνια8-):cool:

Μπεμπα ειμαι..ουα..ουα...

Ναι θα τρελαθώ..θα τρελαθω ..θα τρελαθω...

μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ το καπουζακι πρεπει να κανει καρπουζομωρο...μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...