Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Οκτώβριος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 641
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mom

    mom 273 δημοσιεύσεις

  • Katsarida

    Katsarida 160 δημοσιεύσεις

  • saxpa

    saxpa 66 δημοσιεύσεις

  • Theni

    Theni 57 δημοσιεύσεις

περιμενω αν φουσκωσει και το ζυμαρι να κανω πιτσα...οτι θυμαμαι χαιρομαι..και εχω και αναγουλες αλλα θελω πιτσα!!!!τωρα πως ταιριαζουν αυτα δεν ξερω..

ενα νεο καλο ειναι οτι τελειωσα με τις φωτο απλως τωρα καποιος πρεπει να τις αντιγραψει σε dvd..εμοτικον που χτυπιεται σε ενα ντουβαρι απο τουβλα...

Link to comment
Share on other sites

Πίτσα? Τώρα? ......Μπράβοοοο......χαρά στο κουράγιο σου!!!

Ε, δεν ξέρεις, όταν έχεις αναγούλες, θέλεις συνέχεια κάτι να τρώς, να φτιάξει το στομάχι.;)

Έλα, η αντιγραφή είναι εύκολη :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοπελιά, την κάνεις για να μην κεράσεις πίτσα ε? :tongue::tongue::tongue:

Καληνύχτα, λοιπόν!! Πάω κι εγώ γιατί είμαι κομμάτια... (Άσε που πρέπει να ξυπνήσω και κανά δυό φορές τη νύχτα να τσεκάρω τον πυρετό του παιδιού:confused:)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο εμένα!!!!! :lol::lol::lol:

Λίγο αργά!!! Απ'ότι κατάλαβα την κάνατε όλες για νάνι......:(:(:(

Εγώ τώρα τελείωσα απο δουλίτσες και σε λίγο λέω να την κάνω και εγώ....

Saxpatsoulitsa καλά έκανες και άνοιξες το καφέ μας... να τα λέμε που και πού.....:tongue::tongue::tongue:

mom περαστικά στο αγόρι μας... ελπίζω να έχει ένα ήρεμο βράδι....

Theni μου.... που είσαι βρε κορίτσι;;;;;;););)

Link to comment
Share on other sites

και μεγαλη πλακα να τα λες μονη σου...

αντε κοπελια βραδιατικα στο κρεβατι σου...δεν βλεπεις κλειδωσαμε...εμεινα εγω να πλενω κατι ποτηρια και να την κανω...:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


στειλε τον μικρο να παραλαβει το ταψι...:lol::lol::lol:

κοριτσακι μου εφυγα...εχουμε δουλειες αυριο..δεν ειμαστε ολοι σαν εσενα που καθονται....:lol::lol:

την καληνυχτα μου λοιπον και καλη Σαρακοστη...(ασχετο αλλα δεν το ειπαμε...:lol::lol::lol::lol:)

Link to comment
Share on other sites

ενταξει λοιπον ξημερωσαμε....

τα ξημερωματα εβηχε αρκετα ωσπου καποια στιγμη γυρω στις 4 παρα τσιριζε...παω τον βλεπω ορθιο....μου μυριζει καπως το δωματιο και τωρα με τις αναγουλες μου πωπω με ισοπεδωσε...αναβω φως και βλεπω ολη η κουνια σεντονια κουβερτες επανω του τα μουτρα του εμετο!!!!...απο που να ξεκινησω χριστε μου...

αφου τον τακτοποιησα τον πηρα μαζι μου αλλα ξαναεκανε εμετο...οποτε ξανα αλλαγη και τον πηρα στο σαλονι...αποκοιμηθηκαμε για λιγο εκει ωσπου ξημερωσε και σηκωθηκαμε....εβαλα πλυντηριο...και εχω στην σειρα αλα 2...και πανω που ελεγα οτι τελειωσα...

αυτααααααααααα

καλημερα ειπα..:?::?:...ε ας πω τοτε μπας και γινει στην πορεια...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...