Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Πόση ανωτερότητα πια;


ARNIKOL

Recommended Posts

Να σας ρωτήσω κάτι;

με αφορμή ένα δημοσίευμα που διάβασα σε ένα κουτσομπολίστικο σάιτ για κοινή έξοδο Μενεγάκη-Ματέο-Λάτσιου, σε πολύ φιλικό κλίμα, θα ήθελα να μάθω τη γνώμη σας και πώς θα αντιδρούσατε εσείς σε ανάλογη περίπτωση (μακριά από μας βέβαια...) στη θέση του Λάτσιου. Ανωτερότητα ή βλακεία;


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σας ρωτήσω κάτι;

με αφορμή ένα δημοσίευμα που διάβασα σε ένα κουτσομπολίστικο σάιτ για κοινή έξοδο Μενεγάκη-Ματέο-Λάτσιου, σε πολύ φιλικό κλίμα, θα ήθελα να μάθω τη γνώμη σας και πώς θα αντιδρούσατε εσείς σε ανάλογη περίπτωση (μακριά από μας βέβαια...) στη θέση του Λάτσιου. Ανωτερότητα ή βλακεία;

σκοπημωτητα χαχαχα!! παιχνιδι της δημοσιοτητας αυτα ...............

Link to comment
Share on other sites

σκοπημωτητα χαχαχα!! παιχνιδι της δημοσιοτητας αυτα ...............

Συμφωνώ!!

Μην ξεχνάμε ότι την Δευτέρα αρχίζει και η νέα σεζόν για την εκπομπή της που πέρσυ δεν πήγε και πάρα πολύ καλά από ότι έλεγαν οπότε κάνουν τα πάντα για να κερδίσουν τις εντυπώσεις!!!

Η κατα τα άλλα καλή σύζυγος, καλή μάνα και καλή κόρη (γιατί μιλούσε και πολύ συχνά για την μαμα της) τώρα είναι και μία πολιτισμένη και υπεράνω "κυρία".

Εν πάση περιπτώση ας κάνει ότι θέλει και με όποιον θέλει αλλά και με λίγη διακριτηκότητα γιατί υπάρχουν και 3 ψυχούλες που ακόμα διαμορφώνουν κρίση και χαρακτήρα.....:rolleyes:


Ήρθες, είσαι το πρώτο μου πρωί, κοντά μου ήρθες

στιγμή που ήταν μαγική Θεού το δώρο στο είναι μου, εσύ

f13Fp2.png

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ!!

Η κατα τα άλλα καλή σύζυγος, καλή μάνα και καλή κόρη

Εγώ να δείς τι καλή μάνα και σύζυγος θα ήμουν αν είχα τη Φιλιππινέζα δίπλα μου...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δε φαίνεται καλά, η αλήθεια είναι. Αλλά φαίνεται ότι είναι αυτός.Τόσες πια φωτο έχουμε δει...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Κοριτσια η κουνιαδα μου γνωρισε στις διακοπες μια δημοσιογραφο η οποια δουλευει σστα γνωστα κουτσομπολιστικα περιοδικα και της ειπε πως ο γαμος Μενεγακης -Λατσιου δεν ηταν τπτ αλλο παρα μονο ενα συμβολαιο για να ανεβουν και οι δυο κτλπ κτλπ... οατν εληξε το συμβολαιο χωρισαν κιολας,γιαυτο ολα μελι γαλα....Δεν μπορω ομως να πιστεψω κατι τετοιο δηλαδη και τα παιδια ηταν ορος μεσα στο συμβολαιο;; ελεος!!!! εχουμε ξεφυγει

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια η κουνιαδα μου γνωρισε στις διακοπες μια δημοσιογραφο η οποια δουλευει σστα γνωστα κουτσομπολιστικα περιοδικα και της ειπε πως ο γαμος Μενεγακης -Λατσιου δεν ηταν τπτ αλλο παρα μονο ενα συμβολαιο για να ανεβουν και οι δυο κτλπ κτλπ... οατν εληξε το συμβολαιο χωρισαν κιολας,γιαυτο ολα μελι γαλα....Δεν μπορω ομως να πιστεψω κατι τετοιο δηλαδη και τα παιδια ηταν ορος μεσα στο συμβολαιο;; ελεος!!!! εχουμε ξεφυγει

Και ξέρεις ποιο είναι πιο εξοργιστικό;Το ότι αυτοί οι άνθρωποι διαφημίζονταν σαν πρότυπο οικογένειας...φτου-φτου μακριά... Ωραία πρότυπα έχουμε... γι'αυτό πάμε κατά διαόλου


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 months later...

Τωρα το ειδα αυτο...

Δηλαδη αν θα αντεχα να φαω μαζι με τον αντρα μου και τη (μακρια απο εμας) νυν του??

Πολυ ευχαριστως!! Αλλα θα τους μαγειρευα εγω... Κεφτεδακια με κωνιο! :evil::evil: Τι λεμε τωρα ρε παιδια? Εδω η πρωην ενοχλει καμμια φορα (πλεον βεβαια οχι, στις αρχες της σχεσης μας) και γινομαι τουρμπο.. Ακου να βγω και μαζι τους για φαϊ... Μονο αν τους πηγαινα σε ιταλικο εστιατοριο για να τους πελεκησω με το φουρνοξυλο! Ημαρτον πια!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

βασικα εχει ακουστει πως ηταν ενα ψεμμα!!!!ο καθενας εκανε την ζωη του μεσα σε αυτο τον γαμο.και απλα εκαναν παιδια για κληρονομους!!!!!

και τωρα χωρισαν και ο καθενας τονν δρομο του..

γι'αυτο και τοση ανωτεροτητα!!

αν παντρευτει τον ματεο και χωρισουν, δεν υπαρχει περιπτωση να συνυπαρξει με την επομενη του σχεση!!!!!


FAcZp3.png

gimFp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Η Μενεγακη καποια στιγμη ειχε πει για την επαγγελματικη της ανοδο. "Χαμογελασα στον καταλληλο ανθρωπο την καταλληλη στιγμη!!"

Γατα το Λενιω μας!

Δεν πιστευω οτι υπηρχε ερωτας σε αυτο το γαμο!Τα παντα ολα για ενα προφιλ και μια θεση στην Τηλεοραση!Ακομα και οταν υπηρχαν φημες χωρισμου,το Λενιω μας .....απλα εκανε αλλο ενα παιδι!(Την Βαλερια).Σιγα τα αυγα!!!!

Οπως ειπε και μια κοπελα πιο πριν αυτες τις οικογενειες μας τις προβαλλουν για προτυπα!!Ντοινγκ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...