Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιανουαρίου 2017


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Είναι πολύ όμορφο να έχεις άτομα να μοιράζεστε τις ίδιες ανησυχίες και να νιώθουν ακριβώς όπως εσύ

ετσι ακριβως πατριδα μου!!!!!!

ολες μαζι θα το κανουμε αυτο το ομορφο ταξιδι!!!!!

καλημεεεερα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μανουλες-to-be! πως ειστε σημερα? εγω εχω αρκετες ανακατοσουρες και οσο περναει ο καιρος γινονται πιο εντονες...σε αντιθεση με την πρωτη εγκυμοσυνη που δεν ειχα.


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

marirene εχω τρελαθει με τις ανακατωσουρες κι εγω....

μου ειπε ο γιατρος οτι περιπου σε 15 μερες θα σταματησουν (αν ειμαι απ τις τυχερες!!)

εγω εχω ανακατοσουρες και λιγουρες ταυτοχρονα! δεν μπορω να φαω πραγματα που μου αρεσαν, πχ γιαουρτι και φρουτα, δεν πινω ευκολα καφε, με λιγωνει η ζαχαρη. αλλα το μεσημερι πχ τρωω κανονικα φαγητο χωρις προβλημα!


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

μια από τα ιδια κ εγω την πρωτη εγκυμοσυνη δεν την καταλαβα καθολου δεν ειχο ποτε καμια ενοχληση τωρα νιωθω ολη μερα κατι αναμεσα σε ανακατοσουρα ατονια τρεμουλο δεν εχω δυναμη να κανω τιποτα ευτυχως αρχισε ο μικρος παιδικο πριν 15 μερες και τα πηγαινει πολύ καλα αλλιως θα είχαμε δραματα!

Link to comment
Share on other sites

μια από τα ιδια κ εγω την πρωτη εγκυμοσυνη δεν την καταλαβα καθολου δεν ειχο ποτε καμια ενοχληση τωρα νιωθω ολη μερα κατι αναμεσα σε ανακατοσουρα ατονια τρεμουλο δεν εχω δυναμη να κανω τιποτα ευτυχως αρχισε ο μικρος παιδικο πριν 15 μερες και τα πηγαινει πολύ καλα αλλιως θα είχαμε δραματα!

ποσο χρονων ειναι και τον ξεκινησες τωρα παιδικο?

εσυ εργαζεσαι?


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, καλημέρα!

Βρε marirene και ntinani και εγώ τα ίδια. Την πρώτη εγκυμοσύνη ούτε που την κατάλαβα. Σε αυτή τώρα όλη μέρα κάθε μέρα ανακατωσούρες, ζαλάδα, ατονία, αναγούλες. Και εγώ τρώω κανονικά αλλά δεν αισθάνομαι καλά ούτε πριν ούτε μετά. Τι να πω? Εύχομαι να περάσει γρήγορα σε όλες, να την χαρούμε.....:P


4zf9p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω είμαι καθηγητρια και δουλευω σε φροντιστηριο οπου τον τελευταιο μηνα κανω και πρωινα μαθηματα εκτος τα απογευματινα, τον προσεχει ο μπαμπας το μεσημερι γιατι τον περνουμε νωρίτερα εμεις και το απόγευμα η μαμα μου, για το πρωι δεν υπηρχε ολλη λυση περα του βρεφονηπιακου μεχρι τον Αυγουστο μετα μαλλον θα σταματήσω την δουλεια και θα ειμαστε παρεα στο σπιτι. είναι 23 μηνων

Link to comment
Share on other sites

εγω είμαι καθηγητρια και δουλευω σε φροντιστηριο οπου τον τελευταιο μηνα κανω και πρωινα μαθηματα εκτος τα απογευματινα, τον προσεχει ο μπαμπας το μεσημερι γιατι τον περνουμε νωρίτερα εμεις και το απόγευμα η μαμα μου, για το πρωι δεν υπηρχε ολλη λυση περα του βρεφονηπιακου μεχρι τον Αυγουστο μετα μαλλον θα σταματήσω την δουλεια και θα ειμαστε παρεα στο σπιτι. είναι 23 μηνων

ευτυχως εχει περασει η περιοδος των ιωσεων... γιατι κατα τ' αλλα, μονο καλο μπορει να τους κανει ο παιδικος!


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

ναι τον βλεπω ότι το διασκεδαζει του κανει καλο να ξεκολλησει λιγο από εμενα ολη μερα από το στηθος είναι κρεμασμενος αλλα θα σταματήσω νωρίτερα την δουλεια γιατι τον χειμωνα τον θελω στο σπιτι δεν εχει αρρωστησει σχεδόν ποτε και δεν θελω να τα κολλησει μαζεμένα θα εχουμε και το μωρο πρωτα ο θεος!

Link to comment
Share on other sites

ναι τον βλεπω ότι το διασκεδαζει του κανει καλο να ξεκολλησει λιγο από εμενα ολη μερα από το στηθος είναι κρεμασμενος αλλα θα σταματήσω νωρίτερα την δουλεια γιατι τον χειμωνα τον θελω στο σπιτι δεν εχει αρρωστησει σχεδόν ποτε και δεν θελω να τα κολλησει μαζεμένα θα εχουμε και το μωρο πρωτα ο θεος!

ναι, η αληθεια ειναι οτι ο ιανουαριος ειναι επικυνδυνος μηνας για ιωσεις και θελει πολυ προσοχη. και εγω δεν προκειται να την στειλω παιδικο...ουτως ή αλλως δλδ δεν θα την εστελνα. του χρονου τον Σεπτεμβρη πρωτα με το καλο θα παει!


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...