Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΒΕΡΟΙΑ


silia84

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!! Εμείς όταν πηγαίνουμε για εμβόλιο το κλάμα ξεκινάει όλο και απο πιο έξω. Την τελευταία φορά αρχίσαμε απο την εξώπορτα του γιατρού, την επόμενη φαντάζομαι θα ξεκινήσουμε απο το ασανσέρ!!! Χαμός με αναφιλητά και είναι τόσο καλός ο γιατρός μαζί της.

Σιλια θέλω να βγω να ψωνίσω για τη μικρή και τον μπέμπη που έρχεται (διοτι όλα τα έχω ροζ) αλλά με τόσο κρύο το απόγευμα διστάζω!

Glam δεν φοβάσαι μην κολλήσετε καμια ίωση στους παιδότοπους? Αχ! εγω πολύ φοβάμαι.

Καλά αποτελέσματα!!


pm4hp3.pngVPk9p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 226
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Υπαπαντή σήμερα! να μας φωτίζει και να μας φυλάει, κι εμάς και τα μωράκια μας!!!

φιλιά σε όλες! προσοχή στις ιώσεις!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια.

maria elena οχι δεν φοβαμαι μην κολλησει και συνηθως για αυτο τον παω καθημερινη γιατι δεν εχει καθολου κοσμο.σιγουρα οι ιωσεις γυροφερνουν αλλα περισσοτερο τον λυπαμαι που τον βλεπω εδω μεσα κλεισμενο σαν φυλακισμενο.

προχθες που ειχε ηλιο ειπα να περπατησουμε και να τον παω παιδικη χαρα

ε το μετανιωσα οταν ηρθε η ωρα να φυγουμε χτυπιοταν ξαπλωνε κατω στο πεζοδρομιο τσιριζε ενας χαμος ξινο μου βγηκε.και εγω στην κατασταση μου δεν μπορω να τον σηκωνω πρεπει να προσεχω να περασει το πρωτο τριμηνο.

οποτε μεσα καλυτερα η μακρια απο παιδικη χαρα μονο περπατημα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια απο την αθηνα.Απο την βροχερη και κρυα αθηνα.Εχει απο εχθες το βραδυ που βρεχει και δεν λεει να σταματησει.Ουτε στην λαικη δεν μπορεσα να κατεβω.

Εχετε χαθει τωρα τελευταια.Δεν γραφετε τοσο συχνα.Τι εγινε ειστε ολο βολτουλες??????Καλα κανετε!!!Εμας μας εχει κλεισει μεσα ο καιρος και εχουμε ολο γκρινια και ολη μερα η μικρη τριγυρναει με τα παπουτσια στο χερι.Εχει γελιο οταν προσπαθει να τα βαλει και εκνευριζεται και τα πεταει κιολας και τα μαλωνει που δεν μπαινουν.

Φιλακιαααααααααααααααα................

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!!! Αχ βρε DORA τι βόλτες με τέτοιο κρυο!!! Εχει σκάσει το καημένο. Την βγάζω βέβαια φασκιωμένη, κουκουλωμενη αλλα δεν μπορω και για πολυ γιατι φοβαμαι μην την αρπαξω εγω.. Το βράδυ ξύπνησε στις 3 και μόλις την έβγαλα απο το κρεβατι μου έδειχνε το μπουφάν της.

Να ρωτήσω κάτι εδω και 2 ημέρες όταν της έρχονται κακάκια μου δείχνει το γιογιό της. Την βάζω αμέσως να κάτσει και τα κάνει εκεί. Είναι φυσιολογικό στην ηλικία των 1,5 χρονων ή είναι πολύ νωρίς???


pm4hp3.pngVPk9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Αχ βρε DORA τι βόλτες με τέτοιο κρυο!!! Εχει σκάσει το καημένο. Την βγάζω βέβαια φασκιωμένη, κουκουλωμενη αλλα δεν μπορω και για πολυ γιατι φοβαμαι μην την αρπαξω εγω.. Το βράδυ ξύπνησε στις 3 και μόλις την έβγαλα απο το κρεβατι μου έδειχνε το μπουφάν της.

Να ρωτήσω κάτι εδω και 2 ημέρες όταν της έρχονται κακάκια μου δείχνει το γιογιό της. Την βάζω αμέσως να κάτσει και τα κάνει εκεί. Είναι φυσιολογικό στην ηλικία των 1,5 χρονων ή είναι πολύ νωρίς???

καλημέρα! πολύ φυσιολογικό μου φαίνεται, και είσαι πολύ τυχερή! μέσα στο χειμώνα και 1,5 μόνο! μην το πείς ούτε του παπά!!!

κρύοοοοοοοοοοοοοοοοοο! μόλις γυρίσαμε από τη βόλτα μας!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites

να μαι κ εγω.....

αυριο ο μικρος μου κλεινει χρονο!!!!

για οσες θελετε και μπορειτε θα κανουμε τα γενεθλια στον παιδοτοπο στην μητροπολεως kinderland ...thn κυριακη στις 12:30.....

θα χαρω πολυ να τα πουμε κ απο κοντα.....

φιλακια πολλα μανουλιτσες


79730l4d8pj2fyu.gifas1cHhJ0g410010MjAyNDN8MDAwMTIzNWR8dG8gYW50cmFraSBtb3UgZWluYWk.gifkonstantinos1061470vxafxzma3j.gif
Link to comment
Share on other sites

Maria-Elena εισαι πολυπολυ τυχερη που στο κανει σε αυτην την ηλικια και αφησε την να το κανει.Εμενα ο γιος μου απο τα 2.5 ειχε κοψει εντελως το παμπερσ και το φορουσαμε προλυπτικα το βραδυ μονο και σε ταξιδια.

Συλια χρονια πολλα για το παιδακι σου,να το χαιρεσαι και οτι επιθυμεις για αυτο!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ......................

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσακια μου.Η αγωνια για τον γιο μου παρατεινεται μια εβδομαδα και βλεπουμε.Κανονικα αυριο πρωι θα μπαιναμε μεσα για την επεμβαση αλλα η απεργια των γιατρων μας παει πισω.Αν σταματησουν θα γινει την αλλη τεταρτη οποτε θα δουμε.Απο την μια ισως ειναι καλυτερα για να εχω περισσοτερο χρονο να προετοιμασω τον μικρο.Θα δουμε.Αυτα τα νεα τα δικα μου.

Ελπιζω ολα τα παιδακια και οι μανουλες να ειναι καλα απο υγεια.

Φιλακιαααααααααααα............

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!

πολυ ωραια μερα σημερα ε?

silia χιλιοχρονος και τυχερος να ειναι ο αντρουλης σου.

dora μου μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε.ειναι δυσκολο αλλα επειδη ξερω πολυ καλα πως νιωθεις υπομονη.

φιλακια

Link to comment
Share on other sites

silia να σου ζήσει, να τον χαίρεσαι τον παλίκαρό σου!

DORA περιμένουμε νέα από σας! όλα θα πάνε καλά!

βολτούλα και σήμερα, ωραίος καιρός!

κάναμε εμβόλιο, μεγαλώνουμε! η μικρή μου έγινε 5300 και 62 εκ! ένα θέμα με τα δακρυσμένα ματάκια της έχει, αλλά θα το δούμε κι αυτό στον οφθαλμίατρο σύντομα...

φιλιά σε όλες!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...