Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Lila ki είπε:

      Κορίτσια κάποια στιγμή με τράβηξαν οι ωοθήκες μ και επι τόπου ξεπρηστηκε το στήθος μ το βάρος που ένιωθα χαμηλά έφυγε ο πόνος στην ουρα σταματησε  … μακάρι να ήταν ιδέα μου αλλά δεν έχω πολλές ελπίδες .

      Αυτά έτσι Κ αλλιώς είναι απτά φάρμακα που περιγράφεις. Τοσο νωρίς το μόνο σύμπτωμα που θα μπορούσες να έχεις είναι πόνοι περιοδου. Όλα τα άλλα δεν γίνετε να υπάρχουν τόσο νωρίς. Οπότε μην σε ανχωνει που δεν τα νιώθεις απλά ο οργανισμός ισορροπεί κάποιες στιγμές από τα φάρμακα συνιθιζει δηλαδή. Συμπτώματα εγκυμοσύνης θα νιώσεις αφού η χοριακη έχει φτάσει πάνω από 500 

Μαμαδες Φεβρουαριου 2017


Recommended Posts

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 189
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑ...ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΧΑΜΕΝΕΣ??Κ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΓΡΑΞΩ..ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ..ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΟΛΟΙ ΜΕΡΑ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΣΤΙΓΜΗ Κ ΕΓΩ ΣΑΝ ΤΗΝ ΧΑΖΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ..ΕΓΩ ΨΩΝΙΣΑ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΡΟΥΧΑ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ ΠΑΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΑ ΕΔΩΣΑΝ ΚΑΙ ΟΛΑ ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΕΓΩ ΠΕΡΝΩ ΜΟΝΟ ΑΝ ΜΑΡΕΣΕΙ ΚΑΤΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΩ ΟΤΙ ΠΗΡΑ Κ ΕΓΩ ΚΑΤΙ..ΤΑ ΜΟΝΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ ΕΙΝΑΙ PAMPERS ΜΟΥΡΩΜΑΝΤΗΛΑ ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ ΑΠΟΡΥΠΑΝΤΙΚΑ ΣΑΜΠΟΥΑΝ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ..ΚΑΙ Η ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΘΕΜΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ Μ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΜΠΑΛΑ..ΤΡΕΛΑΑΑ...ΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΑΠΟΡΥΠΑΝΤΙΚΑ ΣΑΜΠΟΥΑΝ ΚΡΕΜΕΣ ΠΑΜΠΕΡΣ ΤΙ ΠΗΡΑΤΕ Η ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ?ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΨΑΧΝΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ??ΚΑΙ ΤΟ Νο1 PAMPERS ΠΟΣΑ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ?ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΤΟ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩς ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΕΤΣΙ ΕΧΕΙ Κ ΑΛΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΑΠΟΡΙΕΣ?ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΔΩ ΝΕΑ ΣΑΣ ΓΡΗΓΟΡΑ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ εγω ειχα καιρο να γράψω!! Κ πραγματικά χαίρομαι που ειστε ολες καλα...

Εγω ειμαι στην έρευνα αγοράς για στρώματα!εχω πάρει κουνά προεφηβική,εχω πάρει κ το λίκνο καθώς και σιφινιερα κ ντουλάπα...

Καρότσι πιθανόν να το πάρω λίγες μερες πριν να σαραντισουμε καθώς πέφτει κ λιγο τσιμπημένο(1.300?) βεβαίως βεβαιώς!!αυτο μ αρέσει ομως κ θα το πάρω!

Απο σεντονακια ρουχαλάκια κ τέτοια θα ξεκινήσω απο τον αλλο μήνα!

Για μπιμπερό μου έχουν συστήσει τις drbrown που ειναι κατα των κολικών κ επισης κατα τύχη σε 2 καταστήματα που εχω αγοράσει κατι κουβερτούλες μου τα έχουν δώσει κ δώρο...

Ολα τέτοια θα τα πάρω κ τις πιπίλες ελπιζω να τα βουλευτώ!!

Έχει κανει κανένα κοριτσι το ντομπλερ;εγω το εχω προγραμματισμένο για την αλλη εβδομάδα!

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια είναι καμία κοπέλα από Αλεξανδρούπολη; η γενικά γνωρίζει κάτι για το νοσοκομείο της?

Καλησπέρα γλυκιά μου οχι εγω ειμαι απο Αθήνα!

Σου συμβαίνει κατι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα γλυκιά μου οχι εγω ειμαι απο Αθήνα!

Σου συμβαίνει κατι;

είμαι σε άδεια κύησης! εγώ με τον άντρα μου ανηκουμε σε σώμα ασφαλείας και του ήρθε μετάθεση και τώρα πρέπει να ανέβω και εγώ στον Έβρο! και τελικά από ότι φαίνεται θα γεννησω Αλεξανδρούπολη......:-( τώρα πρέπει να ψάξω και γιατρό .........

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ εγω ειχα καιρο να γράψω!! Κ πραγματικά χαίρομαι που ειστε ολες καλα...

Εγω ειμαι στην έρευνα αγοράς για στρώματα!εχω πάρει κουνά προεφηβική,εχω πάρει κ το λίκνο καθώς και σιφινιερα κ ντουλάπα...

Καρότσι πιθανόν να το πάρω λίγες μερες πριν να σαραντισουμε καθώς πέφτει κ λιγο τσιμπημένο(1.300?) βεβαίως βεβαιώς!!αυτο μ αρέσει ομως κ θα το πάρω!

Απο σεντονακια ρουχαλάκια κ τέτοια θα ξεκινήσω απο τον αλλο μήνα!

Για μπιμπερό μου έχουν συστήσει τις drbrown που ειναι κατα των κολικών κ επισης κατα τύχη σε 2 καταστήματα που εχω αγοράσει κατι κουβερτούλες μου τα έχουν δώσει κ δώρο...

Ολα τέτοια θα τα πάρω κ τις πιπίλες ελπιζω να τα βουλευτώ!!

Έχει κανει κανένα κοριτσι το ντομπλερ;εγω το εχω προγραμματισμένο για την αλλη εβδομάδα!

εγώ πήγα ψωνισω λίγα ρουχαλακια κουβερτουλες κτλ και μετά τις γιορτές τα υπόλοιπα :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

χαθηκαν ολες οι υπολοιπες...χρονια πολλα με το καλο να μπει το 2017 και να μας φερει τα μωρακια μας...απο απορρυπαντικα και γενικα ειδη καθαρισμου τι πηρατε η τι θα παρετε?

 

Link to comment
Share on other sites

 Χρόνια πολλά κ καλή χρονια!!! Όλες χαθήκαμε.. Απλά νομίζω πως ζούμε την εγκυμοσύνη μας όσο πιο όμορφα γινεται??? Τελειώνει σιγά σιγά κορίτσια... εμείς ψωνίσαμε κιόλας κ φτιάξαμε κ βαλίτσα... 

Αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι τι γνώμη έχετε για την ενδοεπικοινωνια... πολύ ραδιενέργεια λένε πως έχει κ δεν ξέρω αν πρέπει να την αγοράσω.. ας μας πουν οι πιο εμπειρες αν την χρειάστηκαν...

 

On 31/12/2016 at 7:25 ΜΜ, xristina5-9 είπε:

χαθηκαν ολες οι υπολοιπες...χρονια πολλα με το καλο να μπει το 2017 και να μας φερει τα μωρακια μας...απο απορρυπαντικα και γενικα ειδη καθαρισμου τι πηρατε η τι θα παρετε?

 

Χριστίνα μου, χρόνια πολλά!! εγω πήρα υγρό κ μαλακτικό της προδερμ για αρχή κ θα πάρω κ σκόνη προδερμ αργότερα.. πήραμε κ υγρό πιάτων για μωρά πάλι της προδερμ.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...