Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 17 minutes ago, linaa said:

      Αυτά έτσι Κ αλλιώς είναι απτά φάρμακα που περιγράφεις. Τοσο νωρίς το μόνο σύμπτωμα που θα μπορούσες να έχεις είναι πόνοι περιοδου. Όλα τα άλλα δεν γίνετε να υπάρχουν τόσο νωρίς. Οπότε μην σε ανχωνει που δεν τα νιώθεις απλά ο οργανισμός ισορροπεί κάποιες στιγμές από τα φάρμακα συνιθιζει δηλαδή. Συμπτώματα εγκυμοσύνης θα νιώσεις αφού η χοριακη έχει φτάσει πάνω από 500 

      Αχ Λινά ενθαρρυντικά τα λόγια σου … με ηρέμησε η τοποθέτηση σου αλλά αυτές οι μέρες δεν περνάνε με τίποτα τώρα ηρεμώ μετά ξεκινάει πάλι το παραλήρημα …

Μαμαδες Φεβρουαριου 2017


Recommended Posts

καλημερα.. πραγματικα χαμπαριιιιιι...... θα γινω κ εγω μανουλα πρωτα ο θεος τον φεβρουαριο.. την προηγουμενη τριτη εμαθα πως ειμαι εγκυος κ πηγα και στον γιατρο και ημουν 6 εβδομαδων, και σημερα θα ξαναπαω.. ευχομαι να μας πανε ολα καλα..

Άντε επιτέλους να μία εγκυουλα ακόμα! Τι έγινε εχθες όλα καλά? Ακούσατε καρδιά?


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 189
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ευχαριστώ πάρα πολύ!! Αφού όλα είναι καλά από μέρους σας είναι θέμα χρόνου να σας συμβεί. Εύχομαι ευχάριστα πολύ πολύ γρήγορα !

σε ευχαριστώ πολύ κ εγώ μα παρά πολύ για την ευχή!!!!μακάρι κοριτσάκι μου...έχει ο Θεός κ όταν έρθει είναι καλοδεχούμενο!!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Άντε επιτέλους να μία εγκυουλα ακόμα! Τι έγινε εχθες όλα καλά? Ακούσατε καρδιά?

ναιιιι ακουσαμε ξανα καρδουλα...και μαλιστα πολυ δυνατη... :D τωρα ειμαι στην 7η εβδομαδα και ειναι 1 εκατοστο... :D ειναι πολυ ομορφο συναισθημα!!!

εσυ ποσο εισαι τωρα??

Link to comment
Share on other sites

ναιιιι ακουσαμε ξανα καρδουλα...και μαλιστα πολυ δυνατη... :D τωρα ειμαι στην 7η εβδομαδα και ειναι 1 εκατοστο... :D ειναι πολυ ομορφο συναισθημα!!!

εσυ ποσο εισαι τωρα??

Ααα δεύτερη φορά ακούσατε καρδουλα ε?! Εγώ όταν είχα πάει στην 6η δεν ακουγόταν ακόμα. Την ακούσαμε στην 8η εβδομάδα. Τωρα είμαι στην 10η!! Άντε αφού ακούσαμε καρδουλες τώρα περιμένουμε το πρώτο σκιρτημα!


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites

Ααα δεύτερη φορά ακούσατε καρδουλα ε?! Εγώ όταν είχα πάει στην 6η δεν ακουγόταν ακόμα. Την ακούσαμε στην 8η εβδομάδα. Τωρα είμαι στην 10η!! Άντε αφού ακούσαμε καρδουλες τώρα περιμένουμε το πρώτο σκιρτημα!

Αχχχ... πάρα πολύ ωραιαααα.... Μόλις μάθετε το φύλλο να μας πείτε κ εμάς....

Εμενα μερικές φορές με πιανει ένας φόβος πως κάτι θα πάει στραβά κ με αγχώνει αυτό... Η αλήθεια είναι πως δεν το περιμέναμε το μωρό μας τώρα κ δεν προσπαθουσαμε αλλά ήρθε ξαφνικά... στην αρχή δεν το είχαμε πάρει καλά.... Εγώ δλδ.. είχα τρομάξει επειδή δεν ήξερα αν τα καταφέρω κ αν μπορώ... δεν χρειάστηκε πολύ όμως για να πω μέσα μου πως μπορώ...διότι μόλις το μάθαμε την αμέσως επόμενη πήγαμε στο γιατρό κ είχαμε ακούσει πρώτη φορά καρδια... Κ τώρα απλώς φοβάμαι επειδή έκανα εκείνες τις σκέψεις στην αρχή..... δεν θέλω με τπτ να συμβεί κάτι κακό....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχχχ... πάρα πολύ ωραιαααα.... Μόλις μάθετε το φύλλο να μας πείτε κ εμάς....

Εμενα μερικές φορές με πιανει ένας φόβος πως κάτι θα πάει στραβά κ με αγχώνει αυτό... Η αλήθεια είναι πως δεν το περιμέναμε το μωρό μας τώρα κ δεν προσπαθουσαμε αλλά ήρθε ξαφνικά... στην αρχή δεν το είχαμε πάρει καλά.... Εγώ δλδ.. είχα τρομάξει επειδή δεν ήξερα αν τα καταφέρω κ αν μπορώ... δεν χρειάστηκε πολύ όμως για να πω μέσα μου πως μπορώ...διότι μόλις το μάθαμε την αμέσως επόμενη πήγαμε στο γιατρό κ είχαμε ακούσει πρώτη φορά καρδια... Κ τώρα απλώς φοβάμαι επειδή έκανα εκείνες τις σκέψεις στην αρχή..... δεν θέλω με τπτ να συμβεί κάτι κακό....

Δεν προσπαθουσατε αλλά μάλλον ούτε προσέχατε;););)

Είναι λογικό να έχεις κάποιους φόβους, όλες έχουμε λίγο πολύ.

Τι ηλικία έχεις και από που είσαι ?


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν προσπαθουσατε αλλά μάλλον ούτε προσέχατε;););)

Είναι λογικό να έχεις κάποιους φόβους, όλες έχουμε λίγο πολύ.

Τι ηλικία έχεις και από που είσαι ?

ειμαι 24 και ο μελλοντας ( :-D ) συζυγος μου 27... ειμαι λογοστεμενη και θα παντρευτουμε αρχες νοεμβρη με θρησκευτικο.... αυτα.. :-D

εσυ απ οτι διαβασα περιμενεις το δευτερο παιδακι σου.. ποσο εισαι αν επιτρεπεσαι φυσικα?? και ποση διαφορα θα εχουν τα παιδακια σου μεταξυ τους??

Link to comment
Share on other sites

ειμαι 24 και ο μελλοντας ( :-D ) συζυγος μου 27... ειμαι λογοστεμενη και θα παντρευτουμε αρχες νοεμβρη με θρησκευτικο.... αυτα.. :-D

εσυ απ οτι διαβασα περιμενεις το δευτερο παιδακι σου.. ποσο εισαι αν επιτρεπεσαι φυσικα?? και ποση διαφορα θα εχουν τα παιδακια σου μεταξυ τους??

Με το καλό και ο γάμος σας!!!!! Εγώ είμαι 30χρ. Το πρώτο μου αγοράκι θα κλείσει τα δύο τον Αύγουστο.

Είπατε ποτέ θα πας για αυχενική?


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό και ο γάμος σας!!!!! Εγώ είμαι 30χρ. Το πρώτο μου αγοράκι θα κλείσει τα δύο τον Αύγουστο.

Είπατε ποτέ θα πας για αυχενική?

αχχχ... τι ωραιααα.... να το χαιρεστε!! να ναι παντα γερο και δυνατο!!

οχι δεν μας ειπε ακομα.. μεταξυ 11η και 13η εβδομαδα γινεται μας ειπε.. χθες που ξαναπηγαμε ημουνα 8 εβδομαδων.. αρα εχω ακομα..

να σε ρωτησω λιγο αν ξερεις?? τι γνωμη εχεις για τα ιδιοτηκα μαιευτηρια και τι γνωμη για τα δημοσια?? που γεννησες το πρωτο σου παιδακι αν επιτρεπεται??

εγω ειμαι απο κρητη.. απλως ρωταω επειδη θελω να εχω μια εικονα απο μια εμπειρη... σε ευχαριστω που μου απαντας!! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Με το καλό και εγώ τον Φεβρουάριο θα γίνω μανούλα στο πρώτο μου παιδάκι.. Η ΠΗΤ είναι 20 Φεβρουαρίου..

Εύχομαι σε όλες μας να πάνε όλα καλά και ο μήνας αυτός να είναι ο πιο ευτυχισμένος μας..:P:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα,

Με το καλό και εγώ τον Φεβρουάριο θα γίνω μανούλα στο πρώτο μου παιδάκι.. Η ΠΗΤ είναι 20 Φεβρουαρίου..

Εύχομαι σε όλες μας να πάνε όλα καλά και ο μήνας αυτός να είναι ο πιο ευτυχισμένος μας..:P:D

Με το καλό!!!!!!!! Όλα να πάνε καλά! Καλώς μας ήρθες!

Από συμπτώματα πως είσαι ?


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ.. Ανταποδίδω και προσωπικώς τις ευχές..

Ραντεβού κάθε πρωί στις 10 με αναγούλες,χαχαχαχαχα.. Αλλά μέχρι εκεί..

Κατά τ'άλλα, ηρεμία και γαλήνη... Σε σημείο που αναρωτιέμαι....χαχαχα:D

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ.. Ανταποδίδω και προσωπικώς τις ευχές..

Ραντεβού κάθε πρωί στις 10 με αναγούλες,χαχαχαχαχα.. Αλλά μέχρι εκεί..

Κατά τ'άλλα, ηρεμία και γαλήνη... Σε σημείο που αναρωτιέμαι....χαχαχα:D

καλος ηρθες katk89!! με το καλο να ερθουν τα μωρακια μας... κ εγω 20 φεβρουαριου εχω ΠΗΤ..!! :D:D

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια ευχομαι σε ολες σας με το καλο,,σιγουρα ο φεβροαριος θα ειναι ο πιο ευτυχισμενος μηνας για ολες σας,σας διαβασα κ συγκινηθηκα ειχα ΠΗΤ 19/2/2015 και γεννησα στις 12/2/2015 το αγορακι μου!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...