Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

armaκι χρονια σου πολλα!!!


Recommended Posts

μεγαλωσες φιλεναδα και σε λιγους μηνες θα μεγαλωσεις και την οικογενεια σου!

σου ευχομαι ολοψυχα να εισαι παντα γερη και ευτυχισμενη,να εχεις ολα τα καλα του κοσμου,γιατι τα αξιζεις και με το καλο να ερθει στην ζωη σας το νεο σας μωρακι.μεινε οπως εισαι.χαμογελαστη και χαρουμενη οπως σε γνωρισα.

χρονια σου πολλα!!!

μπορει να με προλαβαν οι αλλες οι μουρλες αλλα εγω σου ανοιξα τα θεμα!!!

για να δουμε ετσι οπως στα γραφω αυτα τα βλεπεις η λογω ηλικιας μπααα!!!


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χρονια σου πολλα και να εισαι ευτυχισμενη παντα στην ζωη σου, το χαμογελο, η χαρα, ευτυχια και υγεια να κυριαρχει στε σενα και την οικογενεια σου.

με το καλο να ερθει και το αδελφακι της Ευας, να εχει μια υπεροχη εγκυμοσύνη

2222011gkfpqfwbsv.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που πάντα νοσταλγείς

όνειρο να μη μείνει

να στο χαρίσει η μοίρα σου

κι αληθινό να γίνει !!!

588818bxvjhr877l.gif

χρονια πολλά Μαράκι μου να τα εκατοστήσεις και με το καλό να έρθει το δεύτερο παιδάκι σας!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να τα εκατοστήσεις Μαράκι πάντα αισιόδοξη και ευτυχισμένη, να χαίρεσαι την οικογένειά σου! Του χρόνου να φυσήξεις τα κεράκια της τούρτας με τη βοήθεια και των 2 ζουζουνιών σου!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βίκυ μην ανησυχείς! Έβαλα τα γυαλιά πρεσβυωπίας και τα διάβασα! :lol: Ευχαριστώ κοριτσάκι μου γλυκό για το θεματάκι!

Κωνκωνακι μου να είσαι καλά(κι ας μου θυμίζεις ότι μεγάλωσα..) και να χαίρεσαι τα ζουζούνια σου!

Πετρούλα μου σ'ευχαριστώ πολύ! Ευχομαι και σε σένα καλή λευτεριά, να έρθει το καινούριο σου αγγελούδι χωρίς πόνους και ταλαιπωρία!

Φωτεινή μου να ευχαριστώ πολύ! Να χαίρεσαι κι εσύ όλες τις κούκλες σου!

Βατραχάκι μου γλυκό τέλειο το ποιηματάκι!!!! Ευχαριστώ!

Μαρινάκι μου έβαλα στο μυαλό μου την σκηνή που περιγράφεις και ανυπομονώ από τώρα για του χρόνου...χαχα! Σ'ευχαριστώ γλυκιά μου!

Μαελένη μου σ'ευχαριστώ πολύ! Εύχομαι και για σένα τα καλυτερότερα!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

257724qzzhy39no4.gif

Μαράκι μου σου εύχομαι να είσαι πολύχρονη και πάντα ευτυχισμένη με την οικογένεια σου και τους ανθρώπους που αγαπάς και σε αγαπούν. Εύχομαι να περάσει γρήγορα ο καιρός και να πάρεις στην αγκαλιά σου και το δεύτερο ζουζουνάκι που έρχεται.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ

603977lzxi18vj55.gif


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Αρμακι μου χρονια πολλα και καλα!!!παντα πολυχρονη να χαιρεσαι την ομορφη οικογενεια σου!!!να ειστε παντα ετσι αγαπημενοι ,ευτυχισμενοι και γεροι!!!με το καλο να δεχτεις και το νεο σας μωρο!!!!

Χρονια πολλααααααααααααααααααααααα!!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλες!

Κικίτσα και joa με το καλό να κρατήσετε κι εσεις τα νεα σας μωράκια!

giovanna και Ρίτα ελπίζω να έχουμε κι από εσάς σύντομα ευχάριστα νέα! :lol:

Delenaki ευχαριστώ πολύ,να χαίρεσαι κι εσύ την οικογένεια σου!

glitterfy0020527995D32.gif


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...