Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μαρτίου 2017


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλο κυνηγι χαχα.Εμεις εχουμε εξι δοντια συνεχιζει να ειναι μινιον κανει ως 4 βηματακια και μετα κατω χαχα.Χρονιζουμε σημερα...Ενα ξανθο ζουζουνακι ειναι ο Λουκας μας...Στο φεης εχω να μπω τρια χρονια κ δεν θα ξαναμπω ποτε...ευχομαι να εχεις μια υπεροχη τριτη εγκυμοσυνη κι ο Θεος να σου δινει κουραγιο με τρια παιδακια κοντα κοντα.Τα φιλια μου σε ολα τα κοριτσια να δωσεις οκ;


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! βλέπω σιγά σιγά μαζευόμαστε!!!!! Με το καλό στη ζουζούνα και στην Ελένη!!

Ευχαριστώ πολύ κ σε σένα με το καλό εύχομαι !!!γενικά κορίτσια με το καλό σε όλες κ να έχει μια καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!😃😃😃😃😃


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Mantalena μην αγχωνεσαι ο προγεννητικος σε αυτο το σταδιο δεν ειβαι τιποτα το ιδιατερο..

Εξετασεις αιματος ειναι για να δουνε την υγεια της καθε εγκυμονουσας, για καποια αντισωματα λοιμωξεων, ομαδα αιματος, μεσογειακη αναιμια κλπ..

Εγω τις εκανα την πεμπτη και πηρα και τα αποτελεσματα και ευτυχως ολα οκ..

Επομενη επισκεψη στο γιατρο 11/8 και ανυπομονω να ακουσω την καρδουλα του μπιζελιου μου να χτυπα δυνατα...

Απο συμπτωματα δεν εχω τιποτα ευτυχως..

Ουτε καν υπνηλια που ειχα την πρωτη φορα.. Να δω τι θα μου επιφυλασσει το επομενο τριμηνο...


Nv6Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Mantalena μην αγχωνεσαι ο προγεννητικος σε αυτο το σταδιο δεν ειβαι τιποτα το ιδιατερο..

Εξετασεις αιματος ειναι για να δουνε την υγεια της καθε εγκυμονουσας, για καποια αντισωματα λοιμωξεων, ομαδα αιματος, μεσογειακη αναιμια κλπ..

Εγω τις εκανα την πεμπτη και πηρα και τα αποτελεσματα και ευτυχως ολα οκ..

Επομενη επισκεψη στο γιατρο 11/8 και ανυπομονω να ακουσω την καρδουλα του μπιζελιου μου να χτυπα δυνατα...

Απο συμπτωματα δεν εχω τιποτα ευτυχως..

Ουτε καν υπνηλια που ειχα την πρωτη φορα.. Να δω τι θα μου επιφυλασσει το επομενο τριμηνο...

τι τυχερή που είσαι εγώ θα πάω στις 10/8 για καρδιά...είμαστε παρέα...συμπτώματα έχω από πριν την καθυστέρηση με πολύ τάση για εμετό..κ από την προηγούμενη βδομάδα κ με εμετό κάθε μέρα...κ πολλές ζαλάδες κ υπνηλία...στον γιο μου ήταν πιο χαλαρά...τώρα...πιο έντονα όλα...με το καλό πάντως...κ ευτυχώς που είναι όλα καλά με τις εξετάσεις!!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα!!

αύριο θα πάω και εγώ για τις αιματολογικές εξετάσεις και ούρα....και η αλήθεια είναι ότι βαριέμαι απίστευτα!!!

εγώ το μόνο σύμπτωμα που έχω είναι υπνηλία...αλλά αυτό μπορεί να το είχα ούτως ή άλλως από την κούραση λόγω των άλλων δυο ζιζανίων που έχω στο σπίτι!!!!


eNortjKzUjIyMrWwtFCyBlwwFbMC3w,,61.png

eNortjKzUjIyMrU0tVSyBlwwFasC3Q,,19.png

eNortjKzUjIytDS2NFeyBlwwFagC3A,,48.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!!

αύριο θα πάω και εγώ για τις αιματολογικές εξετάσεις και ούρα....και η αλήθεια είναι ότι βαριέμαι απίστευτα!!!

εγώ το μόνο σύμπτωμα που έχω είναι υπνηλία...αλλά αυτό μπορεί να το είχα ούτως ή άλλως από την κούραση λόγω των άλλων δυο ζιζανίων που έχω στο σπίτι!!!!

άντε κορίτσι μου ,μπράβο βρε!!!βρε κορίτσια...εγώ αυτή την φορά έχω πολύ άγχος...ίσως γιατί στον γιο μου δεν δεν γνώριζα τπτ....τώρα έχω διαβάσει πολλά..είναι κ που προσπαθούσαμε 1.5 χρόνο για το 2ο κ δεν ξέρω...βέβαια πιστεύω μέχρι να ακούσω την καρδιά προφανώς..μετά θα ηρεμήσω...είδαμε έμβρυο κ σάκο...καρδιά στις 10/8 τώρα....ο Θεός ξέρει τι να πω..


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

άντε κορίτσι μου ,μπράβο βρε!!!βρε κορίτσια...εγώ αυτή την φορά έχω πολύ άγχος...ίσως γιατί στον γιο μου δεν δεν γνώριζα τπτ....τώρα έχω διαβάσει πολλά..είναι κ που προσπαθούσαμε 1.5 χρόνο για το 2ο κ δεν ξέρω...βέβαια πιστεύω μέχρι να ακούσω την καρδιά προφανώς..μετά θα ηρεμήσω...είδαμε έμβρυο κ σάκο...καρδιά στις 10/8 τώρα....ο Θεός ξέρει τι να πω..

Λογικο ειναι κοριτσι μου..

Στην πρωτη εγκυμοσυνη εχεις αγνοια.. Ειχες την ανεμελια του πρωταρη..τωρα ξερεις τι να περιμενεις εχεις και μεγαλυτερη εμπειρια... Αλλα μην αγχωνεσαι.. Ολα καλα θα πανε θα ακουσεις και την καρδουλα και θα κυλησουν πι μηνεα ομορφα μεχρι να κρατησεις το μπεμπακι σου στην αγκαλια σου


Nv6Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνεις????!!!!! αχ δεν μπορείς να φανταστείς πόσο χάρηκα με τα νέα σου!!!!!! πότε πρόλαβες βρε θηρίο και είσαι ήδη στον 4ο!!!!!!!με το καλό και το δεύτερο μωράκι σου!!!! αντε θα τα λέμε από δω και πέρα πάλι!!!! φιλάκια

Γεια σου κορίτσι από τον Αύγουστο του 15.. που για μένα έγινε Σεπτέμβρης του 15.. Ναι, θα τα λέμε και πάλι !! πότε πρόλαβα ; έλα ντε; κι εγώ το ίδιο αναρωτιέμαι! μάλλον η ασυνείδητη επιθυμία έγινε πραγματικότητα χωρίς να το προγραμματίζουμε..

με το καλό και το 3ο! Να χαίρεσαι και τα άλλα δύο!

Link to comment
Share on other sites

Με το καλο σε ολες σας κι ιδιαιτερως στην aura Kai love τα παρεακια απο τον αυγουστο!!!aura τσακ μπαμ το δευτερο ετσι;;;κι εσυ λαβ μου...μου φαινεται εκει στα γενεθλια του προηγουμενου τεκνου σου κατι γινεται κι ερχεται το επομενο.λες πας για τριτη κορακλα;;με το καλο γερα παιδακια σε ολες!!!!

Γεια σου Μαρούσκα! Τι κάνεις αγορομάνα φοβερή; πάντα σε θυμάμαι και με εμπνέεις.

Εμένα έρχεται κι η δεύτερη μπέμπα! Θα πάθουμε ζάχαρο, λέει ο άντρας μου.. ερωτευμένος με την κόρη του. Αυτό το παιδάκι μου δινει τόση χαρά. Είναι ένα θαύμα. την κοιτάω και εκπλήσσομαι κάθε μέρα. Εμένα είναι ψηλή, κομψή, με μαγουλάκια, όμορφη , ξανθοκάστανη με μελιά ματάκια. Χρονίζει 8 Σεπτέμβρη, γιατί αν θυμάσαι, δεν ήθελε να βγει η μανταμίτσα από την κοιλιά...

Πιάνεται και σηκώνεται από έπιπλα, τοίχους, τα πάντα, στέκεται για ένα δύο δευτερολεπτα και μετά αναζητά στήριγμα και πάλι. Λέει μπαμπά κυριως , που και πού μαμά, ,αμ . κάνει γεια σου σε όλους και παλαμάκια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λογικο ειναι κοριτσι μου..

Στην πρωτη εγκυμοσυνη εχεις αγνοια.. Ειχες την ανεμελια του πρωταρη..τωρα ξερεις τι να περιμενεις εχεις και μεγαλυτερη εμπειρια... Αλλα μην αγχωνεσαι.. Ολα καλα θα πανε θα ακουσεις και την καρδουλα και θα κυλησουν πι μηνεα ομορφα μεχρι να κρατησεις το μπεμπακι σου στην αγκαλια σου

σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου!!!!μου δίνεις δύναμη...κ σε σένα με το καλό λοιπόν!!!!εγώ θα έχω νέα στις 10/8 ...θα σας στείλω...


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Τι κάνετε? Ελπίζω όλα καλά!

Babezu είχες δίκιο, τίποτα δεν ήταν ο προγεννητικός, πήρα και τα αποτελέσματα χθες, ευτυχώς όλα καλά!

Ζουζούνα κι εμείς στις 10/8 θα πάμε για καρδούλα!!!!Αχ, μακάρι να ναι όλα καλά!


lqUsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...