Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Fay_ είπε:

      Η πρώτη εμβρυομεταφορα! Σ ευχαριστώ πολυ! 

      Κορίτσι έκανες χοριακη ? 

      πρίν από 25 λεπτά , Angot είπε:

      της ειπα ότι ακριβώς ειπα και σε σας! τι να πω , ότι να ναι!  

      Τι να πω αφού το γράφει Κ μέσα στην σελίδα του gov . Μπορεί να ήταν καινούρια Κ να μην ήξερε 

Μανουλες Απριλιου 2017


Recommended Posts

On 20/4/2017 at 3:19 ΜΜ, Winter2017 είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε;;;τι κανουν τα θαυματακια σας;;;γεννησε αλλη καμια;;;

συμβουλες για θηλασμο;;;ο

μπεμπης μ τρωει και μετα κλαιει πολυ και πιπιλαει δαχτυλα μανικια κ οοοτι αλλο βρει!δυσκολο πραγμα ο θηλασμος!

Καλησπερα φρεσκομανουλες.να χαιρεστε τα μπουμπουκακια σας!

Ευχομαι να χετε λυσει τα θεματακια με το θηλασμο

Οσο θηλαζει ο μικρουλης σου πιανει σωστα το στηθος;τον ακους να καταπινει;

Οπως σου ειπαν κ τα κοριτσια ο θηλασμος δ εχει ωραρια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 513
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εμείς από τότε που σαραντισαμε το βράδυ κοιμομαστε σερί 5-6 ώρες!Βέβαια μέχρι να κοιμηθεί έχουμε ένα θέματακι καθώς πονάει γκρινιάζει  κ σφιγγεται μάλλον από κολικους!Όσο για τα κιλά μας παίρνουμε γρήγορα,νοικιασαμε κ ζυγιζομαστε μια φορά την εβδομάδα...Τώρα 49 ημερων είναι 4.900 μέσα σε μια βδομαδουλα πήρε κοντά στα 250-300 γραμμάρια!

Το μοναδικό μου πρόβλημα κ άγχος είναι με την παλινδρομηση που ελπίζω μεγαλώνοντας να βελτιωθεί η κατάσταση...Εγώ έχω κόψει τα γαλκτοκομικα κ δεν έχω τι να φαω.....Αφήστε δράμα...αλλά ότι είναι καλύτερο για το μωράκι μου!!!

Πρώτο εμβόλιο έχουμε 30 του μήνα....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 11/5/2017 at 1:36 ΜΜ, Goldy87 είπε:

Εμείς από τότε που σαραντισαμε το βράδυ κοιμομαστε σερί 5-6 ώρες!Βέβαια μέχρι να κοιμηθεί έχουμε ένα θέματακι καθώς πονάει γκρινιάζει  κ σφιγγεται μάλλον από κολικους!Όσο για τα κιλά μας παίρνουμε γρήγορα,νοικιασαμε κ ζυγιζομαστε μια φορά την εβδομάδα...Τώρα 49 ημερων είναι 4.900 μέσα σε μια βδομαδουλα πήρε κοντά στα 250-300 γραμμάρια!

Το μοναδικό μου πρόβλημα κ άγχος είναι με την παλινδρομηση που ελπίζω μεγαλώνοντας να βελτιωθεί η κατάσταση...Εγώ έχω κόψει τα γαλκτοκομικα κ δεν έχω τι να φαω.....Αφήστε δράμα...αλλά ότι είναι καλύτερο για το μωράκι μου!!!

Πρώτο εμβόλιο έχουμε 30 του μήνα....

Και μενα κοιμαται σερι 6 ωρες!! αλλα παντα οπως λες εχει κολλικους και μεχρι να κοιμηθει θελει χερακια γρινιαζει μαζευει τα ποδια της και μολις κανει κακα τελος ολα!!! εμενα 2 μηνων και 11 ημερων ηταν 4250 βεβαια γεννηθηκε 1950 οποτε ειμαστε πολυ καλες!

Winter2017 μηπως να εβρισκες καποιο συμβουλο θηλασμου??? ο θηλασμος δεν εχει ωραρια! το μωρο το βαζεις στο στηθος οσο θελει για να αυξηθει η παραγωγη θελει πολυ υπομονη


79o6p3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...