Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μπερδεμα με το ΙΚΑ...καθε υποκαταστημα ζηταει το δικα του μου φαινεται...! Οσον αφορα για την αλλαγη του μηνα και εγω πιστευω οτι ειναι λιγοτερο μπλεξιμο αν το παμε με την ΠΗΤ. Δηλαδη, εγω ας πουμε στις 20/3 θα μπω στον 7ο.

Αν οι συσπασεις ειναι οπως λες Βιργινια μου, τι να ναι αυτα τα πονακια? Θα κανω υπομονη μεχρι τις 30/3 που θα παω στο γιατρο, γιατι δε μου φαινεται κατι ανησυχητικο...

προφανως τα κλασικα πονακια που εχουμε απο το τεντωμα της μητρας κ αλλες φορες επειδη πιεζεται κ η κυστη μας !!!

ο γιατρος μου ειχε πει θα ποναω ακομα κ αν το μωρο καπου σκαλωνει για παραδειγμα !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μία αναρρωτική έχω πάρει κι αυτό όχι γιατί είχα πρόβλημα αλλά γιατί είχαμε κρούσματα Η1Ν1 στην εταιρία και μου έγραψε ένα χαρτί ο γιατρός μου. Και μετά με αυτό και τον υπέρηχο μου δώσανε 15μερη. Τι να πω, στην Ελλάδα ότι θέλουν κάνουν.

Αρα εσυ δεν περασες τοτε απο επιτροπη γιατι αν θυμαμαι τις 15 πρωτες μερες του χρονου τις παιρνεις ετσι χωρις επιτροπη ! Απο εκει κ επειτα αλλαζουν τα δεδομενα !ακομα κ στην πληρωμη !

Link to comment
Share on other sites

Αν δε δικαιουμαι τα 700 θα σκασω γιατι του εχω κανει εξυπηρετηση του εργοδοτη μου τοσα χρονια γιατι ειμαστε φιλοι και καλα!!!:mad::x:x

Αγγελικη μου, ειναι φυσιολογικα αυτα τα πονακια νομιζω κι εγω.


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αρα εσυ δεν περασες τοτε απο επιτροπη γιατι αν θυμαμαι τις 15 πρωτες μερες του χρονου τις παιρνεις ετσι χωρις επιτροπη ! Απο εκει κ επειτα αλλαζουν τα δεδομενα !ακομα κ στην πληρωμη !

Πέρασα πέρασα και γι' αυτές τις 15 θέλανε επιτροπή!! Ο,τι να 'ναι μου φαίνεται!!! Τέλος πάντων για την άδεια μητρότητας νομίζω ότι δεν χρειάζονται 500 χαρτιά από διαφορετικούς γιατρούς. Θα μάθω αύριο ακριβώς και θα σας πω


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μήνα αλλάζουμε την ανα΄λογη ημερομηνία που έχουμε ΠΗΤ. δλδ εγω κάθε 8 του μήνα αλλάζω μήνα.στον 7ο θα μπώ 8 Απριλίου.

οι αναρρωτικες εγκυμοσύνης δεν περνούν πλέον από επιτροπή εκτός και είναι 30 ημέρες και τότε θέλουν εισητήριο - εξιτήριο.......


.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αν δε δικαιουμαι τα 700 θα σκασω γιατι του εχω κανει εξυπηρετηση του εργοδοτη μου τοσα χρονια γιατι ειμαστε φιλοι και καλα!!!:mad::x:x

Αγγελικη μου, ειναι φυσιολογικα αυτα τα πονακια νομιζω κι εγω.

γι αυτο σου λεω ψαξτο !

εγω δεν λεω το αντιθετο απλα με τη λογικη μου γιατι κρατος ειναι αυτο.....κ μαλιστα ελληνικο..... δεν θα εδιναν τα ιδια χρηματα σε μια 4ωρη κ μια 8ωρη ! σωστα ? ετσι θα πεσουν εξω..σε πολλες 4ωρες !! δεν με τον εργοδοτη σου μηοως γινεται κατι τωρα αλλα τωρα ξεκινα να το ψαχνεις μην περιμενεις την τελευταια στιγμη !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μήνα αλλάζουμε την ανα΄λογη ημερομηνία που έχουμε ΠΗΤ. δλδ εγω κάθε 8 του μήνα αλλάζω μήνα.στον 7ο θα μπώ 8 Απριλίου.

οι αναρρωτικες εγκυμοσύνης δεν περνούν πλέον από επιτροπή εκτός και είναι 30 ημέρες και τότε θέλουν εισητήριο - εξιτήριο.......

κι εγώ πώς πέρασα τότε; :confused:


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως δεν έχω περάσει ούτε μια φορά εκτός απο την προηγούμενη εβδομάδα που ο γιατρός μου μου έδωσε 30 ημ αλλά ξέχασε να μου κάνει εισητήριο εξιτήριο......και πάλι μου είπαν να μην επαναληφθεί.:confused:

Ελλάδα το μεγαλείο σου:mad:


.

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα πέρασα και γι' αυτές τις 15 θέλανε επιτροπή!! Ο,τι να 'ναι μου φαίνεται!!! Τέλος πάντων για την άδεια μητρότητας νομίζω ότι δεν χρειάζονται 500 χαρτιά από διαφορετικούς γιατρούς. Θα μάθω αύριο ακριβώς και θα σας πω

αντε να πας αυριο να λυθει κ το μυστηριο !:P:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...