Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Κ εγώ το βλέπω προς το θετικό. Μήπως να πάρεις αυτό με τον Σταύρο? Είναι πιο ξεκάθαρο. Ή το ηλεκτρονικό που γράφει .. 

      Ναι θα πάρω κ τέτοια,απλά θα μπορούν να ανιχνεύσουν την ορμόνη? Είμαι έκτη μέρα από την εμβρυομεταφορά

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

να πηγαινεις στο φαρμακειο αν δεν ξερεις εσυ η ο αντρας σου !

με ηρεμια κ διατροφουλα θα τα καταφερεις ! Βασικα οχι τοσο διατροφη οσο αναλατα ! Τρωγε οτι θες που λεμε αλλα χωρις αλατι !

Τα πιεσομετρα καρπού τα ξέρεις;


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ναι ναι ξεκουραση τωρα ετσι κ αλλιως ειναι βραδακι κ να θελα δεν μπορουσα να κανω αλλιως ! σε λιγο θ απαω στο κρεββατακι μου ! γι ατην ωρα καναπες !!!

οχι μωρε δεν θα ναι τιποτα !!!! ετυχε ! απλα κ το γιατρο ενημερωτικα θα τον παρω για να ξερει !!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έτσι νομίζω, ελπίζω να είναι και αξιόπιστο! Καληνύχτα κοριτσακια μου και μην ανησυχειτε, όλα θα μας πανε καλά, λίγη προσοχή θελουμε, η καθε μια στο θεματακι της! Ενώ περίμενα στο γιατρο πριν απο μένα ηταν μια κοπέλα που έχει μπει στην 42η εβδομάδα και δε λέει να γεννήσει. Σήμερα θα έβλεπε ξανά τον τραχηλο ο γιατρός και κατα 99% θα έμπαινε το βράδυ μαιευτήριο για να γεννήσει-όχι καισαρικη μου το τόνισε! Αυτό θα πει τελειομηνη εγκυμοσύνη!!


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

42η? δεν το θελω με τιποτα ! να μου λειπει ! χαχαχαχ!!! με το καλο η κοπελα !

οσο για το πιεσομετρο τα απλα μου εχει πει ο γιατρος μου ειναι πιο αξιοπιστα !!!!

Σας καληνυχτιζω λοιπον θα τα πουμε αυριο!!!

φιλακια !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και από εμένα! Ειστε όλες καλα;; Εγώ με τα πονάκια μου σε μέση,,γοφό και χαμηλα στην κοιλιά. Ο γιατρος ειπε οτι αν δενεχω συσπάσεις, τότε να μην ανησυχώ...


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερούδιαααααααα.........

Κατερινάκι έχω ακριβώς τοβ ίδιο πόνο και με άφησε και άυπνη........από τις 4 είμαι ξύπνια.

η μπέμπα πάντως μια χαρά είναι.Με άρχισε στις κλωτσιές.:tongue:


.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου!!!

Βρε δεν σας προλαβαίνω....και δεν μπορώ να μπαίνω κατά τη διάρκεια της ημέρας από τη δουλειά :( anyway...

Πολλά τα νέας σας, πολλές οι ερωτήσεις σας, διαβάζω από τις 7,30 το πρωί και δεν θυμάμαι ούτε τα μισά :D

Ας πιάσω αυτά που θυμάμαι :P

Είδα όμορφες κοιλίτσες, στρουμπουλές και υπέροχες!!! Με το καλό κοριτσάκια μου να πάρουμε όλες αγκαλιά τα μωράκια μας!!

Είδα το καταπληκτικό δωμάτιο της Βιργινίας και ξετρελάθηκα!!! Γεια στα χέρια σας βρε παιδιά, υπέροχο έγινε το δωμάτιο του ζουζουνιού!!! Με το καλό να γεμίσει αγάπες, αγκαλίτσες, κλαψουρίσματα και πολλά πολλά φιλάκια :)

Όσο αφορά στην άδεια εγκυμοσύνης του ΙΚΑ, για τις 56 μέρες, στις υπογράφει ο γιατρός του ΙΚΑ λίγες μέρες πριν την 32η εβδομάδα. Πάτε το χαρτί στον εργοδότη, το υπογράφει κι αυτός και το πάτε στο Ικα για να πληρωθείτε, ΑΜΕΣΩΣ :D (Εγώ, πριν 2 χρόνια, είχα πάρει γύρω στα 1300ευρώ)

Μετά τον τοκετό, πάει κάποιος ξανά στο ΙΚΑ με την ληξιαρχική πράξη γέννησης και πληρώνεται επίδομα τοκετού και λοχείας, για τις 63 μέρες (άλλα 1300 περίπου + 750 περίπου το βοήθημα, το οποίο το παίρνεται εις διπλούν αν είναι για δίδυμα!). Με τα χαρτιά που παίρνετε από εκεί, πάτε στον ΟΑΕΔ για να εισπράξετε το συμπληρωματικό βοήθημα τοκετού, το οποίο προκύπτει ίσο με τη διαφορά που προκύπτει αν από τις αποδοχές που καταβάλλει ο Εργοδότης αφαιρεθεί το επίδομα που κατέβαλε το Ι.Κ.Α. για το ίδιο χρονικό διάστημα. (Είχα πάρει γύρω στα 1000 κάτι, αν θυμάμαι καλά).

Για την 6μηνη του ΟΑΕΔ, δεν ξέρω.

Για πιεσόμετρο εγώ χρησιμοποιώ το κλασικό με τα ακουστικά και τη φούσκα. Όσα ηλεκτρονικά έχω χρησιμοποιήσει μου λένε άλλα αντί άλλων...

Ουφ, δεν προλαβαίνω άλλα, πρέπει να φύγω για το γραφείο...

Ελπίζω να τα καταφέρω να ξαναμπώ το απόγευμα...μέχρι τότε πολλά φιλιά στις κοιλίτσες σας!!!

Καλημέρααααααα


Mopep2.png1LxNp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερούδιαααααααα.........

Κατερινάκι έχω ακριβώς τοβ ίδιο πόνο και με άφησε και άυπνη........από τις 4 είμαι ξύπνια.

η μπέμπα πάντως μια χαρά είναι.Με άρχισε στις κλωτσιές.:tongue:

Αστα. Εγώ δεν μπορώ να περπατησω πάνω απο 10 λεπτα!!!

Όσο για το ΙΚΑ συμφωνώ με όλα τα κοριτσάκια. Οπως τα λένε ειναι! Τα δε λεφτά ειναι ανάλογα του μισθού σας!!!

Φιλάκια, θα ξαναμπώωωω:D


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ομορφες συνεγγυούλες!!!!

Τι κάνετε??Εμεις σημερα ξυπνησαμε με αγριες διαθεσεις...ολη την ωρα μετακινειτε ο μπεμπακος κ βαραει απο παντου :P

Μην αγχωνεστε για το Ικα...ολα θα γινουν κ τα λεφτα που περνουμε ειναι ακριβως οι μισθοι μας κ τπτ αλλο....απορω γτ το λενε βοηθημα τοκετου, λοχειας κτλ.?

Να σας δειξω κ την προικα μας να μου πειτε τη γνωμη σας (ειναι με swarovskakia κι αυτη αλλα δε φαινονται καλα στη φωτο....)???:tongue: Αχ την ειχε κ σε ροζ....ποοοοσο τελεια εδειχνε δε φανταζεστε!!

post-27951-14825440734323_thumb.jpg

post-27951-14825440734973_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ομορφες συνεγγυούλες!!!!

Τι κάνετε??Εμεις σημερα ξυπνησαμε με αγριες διαθεσεις...ολη την ωρα μετακινειτε ο μπεμπακος κ βαραει απο παντου :P

Μην αγχωνεστε για το Ικα...ολα θα γινουν κ τα λεφτα που περνουμε ειναι ακριβως οι μισθοι μας κ τπτ αλλο....απορω γτ το λενε βοηθημα τοκετου, λοχειας κτλ.?

Να σας δειξω κ την προικα μας να μου πειτε τη γνωμη σας (ειναι με swarovskakia κι αυτη αλλα δε φαινονται καλα στη φωτο....)???:tongue: Αχ την ειχε κ σε ροζ....ποοοοσο τελεια εδειχνε δε φανταζεστε!!

καλοροίζικα:tongue:

υπέροχα είναι.......με το καλο να γεμίσει με το μπεμπάκι:tongue::tongue:


.

Link to comment
Share on other sites

καλοροίζικα:tongue:

υπέροχα είναι.......με το καλο να γεμίσει με το μπεμπάκι:tongue::tongue:

Καλημερα οζαλινα μου!!!Σ'ευχαριστω πολυυυ:tongue: κ σ'εσενα ευχομαι τα καλυτερα με ενα ησυχο κ καλο μωρακι..χιχιχιχιχ ε να κοιμομαστε κ λιγο:P

Εσυ τι κανεις??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...