Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

οζαλινακι σημερα τελευταια μερα στην δουλεια ε? αντε καλη ξεκουραση καλη μου!

καλα γιατι θα ξαναπας του χρονου?

.

Μαράκι μου θα πάω πάλι του χρόνου γιατί θα πάρω το εννιαμηνο μητρότητας και όλη η άδεια συνολικά μαζί με την κανονική που δικαιούμαι φτάνει τους 16 μηνες;)

όσο για τις σταγόνες γάλα που λέτε εγώ δεν είχα καθόλου αλλά με το που γέννησα τα στήθη μου έτρεχαν άφθονο γάλα.μακάρι και τώρα.

Βανιλάκι υπέροχα νέα........ευτυχώς όλα πήγαν καλά.;)

μαθήματα ανώδυνου αρχίζω εγώ την επόμενη Δευτέρα και ότι μαθαίνω θα σας τα μεταφέρω........

και αφού έφαγα 2 σουβλάκια και σχεδόν μισό κιλό παγωτό:confused::confused::confused:και νομίζω οτι θα σκάσω και η μπέμπα έχει πιάσει το τσάμικο πάω να ξαπλώσω να ευχαριστηθώ κλωτσιά....

τα φιλιά μου σε όλες σας.......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καληνυχτα οζαλινακι και καλη χωνεψη:tongue::tongue:

βανιλακι ευχαριστω για την κοιλιτσα, καλη ειναι ποσο την καμαρωνω..

το ονειρο μου ηταν να την δω να φουσκωνει, ελεγα οτι δεν θα τα καταφερνα ποτε..

Link to comment
Share on other sites

και μην αγχώνεστε γλυκές μανούλες όλα θα τα προλάβετε.........ούτε εγώ έχω κάνει τίποτα,μόνο τις λίστες έχω ετοιμάσει και έχω παρει μονο κάτι κορμάκια και ένα φορμάκι........χαλαρα ε??????????:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

γιατι, ΤΙΠΟΤΑ δεν εχεις κανει?

ελα ρε βανιλακι, τα ρουχαλακια και η βαλιτσα δεν ειναι τιποτα..

εμεις σε ενα μαγαζι πηγαμε σημερα και πηραμε ολα σχεδον τα ρουχαλακια της..

δηλαδη τα χοντρα να φυγουν και τα ψιλολογια δεν ειναι τιποτα.

εμεις εχουμε ακομα να κανουμε δωματιο, και προετοιμασια σπιτιου, γενικη και τετοια!

Όπως το έγραψες: Τίποτα:mrgreen::mrgreen:

Ξεκινάμε από αύριο,,, έχουμε μπροστά μας τα πάντα,,,, ετοιμασία δωματίου(βάψιμο/ζωγραφική), αγορά επίπλων, καροτσιού, προίκας, κουρτίνας, φωτιστικού, ρούχων, αξεσουάρ για μπάνιο μπέμπας κι όλα τα άλλα,,,

ΑΑΑααα επίσης γενική/γλείψιμο σπιτιού

Εεεεε σε άγχωσα λιγάκι???:tongue::tongue:


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να΄μαι πάλι!

linaki μια χαρα με τοσους μήνες άδειας! Super!!!

vanalla ειδες η μπέμπα ε;; Μια χαρα!ώρα ηρέμισε και απόλαυσε!!!

κοριτσια θα τα προλάβουμε όλα.Ας μην αγχωνόμαστε!!!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

και μην αγχώνεστε γλυκές μανούλες όλα θα τα προλάβετε.........ούτε εγώ έχω κάνει τίποτα,μόνο τις λίστες έχω ετοιμάσει και έχω παρει μονο κάτι κορμάκια και ένα φορμάκι........χαλαρα ε??????????:tongue::tongue::tongue:

Ευχαριστώ που είσαι κι εσύ στον κόσμο μου:tongue::tongue:


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

καλε ουτε εγώ ετοιμασα κάτι. Μονο κάτι φορμακια που έπλυνα. Τιποτε άλλο. Και σήμερα σκεφτόμουνα για τη βαλίτσα..Βέβαια το δωμάτιο θα ειναι ίδιο με τον μικρού μου και δεν έχω να κάνω κάτι ιδιαίτερο. ονο κουρτίνες που θέλω να πλυνω αλλλα αν δεν φτιάξει ο καιρός δεν κάνω τιποτα!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Όπως το έγραψες: Τίποτα:mrgreen::mrgreen:

Ξεκινάμε από αύριο,,, έχουμε μπροστά μας τα πάντα,,,, ετοιμασία δωματίου(βάψιμο/ζωγραφική), αγορά επίπλων, καροτσιού, προίκας, κουρτίνας, φωτιστικού, ρούχων, αξεσουάρ για μπάνιο μπέμπας κι όλα τα άλλα,,,

ΑΑΑααα επίσης γενική/γλείψιμο σπιτιού

Εεεεε σε άγχωσα λιγάκι???:tongue::tongue:

οχι μην το ξαναπεις.... απορω πως θα πεσεις για υπνο..:tongue::tongue:

δεν ξαναμιλαω, οντως εχεις πολυ δουλιτσα αλλα ειναι ωραια και ευχαριστα ολα αυτα!! θα τα καταφερεις!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ που είσαι κι εσύ στον κόσμο μου:tongue::tongue:

αγάπη μου όλες στον ίδιο μαγικό κόσμο της φουσκωμένης κοιλίτσας είμαστε;);)

τι καλύτερο??:tongue:

καλε ουτε εγώ ετοιμασα κάτι. Μονο κάτι φορμακια που έπλυνα. Τιποτε άλλο. Και σήμερα σκεφτόμουνα για τη βαλίτσα..Βέβαια το δωμάτιο θα ειναι ίδιο με τον μικρού μου και δεν έχω να κάνω κάτι ιδιαίτερο. ονο κουρτίνες που θέλω να πλυνω αλλλα αν δεν φτιάξει ο καιρός δεν κάνω τιποτα!

σωστά........έχει βρωμόκαιρο.........να καλοκαιριάσει λίγο......

τώρα όντως πάω να τεζάρω.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Katerinaki όντως τώρα θα απολαύσω τα πάντα,,όσο μπορώ βέβαια γιατί ακόμα είμαι σε "καραντίνα" για τις συσπάσεις:mad:

Linaki ωραίο το τόπικ με τα ποιήματα,,, θα γράψω κι εγώ;)

Maraki όπως σου έλεγα και πριν αγαπούλα μια χαρά είσαι,,, μην αγχώνεσαι,,, έχεις διαβεί τον μισό τουλάχιστον δρόμο;)


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...