Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

Κaterinaki μου είμαι πολύ χαρούμενη:D:D:D

Bloublou καλορίζικα, τι όμορφες πεταλουδίτσες που θα υποδεχτούν την πεταλουδίτσα σου;);););););)

ΤέλειΑ κουκλίτσα τέλεια,,, με το καλό να τα χαρεί η μπεμπούλα σου:D:D

Γιούπι χάρηκα κ με σένα απόψε:D:D


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Τα κατάφερα να βάλω φώτο, πρώτη πρώτη η κουνίτσα μας

στην επόμενη είναι η βιβλιοθήκη από ΙΚΕΑ πάνω πάνω έχει ένα κάδρο λέω να το βάλω στον τοίχο με τις ρίγες κια λίγο πιο κάτω ένα φωτιστικό, αυτό το΄πήρα απο next.co.uk θα το βάλει ο αδελφός μου όταν θα έρθει, αντρούλης γιοκ, δεν κατέχει. Μετά βλέπετε ένα καναπέ, αυτός θα φύγει και να μπει το μονό κρεβατάκι που παραγγείλαμε απο νεοσέτ http://www.neoset.gr/node/446 αυτό σε λευτό και εκεί που έχει το πράσσινο βάλαμε φούξια., μαζί με ένα κομοδινάκι, εκεί θα κοιμάμαι εγώ προς το παρόν, παρέα με την μπλουμπλού. και πιο κάτω είναι η κοιλίτσα μου. Κοριτσάρες μου σας φιλώ. Καλό βράδυ να έχετε.


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

bloublou τι τέλεια κοιλιά!!!!!!!!!!!!!!!!! χριστέ μου εσύ δεν πήρες κιλά μόνο κοιλιά κούκλα μου.........

και η κούνια σας και τα πραγματάκια σας τέλεια.........έχουμε και το ίδιο mobile:tongue::tongue::tongue:

Vanilla καλορίζικα τα ρουχαλάκια σας.......με το καλό όλα.....

αυπνίες...........θα βρυκολακιάσω στο fb σήμερα.....:(

φιλάκια κουκλίτσες μου.:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια!!!

Χθες είχαμε και εμείς την επίσκεψη στο γιατρό ...Τελικά η κυρία μας έκανε τη χάρη και γύρισε, είναι πλέον 2 kg και σε γενικές γραμμές όλα πήγαν καλά....Το μόνο μελανό σημείο-σημεία στην ιστορία είναι τα κιλά μου και η πίεσή μου. Πώς τα κατάφερα και πήρα μεσα σ'ενα μήνα 5 κιλά(απο την αρχή έχω πάρει 15!!!!)? Ο γιατρός μου βαλε τις φωνές και για το βάρος και για την πίεσή μου, είχα 15 και 8 !!!! Μου συνέστησε να προσέχω αν και κάθε φορά που την μετράω στο σπίτι είμαι μια χαρά...Πώς γίνεται αυτό??Έχω καταμπερδευτεί....βάλτε με και μένα στο γκρούπ με τις άκεφες... :(

(Τέλειο το ροζ δωμάτιο και ακόμα πιο τέλεια η κοιλιά !!!)


an1cJQqVM2J0000MDAwMDYxMmR8MDAwMDExMWRhfHRvIG1wb3VtcG91a2kgbW91IGVpbmFp.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια και μπεμπακια, καλημερα και απο εμας. Τι κανετε; Διαβαζω για τελεια μωρακια και βλεπω τελεια δωματια και κοιλιτσες και χαιρομαι πολυ!! Ολα καλα πανε, κοριτσια μου, πολυ συντομα θα κραταμε τα μωρακια μας αγκαλια.

Νομιζω οτι ειμαι επισημα η πιο χοντρουλα της παρεας, εχω παρει 18 κιλα..:rolleyes::rolleyes: Ευτυχως ομως ζαχαρο και πιεση ειναι καλα, μετα να δω πως θα τα χασω..

Εχω δυστυχως ενα ασχημο νεο, εφυγε ο μπαμπας μου χτες, ξεκουραστηκε. Καλα ειμαι, δε θελω να σας στεναχωρησω, καλυτερα που εγινε γιατι ειχε ταλαιπωρηθει πολυ. Αυριο ειναι η κηδεια και ο γιατρος μου ειπε να παω αφοβα.

Επισης προχτες το βραδυ ειχα συνεχεια εμετους και διαρροιες (συγγνωμη:oops:), δεν ξερω γιατι, πρωτη φορα κανω εμετους απο το γυμνασιο..:shock: Τωρα ειμαι καλα ομως, εχασα και ενα κιλο, κανονικα ειχα παρει 19.:rolleyes:

Πολλα φιλακια σε ολες και στα μωρακια μας τα ομορφα που μας κανουν τοσο χαρουμενες!!


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλεναδιτσες!!!

τι μου κανετε σημερα? οι ακεφες της παρεας ελπιζω σημερα να ειστε καλυτερα:tongue::tongue: για να ανεβαινουμε!!!

εγω χτες το βραδυ μπηκα να δω τα νεα σας αλλα ειμουν πολυ πτωμα, ειμασταν εξω το πρωι για ψωνια, πηραμε πυτζαμες για μενα και ζιπουνακια για την καραμελιτσα και αλλα διαφορα ψωνια.

Μετα ηρθε η μαμα μου για να κανουμε μερικες δουλιτσες και το βραδακι ειχαμε παρεα ενα φιλικο ζευγαρι.

με πονανε πολυ τα ποδια μου βρε κοριτσια αυτες τις μερες, να δω τι θα μου πει και ο γιατρος.

καλα δεν σας λεω για τις καουρες, εχτες δεν κοιμηθηκα καθολου σχεδον!!:evil::evil:

Εεεε λοιπόν μέσα σε μια μέρα τα αλλάξαμε όλα με τον συζυγούλη,,, παραγγείλαμε τα έπιπλα της μπεμπούλας, της αγοράσαμε ρουχαλάκια, σαλιάρες, πάνες αγκαλιάς, μπιμπερό, ομφαλεπιδέσμους, πιπίλες, χτενούλες, νυχοκόπτες, σκουφάκια, σουτιέν θηλασμού,, και πολλά πολλά πολλά ακόμα,,,

ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ πως το κάναμε?????? πως????? μέσα σε μια μέρα????? πώς έγινε αυτό??????:shock::shock:

Μπραβο βανιλακι καλοριζικα!!!

καλε πως τα αποφασισατε ολα αυτα τοσο γρηγορα? εγω που ειμαι τοοοσο αναποφασιστη αποκλειεται να τα καταφερνα..

σε ενα μαγαζι πηγατε και τα κλεισατε ολα;;

Μπραβο κοπελα μου!!!

Κατερίνα μου σε ευχαριστώ, με το καλό να έρθει η μπουμπού σου, είπαμε κιλά κοντεύω τα 13, δηλαδή 62, τι να λέει 49 που ήμουν, είπαμε δείγμα.

κοριτσακι μου, φανταστικο το δωματιο!!!!!!!!!!!

πολυ ωραιες οι πεταλουδες, πολυ σικ και κομψες!!!

καλα για την κοιλιτσα και τα κιλα δεν λεω τιποτα!! απλα ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!

Kαλημέρα κορίτσια!!!

Χθες είχαμε και εμείς την επίσκεψη στο γιατρό ...Τελικά η κυρία μας έκανε τη χάρη και γύρισε, είναι πλέον 2 kg και σε γενικές γραμμές όλα πήγαν καλά....Το μόνο μελανό σημείο-σημεία στην ιστορία είναι τα κιλά μου και η πίεσή μου. Πώς τα κατάφερα και πήρα μεσα σ'ενα μήνα 5 κιλά(απο την αρχή έχω πάρει 15!!!!)? Ο γιατρός μου βαλε τις φωνές και για το βάρος και για την πίεσή μου, είχα 15 και 8 !!!! Μου συνέστησε να προσέχω αν και κάθε φορά που την μετράω στο σπίτι είμαι μια χαρά...Πώς γίνεται αυτό??Έχω καταμπερδευτεί....βάλτε με και μένα στο γκρούπ με τις άκεφες...

κοριτσακι μεγαλωσε η μπουμπου!!!να κοψεις το αλατι βρε αγαπη και θα πεσει η πιεση..

τα αλλα κοριτσακια τι κανουν??

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια, τι μου κάνετε.

Εδώ έχει μια υπέροχη μέρα, αύριο έχω βάφτιση και λέω να πάω επιτέλους και εκείνο το κομμωτήριο που έλεγα, 6 μήνες πέρασαν απο την τελευταία φορά.

Η κοιλιά νομίζω δεν πάει άλλο, πιο τέντα δεν γίνεται, αφαλός ανύπαρκτος και η παλιές ραγάδες νομίζω έχουν ξεντώσει και άλλο.

Κατερίνα μου τα συλληπητήρια μου, καλά το έγραψες ξεκουράστηκε, θυμάμαι το παππού μου τότε και μαυρίζει η καρδιά μου, δεν υπάρχει χειρότερο, να είσαι δυνατή κοριτσάκι μου για το μπεμπάκι σου, και να δώσεις κουράγιο στη μανούλα σου.


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια και μπεμπακια, καλημερα και απο εμας. Τι κανετε; Διαβαζω για τελεια μωρακια και βλεπω τελεια δωματια και κοιλιτσες και χαιρομαι πολυ!! Ολα καλα πανε, κοριτσια μου, πολυ συντομα θα κραταμε τα μωρακια μας αγκαλια.

Νομιζω οτι ειμαι επισημα η πιο χοντρουλα της παρεας, εχω παρει 18 κιλα..:rolleyes::rolleyes: Ευτυχως ομως ζαχαρο και πιεση ειναι καλα, μετα να δω πως θα τα χασω..

Εχω δυστυχως ενα ασχημο νεο, εφυγε ο μπαμπας μου χτες, ξεκουραστηκε. Καλα ειμαι, δε θελω να σας στεναχωρησω, καλυτερα που εγινε γιατι ειχε ταλαιπωρηθει πολυ. Αυριο ειναι η κηδεια και ο γιατρος μου ειπε να παω αφοβα.

Επισης προχτες το βραδυ ειχα συνεχεια εμετους και διαρροιες (συγγνωμη:oops:), δεν ξερω γιατι, πρωτη φορα κανω εμετους απο το γυμνασιο..:shock: Τωρα ειμαι καλα ομως, εχασα και ενα κιλο, κανονικα ειχα παρει 19.:rolleyes:

Πολλα φιλακια σε ολες και στα μωρακια μας τα ομορφα που μας κανουν τοσο χαρουμενες!!

Κοριτσάκι μου ο θεος ας αναπάυσει την ψυχουλα του! Ηρέμησε ο μπαμπάς σου! Συνόδεψέ τον...


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια!!! Κατερινακι, συλληπητηρια. Τουλαχιστον ξεκουραστηκε, γιατι ταλαιπωριοταν. Κουραγιο...

Vanillaki, μεγια τα πραγματακια!!! Ειδες που αγχωνωσουν...!!!

Μαρια-Ελπιδα μου, μεγια και σε εσας τα πυζαμακια σας!!!

Bloublou, πολυ ομορφη η κουνια(σουπερ οι πεταλουδιτσες!!!) και το δωματιακι!!! Και συμφωνω οτι τα κιλα εχουν παει ολα στην κοιλια!!!!! Ομορφη κοιλιτσα!!!

Κικη μου, μεγαλωσε το ζουζουνι σου!!! Μια απορια...γιατι σου ειπε να πινεις πιο πολυ νερο?

Λιντζα, υπεροχα και τα δικα σου νεα!!!

Εγω, στο μαγαζι σημερα...χαλαρα! Το απογευμα ραντεβου στον ενδοκρινολογο. Φιλακια σε ολες!!!!!!


GKvPp2.png

nN72p2.png

SoVDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...