Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

καλημερα φρεσκοκοιλιτσες μου!!!!

ειχε το pc ο καλος μου γι'αυτο ψιλο χαθηκα...

τι μου κανετε??εγω ειμαι μια χαρουλα...αναμενω κ γω μαρακι μου με τρελα την δευτερα.τι ωρα εχεις ραντεβου θυμησε μου??εγω γυρω στις 15:00

μια ψευοανακατοσουρα μου ηρθε προχτες το βραδυ αλλα τπτ...

η virgi μας τι ωρα ειχε γιατρο???αντε αντε ανυπομονουμε να σε ακουσουμε...τι καλααααααα....θα δεις το η' τα μωρα σου!!!!!


2nTQp3.png

ziCWp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα κι απο μενα.χαθηκα γιατι δουλευα!

εχω μια μικρη περιπετεια που μου χαλασε τη διαθεση.απο την Τεταρτη ειχα καφε υγρα κ χθες ειχα κ λιγο αιμα.το μωρο ειναι καλα,αλλα εχω μια μικρη αποκολληση,οποτε η δικια μου βολτα ειναι πλεον για τουαλετα μονο:rolleyes: και φουλ ξαπλα.νευρακια τσαταλακια.μου λειπει κ η μικρη μου που την εχω εδω κ μια βδομαδα στη μαμα μου κ μου την εχει δωσει.αυτα τα νεα μου

Ευη μου χρονια πολλα,να τα χιλιασεις,εστω κ καθυστερημενα κ με το καλο να δεχτεις το μωρακι σου.

Βιργινια μου περιμενω να ακουσω τα ευχαριστα νεα απο τον υπερηχο.το συναισθημα να ακους την καρδουλα ειναι απεριγραπτο κ φανταστικο.

οσο για τις 2 Μαριες ερχεται κ η σειρα σας να ακουσετε τα θαυματακια σας.

φιλια σε ολες


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

αχ βρε τιτινακι μας ηρεμησε...πολλες γυναικες το παθαινουν...κατσε να ξεκουραστεις κ ολα θα πανε καλα...θα δεις...πες στη μαμα σου να σου φερει τη μικρη να την δεις βρε να παρεις τα πανω σου...παιρνεις ουτροτζεσταν??


2nTQp3.png

ziCWp3.png

Link to comment
Share on other sites

το προβλημα ειναι οτι εγω ειμαι Διδυμοτειχο(γκρρρρρρρρρ)κ η μικρη Θεσσαλονικη,οποτε λιγο δυσκολο να τη φερει.

utrogestan παιρνω 2 το πρωι κ 2 το βραδυ κ σταματησε το αιμα.τωρα εχω μονο πονο στην κοιλια.θα περασει που θα παει.κραταει γερα το μωρακι μου!αλλωστε καθε εγκυμοσυνη εχει τα δικα της προβληματα.

εσυ πως εισαι?


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

καλα ειμαι...αισθανομαι σαν να ειναι πρησμενη η κοιλια μου...

που κ που εχω κ κατι ελαφρια πονακια...εχω δεν τα εχω σταματησει λεπτο τα ουτρο μετα την εμβρυομεταφορα...μου ειχε πει ο γιατρος πως μεχρι να ακουσουμε καρδια δεν σταματαω τπτ...αναμενω κ φοβαμαι γιατι δεν ξερω εαν μεσα μου ειναι ολα καλα...

αχ κριμα για το κοριτσακι σου μωρε...εαν την εβλεπες θα επερνες τα πανω σου..

ποτε θα στην φερουν?


2nTQp3.png

ziCWp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θα κατεβαιναμε να την παρουμε στις εκλογες αλλα τωρα δεν το βλεπω:evil:.η θα παει ο αντρας μου να τη φερει ή θα την αφησω κ αλλο κατω μεχρι να συνελθω εντελως.θα δειξει.

ολα καλα ειναι θα το δεις τη Δευτερα που θα ακουσεις την καρδουλα να χτυπα σα νακαλπαζει ενα αλογακι.τα πονακια ειναι φυσιολογικα γιατι μεγαλωνει η μητρα.εμενα ο γυναικολογος μου μου λεει να παιρνω ντεπον για τους πονους.

τελικα ολο μες το αγχος ειμαστε.να μεινουμε εγκυες,να ακουσουμε καρδια,να αρχισει να κλωτσαει,να γεννηθει γερο κ αυτα ειναι μονο η αρχη:confused:


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

αρχικα με ενδιαφερει να πανε ολα καλα κ να εχουμε τελειομηνες εγκυμοσυνες...

ειλικρινα δεν με νοιαζει τπτ αλλο ....να εχουμε υγειεστατα μπεμπακια μεσα μας...

κανε κουραγιο κοπελα μου ...θα περασει κ αυτο...θα δεις...

κραταω αυτο που ειπες.. "...κ αυτα ειναι μονο η αρχη.."

αχ καλε ποου ειναι τι ειναι το βιργινακι μας να μας πει τα νεα της...

ποσο ειναι η κορουλα σου??


2nTQp3.png

ziCWp3.png

Link to comment
Share on other sites

σχεδον 16 μηνων οπως φαινεται και στο τικερακι κ πανω στη τρελα κ στα ναζια.

ποσο καιρο εισαι παντρεμενη?

η Βιργινια μαλλον θα πανηγυριζει κ θα γιορταζει τα καλα νεα


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

xaxax...περηφανη στα ματια ειμαι...να σου ζησει...οντως πανω στα καλυτερα της ειναι..

ειμαι 3 χρονια παντρεμενη...κ ειναι το 1ο μας παιδακι..

μμμ...συμφωνω κ γω για την βιργινια


2nTQp3.png

ziCWp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γυρισα !!!!!!!!

Απλα τελειαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ναι !!!!!!!!!

ΑΚυσαμε την καρδουλα !!!!!!!!!!!

Ειναι ενα και ειμαστε ευτυχισμενοι !!!!

Τουκ τουκ τουκ τουκ τουκ τουκ !!!!!

Αχ τι ηχος Θεε μου..........

κοριτσια γρηγορα να πατε να τις καουσετε κ σεις !!!!!!!

Ειναι τελειοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αναμενω κ γω μαρακι μου με τρελα την δευτερα.τι ωρα εχεις ραντεβου θυμησε μου??εγω γυρω στις 15:00

καλησπερα μαριλου μου, μαλλον εσυ θα εχεις πρωτη νεα εγω θα παω το απογευματακι, θα δουλευει μαλλον ο αντρουλης.

δεν βλεπω την ωρα, ειμαι πολυ ενθουσιασμενη, ευχομαι να μην μας κανει καμια δυσαρεστη εκπληξη ο καλος θεουλης..

καλημερα κι απο μενα.χαθηκα γιατι δουλευα!

εχω μια μικρη περιπετεια που μου χαλασε τη διαθεση.απο την Τεταρτη ειχα καφε υγρα κ χθες ειχα κ λιγο αιμα.το μωρο ειναι καλα,

οσο για τις 2 Μαριες ερχεται κ η σειρα σας να ακουσετε τα θαυματακια σας.

φιλια σε ολες

τιτινα μου, περαστικα σου, μην αγχωνεσαι και στεναχωριεσαι, ολα καλα θα πανε... ΣΙΓΟΥΡΑ!!!!

αντε θα εχουμε ολες την δευτερα ευχαριστα, πιστευω, και εσυ θα εισαι καλυτερα οποτε ολα καλα!!!

ΑΚυσαμε την καρδουλα !!!!!!!!!!!

Ειναι ενα και ειμαστε ευτυχισμενοι !!!!

Τουκ τουκ τουκ τουκ τουκ τουκ !!!!!

0007.gifΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΛΗ ΜΟΥ!!!!!

ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΜΟΥ....

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ!!!!

Link to comment
Share on other sites

συγχαρητηρια Βιργινια μου.φανταστικος ηχος ε?με το καλο να κρατησεις το

μωρακι σου αγκαλιτσα!

κοριτσια σειρα σας να χαρουμε τη Δευτερα:D

ευχαριστω για τη συμπαρασταση.ειμαι αισιοδοξη οτι ολα θα πανε καλα!

τι θα κανετε το βραδυ?εγω θα λιωσω στην τηλεοραση μου φαινεται:confused:


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

ασε τιτινα μου, εχω τον αντρα μου και εναν φιλο του και βλεπουνε το ντερμπι (ΠΑΟ-ΟΣΦΠ) και δεν εχω τι να κανω, ευτυχως που υπαρχει το forum.

το βραδακι και εγω στην τηλεοραση θα κατσω, τι αλλο να κανουμε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...